- 246 тис. км
- Тернопіль
- Газ пропан-бутан / Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Авто в гарному стані повністю обслужене багато чого замінено газ вписаний їде як на газі так і на бензині робити нічого не потрібно дзвоніть домовимся все поясню і розкажу детальніше
Авто в гарному стані повністю обслужене багато чого замінено газ вписаний їде як на газі так і на бензині робити нічого не потрібно дзвоніть домовимся все поясню і розкажу детальніше
Пропоную доглянутий автомобіль, довгий час в одних руках. Сів і поїхав.
Авто на ходу. Стан на фото.
Авто у відмінному технічному стані, було пригнано з Німеччини у 2019 році, все працює, використовується щодня в основному на невеликі відстані, компактне, економічне міське авто, містке, задні спинки сидінь складаються, салон не прокурений, доглянутий, у комплекті є зимова гума
* Топова комплектація : - режими ізди - утримання в смузі - тоніровка - запуск кнопкою - датчик світла/дощу/тиску в шинах - амбієм підсвітка в картах та тарпеді - камера заднього виду - безключевий доступ - електро складання зеркал - максимальні матричні фари LUX (з вірізанням зустрічного автомобіля) - легкосплавні діски R18 - максимальний дісплей - Bluetooth, AUX, CD, навігація з картами України та Європи - круїз контроль/огранічітель швидкості - підігрів сідінь - максимальне водійське сідіння AGR (повністью електричне, з пам’яттю , з масажем ) - електро кришка багажника (відкривання з ноги ) - розпізнавання пішоходів, дорожніх знаків
Офіційне куплене в Львові в салоні.
Продам Опель Астра G 2,0 турбодизель На автоматі, мотор коробка ходова в хорошому стані, по кузову є незначні нюанси, на їзду не впливають, авто для роботи або навчитись їздити, 5 мість… Цікавить обмін на авто після дтп- не на ходу З вашою доплатою…
100% оригінальний пробіг, декілька косметичних підкрасів, торги біля авто! На смс не відповідаю!
Дуже збережений автомобіль , і в індивідуальній комплектації для даної марки , авто без під фарбувань )))
Авто купувалося для себе, збережений стан. Нові зимові шини, титанові диски. Машина повністю обслужена та справна! Без дефектів.
Хороший недорогий автомобіль. На свої роки в хорошому стані. Все працює, обслужений. Їде як на бензині, так і на газі (4 покоління). Свіжа страховка. Пере оформлюється. Більш детально розкажу по телефону. З дурними пропозиціями не звертайтесь. Всім мирного неба!
Продам динамічний та комфортний седан Оpel Insignia 2.0 Turbo. Надійний та економний бензиновий двигун коробка АКПП працює добре, коробка перемикає чітко.. Хороша комплектація: 2-х зонний клімат контроль датчики світла та дощу, підігрів та електрорегулювання сидінь, повний електропакет
Авто у чудовому стані,в дуже гарному кольорі - Сірий металік. Чудовий сімейний варіант! Має дуже просторе багажне відділення! Ідеальний стан по всім параметрам! Все працює без нарікань Хороша літня гума на R16 титанових дисках (зимову також віддаю)! Витрата палива дуже радує 5-6л/100км. ГАРНА комплектація :7-Містна, Електропакет, Клімат-контроль, Круїз-контроль, Кондиціонер,Бортовий комп'ютер, Мультируль, Підігрів передніх сидінь, Електро-зеркала , Датчик світла, Сенсор дощу, ESP, Сидіння-Трансформери і т. д. Домкрат, Повноцінна запаска.2 ключі!!
пригнаний на 198 тисячах розмитнений по Україні проїхав 9 тис. стан прекрасний , незначна тріщина на лобовому стіклі .
Авто в одних руках Все зроблене Кузов оцинкований, нема ржавчини, в деяких місцях трохи злізла фарба, зробити буде біля 300-400$ Тому готовий скинути на витрати з цим Більше то за телефоном або пишіть)
