- 299 тис. км
- Городок
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані Деталі за номером телефону
Авто в хорошому стані Деталі за номером телефону
Свіжо пригнане авто з Нідерландів, збережений стан авто, в рідній фарбі, рідний пробіг, батарея 60кВт, запас ходу в середньому 300км. В комплекті 2 зарядки швидкісна та для зарядки від 220В. Багата комплектація для комфортної їзди. CarPlay , аудіосистема BOSE, асистент мертвих зон, розпізнавання дорожніх знаків та пішоходів, утримання в полосі , попередження зіткнення та багато іншого. Автомобіль вже на обліку,.
ЧИТАЙТЕ, БУДЬ ЛАСКА, ОПИС ПОВНІСТЮ!!! Продається Opel Zafira A, 2003 року Нема можливості комусь зараз на ній їздити, тому щоб не стояла просто - вирішили продати Що там з мотором і т.д я не знаю, так як стоїть довший час і немає як і кому відвезти її на СТО. Тому продаю як є. Заводиться, їде. Все остальне треба дивитись. В техпаспорті вписаний газ/бензин, але в машині не встановлене ГБО Пробіг близько 313к По тому, що я знаю, то ABS на панелі висвічує, акум трохи не дуже вже, та лівий покажчик на панелі приладів не світить (фари світять). Ну і те, що довгий час стоїть вже. Також зараз немає страхування, так як і не потрібне, бо ніхто не їздить. За деталями пишіть в повідомлення, на дзвінки не завжди є можливість відповісти, так як я майже постійно на роботі, не завжди можу відповісти Машина знаходиться в с. Любеля, Львівська область, огляд відповідно в цій місцевості по домовленості. ПРОДАЖ ЛИШЕ ЧЕРЕЗ ПОВНЕ ПЕРЕОФОРМЛЕННЯ В МРЕО!
Машина на повному ходу.Газ -Бензин. По мотору коробці та ходовій питань нема. По електриці також все працює,кожна кнопка і т.д. Дно підварювалось,але питання по кузову ще є,на фото все видно
Є нюанси по кузові була вдарена в задню праву сторону не кренично не гнила Мотор капіталився два комплекта коліс зима літо на титанах переоформлення
Авто в хорошому стані,поміняні всі фільтра і масла.Поміняний ремінь генератора з механізмом, подушка пі д мотор,всі сальники.Поміняний ремінь ГРМ ролики і помпа.Ходова зроблена
Авто пригнано для власного користування під замовлення. На 170000 мною було замінено розвідні матеріали: мастило, фільтри мастила, салону, повітряний. Замінений ремінь ГРМ з поляками та помпою. Хо ходовій замінено передні амортизатори, колодки гальмів та піднята на проставки зпереду і ззаду. Стоїть новий АКБ. Стоїть зимова накладка (решітка ціла). Є комплект літньої резини. Розумний торг присутній.
автомобіль в хорошому стані,без жодних проблем мотор працює як чесі ,ходова хорошому стані вкладення не потрібно ,єсть лаковий покриття дрібні сарапинки ,жалю я знаходжусь Німеччини дзвінки не доступні тому буд ласка напишіть смс +********** або вібір
Авто в робочому стані, перший власник, авто куплено в салоні в м.Львів, коробка мотор без зауважень, ходова частина нова, мотор масла не бере, масла, фільтра, комплект ГРМ + помпа замінено 145000, нюанси по кузову вказані на фото, все решту по телефону
по авто все працює на свої роки доволі гарний стан . цікать обмін ключ на ключ бажено. всім гарних продажів
Модифікація мотора: 2.0 CDTi 2.0 131л.с / 96kw A20DT diesel Eco-Start Stop Двигун той з ліпших. Повністю обслужений автомобіль. Тільки після поліровки, є маленькі сліди експлуатації. Двигун, коробка, ходова без нюансів. Масло міняв кожні 6т км. Чорна стеля, сигналізація 2-ох стороння, 2ключа, фари в плівці. Авто 280тис проїздило по Європі, і тільки за 6років тут на Україні 20тис. Майбутній власник буде точно задоволений, адже машина дуже єкономна, і повністю обслужена!!! Стан авто дивіться в живу! Яка крайня ціна? - 9500$
Продається Opel Astra H 2010 року випуску у відмінному стані з універсальним кузовом і сріблястим металевим кольором. У ньому просторий салон і великий багажник. Салон чистий та доглянутий, авто не має видимих пошкоджень чи подряпин. Автомобіль оснащений всім необхідним для комфортного водіння: сучасна аудіосистема, кондиціонер і зручні сидіння. Він також забезпечує високий рівень безпеки завдяки численним подушкам безпеки та антиблокувальній системі гальм. Авто готове до експлуатації та не вимагає додаткових вкладень.
Продам автомобіль Opel Zafira 1,7D 2010р. Автомобіль по україні майже не їздив(більше розкажу по телефону) Новий ГРМ, нова вихлопна, нові тормозні диски і колодки. Більше питань по телефону **********!
Продаєть авто. Стан хороший. Минулого року була заміна стійок,підшипників,подушки мотора. Центральний замок. Багажник,фаркоп.Машину робив для себе. Гаражне зберігання
Продаю свій автомобіль. Авто пригнана з Німеччини, я перший власник в Україні . В Німеччині також власниця була дівчиною . Пробіг рідний , в машині зроблено абсолютно все, до дрібниць, гнилі або іржі немає , від слова зовсім. Салон як новий . Робилось все для себе, знешумели дах, встановили лінзи ( вночі їхати одне задоволення , видно не наче в день ) Встановили ГБО, новий акумулятор, проведене якісне тонування із дорогого матеріалу , замінили руль, магнітолу, для того щоб була можливість слухать музику з телефону , екран, замінила коробку передач, додатково встановили радіатор охолодження на коробку,гарна резина, зробили двигун , та багато іншого, всі записи є. Страховка нова з 10.08.2025р. Готова до любих перевірок на вашем СТО . Продаж тільки з переоформленням . На смс не відповідаю .
Машина в хорошому стані двигун ,коробка ,ходова в доброму стані ,на новій зимовій резині,потрібно замінити масло і фільтри,все вже є тільки замінити і водійску сідушку булоб добре перешити торг біля авто
Хороший стан. обслужена. можливий виїзд до клієнта Компактна надійна економна.
ЦІНА ЗГІДНО СТАНУ ЗА 3700 НЕ ПРОДАМ Opel Astra H 1.7CDTI (120 к.с.), 2009 рік.Встановлені титани,на останньому фото видно,також є зимова резина з залізними дисками Надійний дизель, економний (5.0–6.0 л/100 км), доглянута машина для сім’ї або поїздок на роботу. Переваги: • Свіжі масла, фільтри, обслуговування по регламенту. • Кондиціонер працює, охолоджує відмінно. • Літня гума. • Новий акумулятор. • Розхідники по ходовій мінялися, нічого не стукає. Двигун 1.7 CDTI відмінно заводиться, турбіна суха, масло не бере. Механіка 6-ст., щеплення та коробка в нормі, не вибиває, не гуде. Є косметичні моменти по бамперу та порогах, на їзду не впливає. Авто у власності, переоформлення через сервісний центр МВС. Телефонуйте або пишіть в Viber/Telegram — домовимось на огляд.
