- 300 тис. км
- Одеса
- Дизель, 2 л.
- Не вказано
Опель Вектра В. Рік випуску 1999. Мотор 2.0, дизель, турбо.
Опель Вектра В. Рік випуску 1999. Мотор 2.0, дизель, турбо.
Опель вектра С 2004 року . Автомат . Салон у гарному стані , по косметиці трохи е над чим по працювати на швидкості не відобразиться))) гнилі немає . Е газ вписаний в тех паспорт . Але зняли ( його теж віддамо ) перед продажам було замінено усі рас хідники. Ходова не стукає не грюкае. Дорогу тримае . 3 роки їздила жінка по тех паспорту . Не щодавно переоформила . Так що легко переоформити .
93 т.км!!! СТАН НОВОЇ АВТІВКИ!!! ОФІЦІЙНА! ОБСЛУГОВУВАЛАСЬ У ОФ.ДІЛЕРА !!!БЕЗ НІЯКОГО ПІДКРАШЕННЯ НАВІТЬ БАМПЕРА В РІДНОЇ ФАРБІ-БЕЗ ЖОДНОГО ПІДФАРБУВАННЯ!!!! ПО КОЛУ НЕМАЄ ЖОДНОЇ ВМ'ЯТИНИ АБО ЦАРАПИНИ!!! ВСІ СКЛА ВКЛЮЧАЄ лобове РІДНІ!!! В САЛОНІ ПАХНЕ НОВИМ!!! НЕ ПУТАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА ОФІЦІЙНУ МАШИНУ З ПРИВЕЗЕНИМИ БИТИМИ І УТОПЛЕННИКАМИ ! Уся історія до кінця! Усі масла, фільтри та всі розхідники замінені! ГАРНА КОМПЛЕКТАЦІЯ: Клімат-контроль 2-х зон! Підігрів сидін! Дзеркала з єлектро складанням! Колеса R-16
опис відсутній
Продам Opel Vectra, 2.0 Автомобіль у доброму, задовільному стані. Ходова частина перебрана, кузов підварений. Є незначні моменти по кузову, але нічого критичного. Машина на ходу, двигун працює добре. Документи в порядку. Торг присутній.
Автомобіль повністю обслужений без будь-яких вкладень! Поміняли ланцюги, свічки, кільця, ковпачки, загалом залишилося тільки їздити і насолоджуватися! Клімат заправлений. Підігрів сидінь працює. Ходова вся зроблена.
Продам машинку на впевненому ходу з оформленням. Мотор працює добре. Коробка без проблем. Кузов в нормі. Ходова хороша. Салон доглянутий. Електрика працює. Інші питання по телефону. Переоформлення.
Продам Opel, машина у відмінному стані, зроблено все і навіть більше, поварена пофарбована, мотор 2.5 пройдено ТО на хорошій зимовій резині (R17), так само є комплект літа, на всі цікаві питання відповім по телефону.
Продам Опель Вектра А в гарному стані вкладень не потребує, питання по телефону дзвоніть в будь який час домовимся. ********** Микола
Авто в робочому стані, потребує зварювальних робіт. По двигуну і КПП проблем не має. Праве кермо. По документам все в порядку.
Продам Опель вектра а 1991 року 1.6 газ/ бензин, авто чудово працює на свої роки. Ціна 2000 дол. Торг
Продам машину, по техніці замінивши кільця прокладки двигуна, заміна гальмівної системи, ходівка лайка стоїть на поставках все стоїть каяба, замінений радіатор. Обмін із доплатою до 3500.
Продам авто в харошем состоянии.Ходовая сбитая вложений не трует.Автомат не пинается переключается мягко.Парктроник.Доводчик передних дверей.Сигнализация.Двигатель работает ровно не дымит.
Продається Опель вектра ц,рестайлінг,практично повна комплектація. Машина продається через те, що з'явилося робоче авто і це вже 3 місяць стоїть, виїжджаю раз на 4 дні для того, щоб машина не стояла, продаж неквапливий 1 Шкіряний салон 2Автомат 3 Датчик світла 4 Датчик дощу 5 Підігріви сидінь передніх 6 Бортовий комп. 7 Складання дзеркал, Електро-дзеркала 8 Двозонний клімат(все заправлено,все працює відмінно) 9 Світло максимальне на ці лінзи (Стоять лед лампи) 10 Центральний замок 11 Доводчики скла з ключем Масло замінено (600 десь км тому, з усіма фільтрами) Є чимало чеків з ремонтів, машина часто їздила у далекі поїздки без будь-яких проблем, гума ще на два сезони як мінімум (гума тільки та, що на машині) Домкрат, запаска і все належне при машині, нічого не витягав, власник я, переоформлення будь-яке або дія, або Мрео, як вам зручно. Щодо нюансів розповім, телефонуйте. зовнішній вигляд фото відповідає тому, як машина виглядає в житті, відео по машині можу скинути на Телеграм, кому цікаво дзвоніть, по машині зроблено дуже багато чого, розповісти можу все.
Авто заводиться але не тримає холостий хід,
Продаю власне авто • Нові форсунки • Нова турбіна • Повністью перебрана ходова частина • Кар плей • Клімат • Круїз • Працюють усі кнопочки • Дуже доглянутий салон • Повність перебрана електроніка • • Телефонуйте усе розповім • Торг адекватний біля капоту Телефонувати і писати у вайбер
Авто в справному стані, на ходу. Заміна мастила та фільтрів кожні 8000 км. Двигун обслуговувався, масло не бере. Коробка обслуговувалась, була заміна мастила. Замінені патрубки, розширювальний бачок. У вересні відбулася заміна ГУР на новий та натяжного ременя. Замінений на новий радіатор пічки салона, працює добре, в салоні дуже тепло.Салон в охайному стані. Мотор, коробка працюють без нарікань. Газ ніколи не стояв. Під таксі ніколи не була.
