- 210 тис. км
- Дніпро (Дніпропетровськ)
- 1.7 л.
- Не вказано
Продам Опель Вектра в нормальном состоянии.На полном ходу,сел и поехал.Есть нюансы по кузову но не критично.Остальные вопросы по телефону.Торг уместен.
Авто хорошому стані є все шкіряні салон коробка автомат 2.2 газ - бензин всі питання по тел: **********
На ходу,
ПРОДАЮ ТОЛЬКО ДОКУМЕНТЫ !!!
Продаю автомобіль, по ходовій частині все добре. Машина їде бадьоро дарує багато емоцій і збирає погляди. Стоїть приємний вихлоп. Регулювання дзеркал Два передніх склопідйомники Бортовий комп'ютер Музика хороша, машина обслужена так як за нею доглядали. Замінено масло. Поміняно фільтри Замінювали стартер. Залито свіжий антифриз. Піч повністю нова. Усі подушки двигуна Колодки в коло передні диски Новий ремінь генератора Мотор оливу не споживає від заміни до заміни як належить. Дно кухонного посуду. Є моменти по ЛКП. Тріснула шпаклівка на крилі і на даху повилазила. Два комплекти коліс Переоформлення я власник Для покупця зовсім невеликий торг. Розглядаю обмін
Машина в хорошому стані, доглянута. Дуже багатьом укомплектована, датчики світла, дощу,бортовой компьютер. Поворот передніх лампочок за поворотом керма, двозонний клімат-контроль, електро сидіння, пам'ять водійського сидіння, підігрів сидінь. Вентиляція водійського сидіння, круїз-контроль, гідропідсилювач керма. Можливий обмін на кросовер або джип.
Авто в нормальному стані, є клімат - контроль,круїз - контроль, електропакет, підігрів дзеркал, клімат - контроль, АКПП.
Все вопросы по телефону,реальному покупателю торг!!
Газ 4-го покоління, вписаний у документи. Росхід газа 10 л на 100 км, бензину 6 л. на 100 км. Є подряпини по кузову. Повністю на ходу. Використовуєєєється кожен день. Продаж не спішний.
Добро дня продаю хорошу машину сів і поїхав по кузову і двигуну все нормально коробка не вибиває присутній торг у капота всі питання по телефону.
З Німеччини кінець 2020 з пробігом 221т.км. 26тис.км. по місту. Все Доглянуто По Уму. Газу Не Нюхала. Підлокотник, очечниця, цільно металевий захист піддону та коробки, дозаправлено клімат. Після повного ТО пробіг 26т.км. Випуск кінець 2005, перша реєстрація 2006р. Гамбург Німеччина, скло все рідне 2006р. ціле. Салое чистий, кнопки, електроніка, двигун, коробка все в ідеалі. Система вприску Соmmon Rail витрата палива 6,2-7,7л/100км. Гума 80% літо та 60% зима на цільнометалевих дисках, штатна докатка з органайзером (балоннік, домкрат, зємний крюк). Лютий 2022 переоформлено з водія на жінку бо став на захист Держави. ОБМІН (мінітрактор, бусік до 1500$). Перекупи та Хитромудрі - ВСАД. ТОРГ біля авто! Всім Миру.
Продам Опель вектра с, 2.2 бензин, безпосереднє упорскування, автомат. Машина в хорошому стані, пробіг рідний, кузов без гнилі та іржі, гума зима з добрим залишком, з електрики питань немає. Сів поїхав. Переоформлення МРЕО чи через дію. З усіх питань пишіть – дзвоніть.
машина на ходу не потребує капіталовкладень.
Продам дуже гарне авто, дешеве в обслуговуванні, дуже економічне та достатньо комфортне, клімат контроль працює, нещодавно проведене то, майже уся ходова частина нова, нова якісна оптика, свіжа страховка. Продам тільки з переоформленням Краще пишіть на месенджери, на роботі не завжди є можливість відповісти
Комплектація максимальна (CDX) Авто в хорошому технічному стані. Нове та обслуговане: нове зчеплення, новий вихлоп(весь), коллектор, охолодження двигуна ремонтоване та мите, всі патрубки, радіатори нові, гальма, клімат контроль, генератор, ремені, ГБО... майже всі відвідування сто за 2 роки володіння додаються) Кузов потребує уваги, арки над колесами та пороги-слабкість цієї моделі, гумки на стеклах таке Своєчасні заміни масел, рідин, фільтрів, 2 рази на рік Доглядається максимально, бо постійно їздить на великі відстані, заправка лише на окко Працює все, окрім кнопок на кермі літні колеса на 16" зимня гума на 15 литих дисках додається диски оригінальні
