- 250 тис. км
- Охтирка
- Дизель, 2 л.
- Автомат
опис відсутній
опис відсутній
Авто пригнане з Німеччини. Дизель. 6-ступінчата механіка. Без пошкоджень. Початок експлуатації січень 2018 р. Більш детально відповім по телефону.
Продам свій сімейний автомобіль в стані Нового, куплений мною офіційно у дилера VIDI на окружній в місті Києві, один власник, одна реєстрація. Кузов без дефектів, не битий, не пофарбований, скла всі рідні. Рідний невеликий пробіг, два ключі, Сервісна історія. Максимальна комплектація Edition. Двигун Дизель 1.6CDTi 136к.с. Автоматична коробка передач перемикання найнадійніша 6-ступінчаста. Салон шикарний, доглянутий, стан Нового. Машиною будете задоволені, як динамікою, так і комфортом і високим кліренсом! Вкладення будь-яких авто не вимагає, інші питання по телефону.
Я перший власник вУкраїні.Пригнана із німеччини 4 роки тому під замовлення.Все працює.По двигуну та кузову питань немає.Сервісна книжка карт пасс в наявності.Резина зима (гарні континенталь)на металі.Літо на орегінальниому литті.
На певному ходу, недавно зроблений капітальний ремонт двигун, встановлений ГБО, кондиціонер заправлений та працює .
Продам надійний та економний Opel Vectra універсал. Авто в хорошому робочому стані, двигун 2.2 дизель, працює рівно. Просторий салон та великий багажник роблять автомобіль чудовим варіантом для сім'ї або роботи. Документи в порядку. Деталі за телефоном. Обмін на інше авто також цікавить
Продам Opel Insignia 2012 року Автомобіль у хорошому стані, з надійним та економним 2.0 дизельним двигуном. По мотору та ходовій частині — без зауважень, вкладень не потребує, сів і поїхав. Двигун працює рівно, без сторонніх звуків Ходова повністю обслужена Гарна динаміка та приємна витрата пального Салон доглянутий Електрика вся справна Авто підходить як для міста, так і для дальніх поїздок. Документи в порядку, переоформлення без проблем. Ціна договірна. Дзвоніть або пишіть — домовимось.
Продам Opel Frontera 2.2 дизель в хорошому стані на повному ходу. Двигун коробка мости ходова без нарікань. Повний привід працює.. Палливна апаратура після ремонту. Заводиться і їде добре. Варити та фарбувати не потрібно. Вкладень не потребує. Загалом сів і поїхав. Документи в порядку. Интересует обмен на Фольксваген Т4
Опель Омега 2.0 на ходу газ вписаний
Авто в дуже гарному стані. Мотор коробка без нарікань. Все працює гарно. Кондиціонери заправлений ,круіз працює. Встановлено гарне світло, також Андроїд магнітофона. Деталі по тел.
Авто у відмінному стані вкладень не потребує.акб новий.гума зима.фаркоп.У авто працює кожна кнопка.гарне та єкономне авто розхід по місту 6 літрів дизеля, тільки переоформлення.
Газ 4 покоління,балон 60 л. вписаний. Резина лише сезон відїздила. Поставив 2 дин магнітолу. Ходова робляна. Тис, десять тому робилась головка, підкидались кольца на поршня. Авто поступово робилось для себе. Їде що на бензині що на газу чудово. 2 зонний клімат працює, кондиціонер справний, люк працює. Біля 2 тисяч км, тому мінялись газові форсунки з редуктором. Чудове авто як для її років! Торг присутній.
Всі деталі по телефону територіально знаходиться в місті Суми . Достойний торг біля капоту
Вкладення не потребує
Продам опель інсігнію 2015р. 2.0 дизель. Авто обслужено, на даний час вкладень не потребує. Максимальна комплектація ( обдуви та підігрів шкіряних сидінь, навігація, добра акустика, штатний фаркоп і т.д.). Можливий обмін. Якщо не на зв’язку, то пишіть в телеграм. Торг є!
