- 260 тис. км
- Славське
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані, сів і поїхав, не гнила.Пороги арки все ціле.Мотор масла не бере.Більше по телефону, по задній ходові є нюанси.машина біля Славська
Машина в хорошому стані, сів і поїхав, не гнила.Пороги арки все ціле.Мотор масла не бере.Більше по телефону, по задній ходові є нюанси.машина біля Славська
Продаю фактично сімейне авто. Воно у мене у власності вже років 10, перед цим було у батька років 6. Використовувалось в основному для їзди на роботу і назад. Гаражне зберігання. В салоні не курилося. Ходова і тех. частина. По цьому все ок, своєчасна заміна всіх фільтрів, масел і інших рідин(кожних 8-10тис). Була заміна ланцюга(30тис тому), катушки(40 тис тому), бувально 2тис тому поміняв форсунки, це з глобальніших, все інше по стандарту. По кузову. Є нюанс по задньому крилу, а саме арці(колись по касательній зачепила машинаі замнула арку), тож там витянули поклали трохи шпаклі, ну і зараз це б пасувало освіжити. Також царапки на бампері. Ще є нюанс що на задній дверці внизу зявились маленькі рижики, це б тоже доробити. Все інше в чудовому стані, без рижиків і в рідній фарбі, всі елементи кузова свої. Загалом все інше впорядку і не має на що скаржитись. Розказую, як є якщо цікаво, можу найти фото, по вмятині на арці, більше дтп не було.
авто технічно справне усі вікна рідні влючно з люком без дтп, є незначні нюанси по кузову,на фотографіях видно
Автомобіль у відмінному стані на свої роки,Всі функції працюють справноНе потребує вкладень ,сів і поїхав.Бензин-газ.Деталі по телефону.Мінімальний торг біля автомобіля
Продається власний автомобіль Opel Vectra B у хорошому стані. Не потребує вкладень. Додатково комплект літньої гуми з дисками. Деталі за телефоном ********** **********
Опель Корса 2007р. 1.3 дизель. Розхід 3.5 траса 4.6 змішаний (реальний) 5 ступінчата коробка передач. Круїз контроль. Люк. Підігрів руля. Підігрів сідушок. Встроєний компресок (підкачки шин). Кріплення для велосипеду. Клімат контроль. Машина економна і надійна. Торг біля капоту присутній
Opel Astra H 2012 — Офіційна, я перший і єдиний власник, дуже добрий стан. Авто придбане з автосалону в офіційного дилера у Львові. Ходова, мотор - чудовий стан. Без корозії, без дефектів, всі деталі та вікна оригінал. Коробка робот-автомат (Easytronic): 5-ступеневий робот. Економія пального (майже як на механіці), але комфорт автоматичного перемикання. Коробка обслужена, в чудовому стані. Салон чистий та доглянутий. Кондиціонер повністю справний. Подушки всі цілі. В салоні ніколи не палили. Два комплекти резини. 235/50R19, зима/літо. Новий акумулятор. Сліди нормального використання - пошкоджена ліва задня фара, потертість на бампері, потрібно відрегулювати один склопідіймач.
? Opel Astra 2007 року Надійний та економний автомобіль з бензиновим двигуном 1.4 та механічною коробкою передач. Автомобіль перебуває в одних руках уже 15 років, що свідчить про дбайливу експлуатацію та своєчасне обслуговування. Технічний стан відмінний — вкладень не потребує. ? Повністю обслужений ? Замінено комплект ГРМ ? Замінені всі прокладки двигуна ? Двигун працює рівно та без сторонніх шумів ? Ходова частина в хорошому стані ? Економний у витраті пального та недорогий в обслуговуванні Автомобіль готовий до будь-яких перевірок та щоденної експлуатації. Хороший варіант для міста, роботи або як перше авто.
Кум перший власник, моя дружина - другий. Рідний пробіг. Є нюанси по кузову. Деталі по телефону
Авто в хорошому, збереженому стані. Є нюанси по кузову
Автомобіль 2005 року, але купували в салоні у 2006 році. Весь час в одних руках. Ніколи не був у ДТП. Кузов жодного разу не полірували, але є видимі пошкодження від камінців внаслідок їзди. Кондиціонер працює. Встановлені ксенони, камера заднього виду з парктроніками, мультимедіа (android). Деталі за телефоном. Продаж тільки з повним переоформленням (по-дорученні не цікавить)
Автомобіль в дуже хорошому стані. Комплектація "Cosmo". Пробіг оригінальний не змотаний. Багато розхідників та запчастин було замінено. На 250 т/км було замінено новий комплект ГРМ, нові амортизатори перед/зад. На 240 т/км гальмівні диски та гальмівні колодки перед/зад та усі сайленблоки по ходовій. Масло та усі фільтри мінялись кожних 10 т/км пробігу. На 261 тис.пробігу замінено задній сальник колінвала, маховик, комплект сцеплення та вижимний підшипник. Також замінені усі підшипники КПП, масло та сальники. Грошей не шкодував. Новий акумулятор ще на гарантії. Всі замінені запчастини можу пред"явити. Двигун працює відмінно, не димить без підтікань, масла не бере ні граму. Є функція Спорт-режим. По ходовій все в порядку. Клімат-контроль працює добре, кондиціонер заправлений. Відеореєстратор з передньою і задньою камерою з помічником паркування. Встановлена андроїд магнітола з багатьма функціями та підключенням до інтернету, перегляд фільми, YouTube, навігація та користування різноманітними програмами, дуже хороша акустика.
Автомобіль в хорошому стані не битий не перефарбований продається в зв'язку з тим, що власник на війні а автомобіль стоїть без діла ходова частина без зауважень, двигун працює ідеально коробка без зауважень хто купить буде задоволений..
Продам авто в гарному стані! Великий сімейний мінівен. Авто в рідній фарбі! Один власник. Салон в чудовому стані не прокурений. LED -підсвідка. Дуже комфортний на трасі.Просторий салон і великий багажник. Зимові і літні шини в гарному стані. Деталі за телефоном.
Продам своє власне авто повністю обслужене зроблена ходова замінені масла 20.01.23 фарбовані бампера потрібно пофарбувати капот та задню арку притерли трошки (деталі виготовлені та загрунтовані треба тільки пофарбувати!) авто в багатій комплектації кондиціонер підігрів дзеркал та сидінь повний електро пакет ! звоніть питайте
Продам хороше авто Opel Astra g 2003 року. Авто повністю перебране по ходовій, стойки нові, тормоза в круг перебрані колодки всі нові, радіатор новий, Акумулятор також. Зроблений хороший вигляд фари відполіровані і в броне плівці, лобове зі зовнішньою бронею від скоїла + нове скло, кермо перешите стеля також, за тоноване. Всі кнопки працюючі , на свій вік не є гнилим на підйомнику легко підніметься. Обслужений газ, розхід невеликий . Кожного дня авто в дорозі без ніяких нарікань. По авто пороблено практично все кого цікавить набирайте розповім все.
Опель Інсігнія. Ручна кпп, 2.0 дизель на 110к.с., Обслужена, переущільнений двигун, усунута проблема з датчиком рівня масла(не потіє), замінено ущільнувальне кільце маслоприймача. Має декілька незначних підкрасів
Машина пригнана з Німеччини, в рідній фарбі та з оригінальним пробігом в хорошому стані,вкладень не потрибує детальна інформація по телефону.
