- 400 тис. км
- Миколаїв
- Дизель, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
машинка на повному ходу, нова турбіна и ходова частина всі інші питання по телефону.
машинка на повному ходу, нова турбіна и ходова частина всі інші питання по телефону.
Зроблено КР двигуна, поставлено нові передні тормозні диски з колодками а також задні тормозні барабани з колодами, стоїть новий комплект щеплення, замінені передні амортизатори,пружини, упори, замінені всі масла та фільра, в слані все чисто не курили, є царапи по кузові, більше інформації по телефону т.
авто в хорошому стані вкладень ніяких не вимагає
Повний фарш, крім заднього підігріву. Всі стекла рідні, весь в рідній фарбі, на 200 тисячах капіталка двигуна і всього моторного відсіку. Два комплекти коліс (не б/у і не наварка, зима хенкок легке б/у на залізках, літо уніроял рейн експерт нове на титанах). Два комплекти килимів. Дорога газова установка (форсунки хана). Відеореєстратор, камера заднього виду, парктронік, дорога сигналізація з автозапуском і купою всяких приколів, секретки, кнопка автоугон і т.д і т.п. Ланцюг поміняний, коробка не пинається, клімат все заправлено і працює. Дуже хороша музика і акустика. Всім миру і добра.
Авто дуже в хорошому стані,купляли пів року тому,відразу міняли масло,ГРМ,задні,передні амортизатори, колодки,тяжких стабілізатора,в авто працює все,клімат теж працює,гума зимова-85%,причина продажу,треба для роботи мікроавтобус,дуже бадьорий автомобіль,будете здивовані))))) Власник авто -сергій.
Дзвоніть **********
НОВИЙ OPEL GRANDLAND в комплектації GS, з додатковим обладнанням: Пакет Техно Плюс: - Проекційний дисплей на лобовому склі - Камера 360° (4 камери) (QK15) - Електричний обігрів лобового скла (LW02) - Система допомоги при зміні смуги руху Lane change assist - long range (ZVM9) -Система попередження про поперечний рух позаду Rear Cross Traffic Alert - Асистент утримання обраної позиції в смузі руху Lane Positioning Assist - Безрамкове дзеркало заднього виду з електрохромним покриттям (RL06) -Система моніторингу якості повітря AQS (O301) - Двопанельний панорамний дах зі зсувною панеллю над сидіннями водія та переднього пасажира і LED-підсвіткою -Преміум шкіра Nappa чорного кольору, передні сидіння з вентиляцією, чорна стеля - Електричне регулювання у 10 напрямках, масажем і пам'яттю (для водія) (WAHI) - Підігрів задніх сидінь
Багатофункціональна кабіна "Moduwork": 3 місця в передньому ряді (водій + 2 пасажира); Сидіння водія з регулюванням по висоті, підлокітником, поперековою підтримкою; Пасажирські сидіння, що складаються окремо, центральне сидіння з відкидним столиком формату A4.
Автомобіль в наявності. Максимальна комплектація з додатковими пакетами: "Зимовий + Техно": - Обігрів нижньої частини лобового скла; - Шкіряне оздоблення керма; - Підігрів керма; - Підігрів передніх сидінь; - Система безключового доступу та запуску двигуна Keyless Access; - Розетка 220V; - Двозонний клімат - контроль; - 10" кольорова панель приладів; - Камера заднього огляду 180° Пакет "Стиль": - Додаткове тонування скла бокових і задніх дверей; - Скло дверей багажника, що відчиняється; - Електричні склопідйомники в бокових зсувних дверях; - Електропривод складання бокових дзеркал; - Висока подовженна центральна консоль з простором для зберігання; - Декоративні вставки на внутрішніх дверних панелях; - Рейлінги; - Захисна накладка на рейки бокових зсувних дверей кольору кузова.
Авто в гарному стані , по кузову без зауважень , технічно все добре , мотор працює рівно , ходова частина збита , з документами повний порядок , більш детально по телефону !
Омега в робочому стані, 2.0 мотор працює добре, Газ робочий, по кишені не б'є, Електрика, Кондиціонер, Фаркоп, Люк, більше інформації по телефону .
Машина у відмінному стані. Мотор і ходова відмінно. Кузов без корозії та всякого іншого. Хороша гума. Будь-яке оформлення. На всі інші питання по телефону
Продам власний автомобiль в гарному станi. Авто обслуговувалось своечасно, не потребует вкладень. Детально по телефону. Торг вмiсний.
Машина вся обслужена ходова вся зроблена мотор дує як треба не димить салон чистий кондиціонер працює нова гума сів і поїхав будь-який вид оформлення телефонуйте торг можливий доставка ваше місто
Ходова частина гарна,по кузову є питання
авто в доброму стані,двигун працює рівно,коробка вмикається чітко,перебрана передня ходова.зауважень немає.завів сів та поїхав .авто варте увагі
