- 288 тис. км
- Житомир
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
автомобілі знаходиться в Житомирі, стан задовільний, адекватний торг присутній
автомобілі знаходиться в Житомирі, стан задовільний, адекватний торг присутній
Продам власний автомобіль . Технічний стан відмінний, жодних нарікань, сів - і поїхав ! В авто грошей не жаліли, перевірка на будь якому СТО! Всі мілкі сколи по кузову, сліди експлуатації та інше видно на фото! Продаю як Є! Два комплекти резини. Торг реальному покупцю в межах розумного біля капота!
Авто в гарному стані, вкладень не потребує, в постійному русі в межах міста, тому все мінялося по графіку. Додаткова інформація по телефону
Розсипавсь внутрішній Шруз,вибите скло багажника і задне бокове в багажнику.мотор працює.
Продам авто. Зроблено: комплект Грм, мастило з всіма фільтрами та усі рідини поміняні, кільце масло насосу, колодки, свічки накалу замінені на нові. Нова літня гума, свіжа заміна мастила, фільтрів - 04.2026 рік. Оригінальний пробіг, є сервісна книга. Два ключі.
Opel Vivaro Zafira.Авто тільки пригнане, питання по телефону.Е можливичть обмену батареї на 75кіловат.
Машина справна , фосунки після ремонту, заміняні масла , фільтра, антифриз, по ходовій питань нема нічого не гупає не скрипить, также заміняні прокладка підона, кришкі клапанов, помпа , ремінь,натяжний ролик , прокладка кришкі цепі грм , сам грм мінявся 40 тис.
Один власник. По він коду машина модель 2016 року, рестайлінг. Літні диски титанові r19, резина 2025 рік, зимові метал r17 2025 рік, ще не ставились. Заміна ГРМ і помпа, комплектом. Передні стойки. Вчасна заміна мастила. Встановлені ліфт проставки. Профілактика на фірмі зроблено форсунок, двигун працює чудово, передачі перемикаються плавно. Мастило в коробці замінено. Передні нові стойки, нові задні тормоза. Обезшумка передні дверки, передні арки, передній капот. Дорога авто акустика. Оптика нові сучасні Лінзи Бі Лед, відеореєстратор, навігатор, громкий зв'язок, USB, Блютуз, штатна задня камера, підігрів руля. клімат-контроль роздільний. Елетрорегулювання внутрі крісла спинки водія Е сліди на капоті від декількох камінців при їзді по трасі. Невелика вмятина на задньому бампері. Кольоровий штатший мультимедіа 7".
на ходу замінено масло антифриз по кузову є корозія видно на фото продаж зі зняттям з обліку через diia
Продам власне авто другий власник авто в хорошому стані масла двигун не бере гри помпа ролики все замінене салон в хорошому стані потребує незначних покрасочних робіт по кузову на фото все видно
Пропонуємо до вашої уваги свіжопригнаний автомобіль! Opel Antara 2011 року випуску. Потужний та економний дизельний двигун 2.2 Потужністю: 135 кВт/184 к.с Механічна 6 ступенева коробка передач Комфортний тканиновий салон в збереженому та доглянутому стані. Всі функції та асистенти працюють без зауважень Комплектація: -Кондиціонер -Круїз контроль -Підігрів сидінь -Датчик світла -Сенсор дощу -Мультифункціональне кермо -Бортовий комп’ютер -Центральний замок -Антиблокувальна система (ABS) -Система стабілізації (ESP) -Імобілайзер Ми можемо зпропонувати: -Trade-In/ОБМІН -Кредит -Супровід переоформлення в СЦ МВС -Запрошуємо Вас пройти тест-драйв автомобіля -Будь яку перевірку в межі міста За додтковою інформацією звертайтесь за телефоном або пишіть нам: у чаті AutoRia,Viber або Telegram,Instagram,Facebook.
потрібні зварювальні роботи в мене генеральна довіреність можу зняти з обліку або напишу довіреність
Авто в хорошому стані, з двигуном коробкою ходовою питань немає, на газу, є питання по зовнішньому вигляду, була в одних руках 10 років телефонуйте за більш детальними інф.
Продам або обміняю авто. Брав для себе щоб їздити,але на даний момент потрібна більша машина.По машині все що робив, записував , ходову повністю зробив, сажевий вирізав,грм поміняв, турбіну реставрував, масла не бере не димить не коптить.Росхід не великий,6-ступка, пічка гріє.Замінюв приборну панель тому пробіг буде відрізнятися.
Перший власник в Україні . Не фарбований , не протертий. Стан для авто такого віку чудовий. Вкладень не потребує взагалі . 7 місць.
Повна комплектація , шкіряний салон , все працює , не гнила незначні рижики
