- 200 тис. км
- Дрогобич
- Дизель
- Ручна / Механіка
Продам власний автомобіль.Авто в хорошому стані.Не фарбоване.
Продам хороше авто їде норм ходова норм.нова зимова резина, кондиціонер працює ,газова установка також присутня. два ключа.Телефонуйте або пишіть на вайбер так як можу бути за кордоном.
Офіційний автомобіль 2 власника Без ДТП Комплект гуми зима, літо Сервісна книга 2 пари ключів Замінено розхідники Коробка як і двигун працює відмінно Ходова не стукає Салон в ідеальному стані Передня частина у бронеплівці Рідний пробіг! Всі функції автомобіля працюють справно Диски R18
Продається Опель Meriva, 2010 р. До 2018 року знаходилась в Італії. Власник жінка. Бензин. Розхід 7-9 л.
Opel Zefira b 1.8 газ бензин 2014 Машина була пригнана для себе в липні 2021, с пробігом 180 тис, було поміняно повітряний фільтр, ремінь грм, ремінь генератора, помпа, змінений анти фриз, встановлена газова установка, заміна фільтра салона 191тис км, замінені свічки і кабеля до них, замінено сцеплення при 200тис км, остання заміна масла була 204тис км, фільтра газу остатня заміна 205тис км. На даний час 206+- тис пробіга, по салону все ідеально, по ходовій все ідеально, по кузову є пару недоліків, є зимова і літьня резина, в загальному стан хороший. Є клімат контроль повністю робочий, сенсорна мультимедіа та якісний звук, парктроніки з переду та ззаду, 7 місць ідеальний варіант для сім?ї. Так як машина бралась для себе, для сімї за нею якісно доглядали не потрібно ніяких вкладень в машину.
Продаю своє авто даю комплект коліс літні на титанах зимові на металевих дисках WOLOAHL**********
Пропоную надійний та доглянуті кросоверOpel Mokka 2915р.Автомобіль пригнаний зі Швейцарії та знаходиться в чудовому стані. Пробіг 162000км(оригінальний)Стан:відмінний,від першого власника).Не потребує додаткових вкладень.Переваги: Пробіг:авто з оригінальним пробігом,що підтверджено сервісною історією. Технічний стан:двигун,коробка передач та ходова частина працюють бездоганно.Всі системи обслуговувалися вчасно. Комплентація:коімат-контроль,підігрів сидінь,датчики паркування,підігрів руля
Авто в дуже гарному стані, куплена в одного власника в Швейцарії, який купив в салоні 2013р. приїхала в Україну 2023р. Тут проїхала за три роки 11 тис км. В більшості на електриці, влітку на батареї від одного заряду проїжджає 60 км. зимою 40 км. дальше включається гібрид… дуже економне, режим їзди можна вибирати вручну, хочеш електр. можна двз. є чотири положення їзди, спокійної їзди проїжджає приблизно без підзаряду на 30 л. бензину з електрикою до 1000 км. є ще літня резина на оригінальних дисках не плутайте Опель - Амперу з Шевроле вольт, це схожі но не цей автомобіль.. Ампера йшла на експорт в Європу від (General Motors) а шевроле внутрішній ринок США це тіпа порівняння девʼятки з балтикою.. хто розуміє той знає)) авто не красилось не полірувалось все рідне, продається бо стоїть як експонат)) продаж не спішний, авто варте уваги, стан майже нового.
Хороше та економне дизельне авто, 6-ти ступенева механіка, все працює чудово, кожен день на ходу, розхід по трасі біля 4,2 літри !! Кондиціонер, клімат, хороша магнітола, боютуз, навігація, парктронік!! Авто в рідній фарбі без підкрасів, однак є не значні сліди експлуатації ( потертості вятинки), які при бажанні легко усуваються, корозія відсутня!! Зважаючи на дані нюанси буде хороший ТОРГ. Всі деталі по телефону, додаткові фото вайбер Можу також розглянути пропозиції щодо обміну цікавить в першу чергу авто газ/бензин чи бензин, але розгляну різні пропозиції, як на дорожче так і дешевше
Машина не свіжо пригнана! По машині все мінялось вчасно є документи що робилось на сервісі! фільтра масла поміняв 1000км тому, економна надійна, вмістима. Деталі за телефоном! ТОРГ ПРИСУТНІЙ!
Авто в хорошому стані ,замінені: моторне масло всі фільтра ,кулаки ,масло в коробці,ремні замінені 30 тис.км. тому, амортизатори замінені 15 тис. км. тому (4шт),задні пружини, новий акумулятор,нове сцеплення.Авто на зимовій резині ,є комплект літньої на титанах. Instagram vova_sas18
Пробіг рідний. Кузов та мотор в хорошому стані.
Продається Опель віваро у гарному стані,доглянутий
Авто в хорошому стані нічого не треба робити нічо не гримить не стукає повний привід працює чудово два комплекта резини гарна комплектація машина пригнана з німечини 2 роки тому для себе
