- 400 тис. км
- Кременчук
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
На ходу.Інде поліз лкп.Газ-бензин.1500 торг.
На ходу.Інде поліз лкп.Газ-бензин.1500 торг.
Щойно пригнаний з Німеччини • Opel Insignia 1.8 ГАЗ/БЕНЗИН — СТАН СІВ І ПОЇХАВ • 2009 рік • Двигун 1.8 — простий, надійний, без “сюрпризів” • Газ/бензин — дуже економна в їзді • Газ вписаний — ніяких проблем з документами • Двигун працює ІДЕАЛЬНО • Ходова зроблена — нічого не стукає • По електриці все працює • Салон доглянутий, чистий, не прокурений • Машина м’яка, комфортна, дорогу тримає впевнено • Хороша комплектація: • клімат-контроль • круїз-контроль • підігрів сидінь • електросклопідйомники • мультимедіа • парктронік • Кузов у хорошому стані — виглядає достойно • (є дрібні нюанси, як у будь-якого авто цього року) • Авто без вкладень — сів і поїхав!Документи чисті — будь-яке переоформлення • РЕАЛЬНОМУ ПОКУПЦЮ — ТОРГ БІЛЯ КАПОТА Дзвоніть на номер вказаний на фото
Автомобіль доглянутий, ремонт ходової, перший власник в Україні, за більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном ********** Артем.
Автомобіль 2006 року. Пригнаний з Італії. Турбований двигун 1.3. Дизель. Механіка. Пробіг рідний. Є сервісна книжка. Витрата палива по трасі 5л. Змішаний – 7л. Універсальний наш улюблений сімейний кінь у хорошому стані. Власники з 2014 року. В авто не курили. Всі документи в порядку. У ДТП не була. Справна. Задня сидушка з кріпленням Isofix (для автокрісел). Додатково комплект зимової та літньої гуми, рейлінги, решітка внутрішня. Більше фото, відео на Viber/Telegram, додаткова інформація по телефону.
Продам надійне й комфортне авто з гарною комплектацією в технічно справному стані. Двигун ECO FLEX, економний та не вибагливий з ланцюговим ГРМ. Вчасна заміна масла і ТО в сервісному центрі (книжка є). Авто в рідній фарбі. Комплект зимової гуми на металевих дисках в подарунок + нові чохли на сидіння. Деталі за телефоном.
Opel Astra h 2009 універсал 1.7 турбодизель Брали пригнану, перші власники в Україні Все змінювалось вчасно, в ДТП не була Нова зимова резина, придбана в жовтні 2025 Встановлені ксенонові фари
Омега б 2.5 бензин, ходова перебрана, нова гума, тільки переоформлення, віддам водійські двері під фарбування, нове лобове, торг
Автомобіль в гарному стані находу всі питання по телефону можливий невеликий торг на місці.Всі питання по телефону
Машина на ходу, Масло не бере, замінено фільтра. Розхід палива 7 на 100, коробка 5ст, мотор працює добре, акб в нормі, заводиться без проблем.
Продам опель астра h 2006року випуску. По кузову фарбовано тільки половина задньої ляди, все інше в заводському окрасі (косяки видно на фото) гнилі немає. По ходовій треба замінити стійки стабілізатора і можливо сайлентблоки, стійки тримають. Двигун не троїть, не сапунить. Зчеплення працює добре. Двигун 1.3 дизель. Кпп 6-ти ступенева. Автоцивілка дійсна. По документам все добре, переоформлення через договір купівлі продажу. Торг обмін
Вітаю, пропоную вашій увазі авто ,яким володію більше 4 років, Опель інсігнія 2010 року випуску. За час володіння автомобілем отримував тільки позитивні емоції. На даний момент без капіталовкладень! Пробіг підтверджено сервісною книгою.
Власне авто в гарному стані. Довга база,заводська перегородка. За детальною інформацією телефонуйте
Продам машину на ходу. Газу ніколи небуло. Недоліки на фото.Тільки переоформлення.
Продам власне авто в ідеальному стані, перший власник, були ситуації знімав з обліку на другу людину, їздив тільки я, по авто знаю все, проблем немає ніяких,масла фільтра мінялися вчасно,продаж не терміновий,+ комплект зимньої гуми на дисках R17, літня гума на R18, дзвоніть пишіть відповім на любі питання
Авто в ідеальному стані, мотор та коробка працюють ідеально, економічний двигун, машина повнопривідна на гарній зимовій гумі, всі вікна рідні, пробіг також рідний. Авто більше 6 років в сім?ї, обслуговувалась завжди вчасно
авто в справному технічному стані по кузову присутні рижики пижики так как в рідній фарбі кому цікавить звонить пишіть розповім
У продажу Opel Vectra C GTS з оцинкованим кузовом у хорошому стані, на повному ходу, авто достатньо надійне та економне, в хорошій комплектації, на заводських титанових дисках. Продаж не терміновий, допомога в продажу не потрібна. Без торгу
Автомобіль в ідеальному стані , всі стекла рідні (навіть лобове) , купувався в автосалоні України , я другий власник з 2018 року. Двигун 1.6 з ГБО . Кондиціонер та кожна кнопочка працюють. Торг біля авто.
Володію авто 3 роки,мотор відкапіталений,в гбо замінений редуктор,детальніше розповім по телефону
