- 229 тис. км
- Первомайськ
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам Опель Зафіра стан дуже добрий. Пишіть звоніть. Торг Є.
Продам Опель Зафіра стан дуже добрий. Пишіть звоніть. Торг Є.
Авто на повному ходу, недавно замінена ходова частина,масла ,фільтра,кондиціонер працює справно, є пару нюансів по лакокрасочному покритю а так авто в гарному стані
Продам достойного Опелька,без будь яких підводних каменів.Машинкою володіємо більше двох років(власник по ТП).Автомобіль пройшов велике ТО - що по техніці,що по кузову робіт ніяких не потребує(фарбувалось дві деталі-капот від сколів та водійська дверця-притертість) все інше в рідній фарбі,скло все рідне.На авто встановлено Італійське ГБО(пройшло повне ТО),але не вписане в ТП,працює без нарікань,новый АКБ.По салону все добре,максимально збережений,встановив АUX,грає добре.Всім мирного неба над головою!
Авто в дуже гарному стані,авто пригнане з Німеччини в 2020р, сварки , не потребує , гниль , рижики відсутні , є незначні види експлуатації, мотор, коробка,ходова вся в ідеальному стані , після обслуговування, є записи з Сто , всі питання доп фото або відео на вайбер , Гбо вписаний ,
достойний автомобіль ,замінені всі росхідники грм,мастило ,помпа,передні гальмівні диски та двумассовий маховик,новий на гарантії аккумулятор bosch екологія на місці ,пробіг рідний 100% на машині немає жодного рижики і ржавчинки.я власник не перекуп!!!! на авто щойно встановив нову зимню резину всі 4 колеса ,авто повністю проантікорене вся залита пушечним салом з мовілем ,ця машина не заржавіє ніколи) по авто нічого не стукає не скрипить все чотко ,заводиться з пів оберту,автомобіль без проблем і підводних каменів,таких авто в таком стані дуже мало.він код надаю для перевірок пробіг 100% рідний. перша реєстрація кінець 2011 року
Автомобіль Opel Vivaro Оригінальний заводський пасажир з 2.0 надійним економічним двигуном. МКПП 6 ст. Автомобіль у рідній фарбі.Всі стікла рідні. Атермальне лобове скло, бокові теж тоновані заводом. Все працює на відмінно, ходова нова, замінені всі масла фільтра антифриз, мотор КПП працює добре без нарікань, автомобіль повністю обезшумлений вібро-шумо ізоляцією, + утеплені бока. У автомобілі встановлено дві пічки, 2 вебосто (мокра і суха) кондиціонер повністю обслужений заправлений замінено радіатор охолодженя на новий,зарядка для телефонів на задньому ряду, лед лампи. Автомобіль вартує вашої уваги! Усі деталі за телефоном!
Продам Opel Astra Sports Tourer 1.3 дизель 2011р. Автомобіль в хорошому робочому стані. Мотор та КПП працюють добре. Тільки замінено масло та фільтри. Авто з кондиціонером та круїз контролем. Кому треба дизельний універсал, телефонуйте та приходьте на огляд. Переоформлення в СЦ. Детальніше на всі додаткові питання відповість менеджер Віталій. Чекаємо Вас на огляд та тест-драйв у нас в автосалоні SVIT AUTO за адресою вул. Кузнецька (Скороходова) 200/7 (біля шинного центру Vianor). Додаткові послуги салону: - Викуп Вашого авто; - Прийом авто на комісію; - Обмін (Trade-in); - Кредитування (кредит/лізинг).
Продаж власного авто Opel Insignia A Sport Tourer, 118 кВт (160 к.с.), пригнана з Німеччини. Автомобіль у доброму стані. Своєчасне обслуговування. Авто дуже комфортне, економне та просторе — ідеальний варіант для сім’ї або тривалих поїздок. Нещодавно виконано: заміну передніх амортизаторів, заміну задніх пружин, заміну компресора кондиціонера. Авто на новій літній гумі R19. У комплекті — зимова гума на дисках R17. Авто зараз перебуває у Німеччині. дзвонить на Viber, або WhatsApp
Продам авто на впевненому ходу все працює добре.Можливий невеликий торг ТІЛЬКИ БІЛЯ АВТО.
Тільки переоформлення, торг мінімальний, обмін не цікавить, технічно на ходу, масло не бере, компресія 12.5-13,газ вписаний в тех паспорт
Продам опель вектра б, в хорошем состоянии мотор и коробка в норме никаких вложений не требуется, мотор масло не берёт, только произошла замена масла, новая зимняя резина на 15, ни разу не вареная, не битая в ДТП не участвовала, в родной краске. в комплектацию входит: електростеклоподьемники, подогрев передних седений, климат контроль, круиз контроль, подушки безопасности, ABS, анти букс. С документами всё впорядке
Гарний,надійний автомобіль,за сім років не підвів ні разу,двигун працює гарно,масло,фільтра міняв кожні сім ,вісім тисяч,салон чистий,ухожений,я не палю,так що в салоні не курили, кондиціонер працює, склопід'йомники,мультіруль,трохі є рижиків на арках.дзвоніть,все розповім.
АВТОМОБІЛЬ В ДОБРОМУ СТАНІ.НОВА РЕЗИНА,АККУМУЛЯТОР.ЗАМІНЕНО АМОРТИЗАТОРИ ПО КРУГУ.Я ДЕЯКІ НЮАНСИ ПО КУЗОВУ(МОЛДІНГИ).ТОРГ ПРИСУТНІЙ
Авто в рабочем состоянии удобная экономная не дарагое обслуживание
авто в доброму техстані, багато запчастин замінено на нові, пробіг 205 000 км
ПЕРЕКУПИ – МИМО! ТІЛЬКИ ПРОДАЖ! Авто в хорошому стані без ДТП. Я господар! Готовий на будь-яке СТО.
OPEl Astra H (z18xe). Володію авто 4 роки Машина в хорошому стані, у непоганій комплектації. Технічно обслуговувалася вчасно. Зараз зовсім жодних вкладень не потребує. Замінена повністю акустика. Нові диски DBV Arizona на новій літній гумі. Тонована дорогою атермальною плівкою. Встановлення дорогі LED лампи. Технічно зовсім жодних вкладень не потребує. Нюанси по авто на останніх фото. Продаж тільки з переоформленням.
