- 203 тис. км
- Львів
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Продаю своє авто даю комплект коліс літні на титанах зимові на металевих дисках WOLOAHL**********
Продаю своє авто даю комплект коліс літні на титанах зимові на металевих дисках WOLOAHL**********
Пропоную надійний та доглянуті кросоверOpel Mokka 2915р.Автомобіль пригнаний зі Швейцарії та знаходиться в чудовому стані. Пробіг 162000км(оригінальний)Стан:відмінний,від першого власника).Не потребує додаткових вкладень.Переваги: Пробіг:авто з оригінальним пробігом,що підтверджено сервісною історією. Технічний стан:двигун,коробка передач та ходова частина працюють бездоганно.Всі системи обслуговувалися вчасно. Комплентація:коімат-контроль,підігрів сидінь,датчики паркування,підігрів руля
Авто в дуже гарному стані, куплена в одного власника в Швейцарії, який купив в салоні 2013р. приїхала в Україну 2023р. Тут проїхала за три роки 11 тис км. В більшості на електриці, влітку на батареї від одного заряду проїжджає 60 км. зимою 40 км. дальше включається гібрид… дуже економне, режим їзди можна вибирати вручну, хочеш електр. можна двз. є чотири положення їзди, спокійної їзди проїжджає приблизно без підзаряду на 30 л. бензину з електрикою до 1000 км. є ще літня резина на оригінальних дисках не плутайте Опель - Амперу з Шевроле вольт, це схожі но не цей автомобіль.. Ампера йшла на експорт в Європу від (General Motors) а шевроле внутрішній ринок США це тіпа порівняння девʼятки з балтикою.. хто розуміє той знає)) авто не красилось не полірувалось все рідне, продається бо стоїть як експонат)) продаж не спішний, авто варте уваги, стан майже нового.
Хороше та економне дизельне авто, 6-ти ступенева механіка, все працює чудово, кожен день на ходу, розхід по трасі біля 4,2 літри !! Кондиціонер, клімат, хороша магнітола, боютуз, навігація, парктронік!! Авто в рідній фарбі без підкрасів, однак є не значні сліди експлуатації ( потертості вятинки), які при бажанні легко усуваються, корозія відсутня!! Зважаючи на дані нюанси буде хороший ТОРГ. Всі деталі по телефону, додаткові фото вайбер Можу також розглянути пропозиції щодо обміну цікавить в першу чергу авто газ/бензин чи бензин, але розгляну різні пропозиції, як на дорожче так і дешевше
Машина не свіжо пригнана! По машині все мінялось вчасно є документи що робилось на сервісі! фільтра масла поміняв 1000км тому, економна надійна, вмістима. Деталі за телефоном! ТОРГ ПРИСУТНІЙ!
Авто в хорошому стані ,замінені: моторне масло всі фільтра ,кулаки ,масло в коробці,ремні замінені 30 тис.км. тому, амортизатори замінені 15 тис. км. тому (4шт),задні пружини, новий акумулятор,нове сцеплення.Авто на зимовій резині ,є комплект літньої на титанах. Instagram vova_sas18
Пробіг рідний. Кузов та мотор в хорошому стані.
Продається Опель віваро у гарному стані,доглянутий
Авто в хорошому стані нічого не треба робити нічо не гримить не стукає повний привід працює чудово два комплекта резини гарна комплектація машина пригнана з німечини 2 роки тому для себе
Власний автомобіль у використанні з 2019 року який їздить щодня. Ходова зроблена Клімат працює Днище ціле 2 комплекти титанових дисків r16 та r15 Другий власник в Україні. Хороша музика. Більшість елементів в рідній фарбі. Є моменти по задніх арках та кришці багажника, але не критично.16,10,2024 замінено ГРМ помпа моторна олива з фільтрами, та газовий редуктор всі накладні присутні. Нова літня резина 2024р. Працюю з авто товарами, тому з запчастинами проблем не було все замінювалось вчасно.
Більше фоток кину в дірект, кидайте машини на обмін від 6 до 10 к$ орієнтовно, машини такого ж рівня не цікавлять.
Авто в хорошому стані , перший власник , машину купували в салоні 2011 року , рідний пробіг , дуже гарно обслуговували автомобіль
Власник. Гарне, доглянуте авто. Грм, зчеплення, масло в двигуні та в кпп, фільтри - замінено. По ходовій все супер. Допомоги в продажі не потребую Терміново!
