- 210 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.7 л.
- Не вказано
2009 модель і виробництво, авто вкладень не потребує, всі агрегати і електрика справна, 2 ключі запалювання,гума в ідеальному стані, каталізатори і сажовий фільтр не вирізались
2009 модель і виробництво, авто вкладень не потребує, всі агрегати і електрика справна, 2 ключі запалювання,гума в ідеальному стані, каталізатори і сажовий фільтр не вирізались
Автомобіль в хорошому стані Готовий до будь-яких перевірок Також добавлено лед підсвітка поміняні динамікі спереду і ззаду передні Kiks динаміки задні Kiks Нове переднє лобове скло Зроблений кастомний вихлоп (не прямоток) Салон в не поганому стані потрібно зробити потолок І є нюанс по помилці лямбда зонд Є нюанси по кузову задній бампер поцарапений Стоїть нова зимова резина Авто кожен день на ходу Для більш детальніших питань Пишіть або звоніть Торг пристуній Вайбер,телеграм по номеру іншому:
Питання по телефону
Авто із Німеччини! На хорошій комплектації Cosmo стан на фото , деталі за телефоном.
Всі питання за телефоном
Продам Opel Omega 1988 року випуску. Об'єм двигуна 2,0л . Газ/бензин. Деталі за телефоном.
В Україні з травня 2022 року,доглянута,є сервісна книжка.Замінені фільтри та масло АКПП,тормозні колодки.Недоліки на фото,торг біля авто.Є комплект нової літньої резини
Гарне авто. В дуже хорошому стані. Без підкрасів. Оригінальний пасажир. Весь обшитий і обезшумлений з заводу. Версія блек едишн. Оригінальне антиблікове лобове. Вебасто. Обдув для кожного пасажира і тд. Максимальна комплектація 98кВт. Мотор євро5, звичайні електромеханічні форсунки(не п?єзо). Їде дуже гарно.
авто в гарному стані,по кузову в рідній фарбі, 2.0 двигун працює рівно цеп замінено,коробка 6 ст,не гуде.хороша комплектація, кондиціонер,склопідіймачі,круіз,все працює!нова резина!
СВЕЖОПРИГНАНА з Європи в ТОП ТОП СТАН!!!!! 100% розмитжена як 6-місний пасажирський!!!! 100% чистий 2013 рік випуску!!!!! 100% вся в ОРИГІНАЛЬНІЙ ФАРБІ, відео перевірки приладом додається!!!! 100% технічно справна, двигун коробка підвіска - без будь-яких нарікань!!!!! САЛОН ЗБЕРЕЖНИЙ, по електриці абсолютно все працює!!!! Без пробігу по Україні!!!! Символічно-мінімальний торг ВИКЛЮЧНО У АВТО!!!! Прохання до покупців, які не мають повної суми за авто за поганими цінами, не пропонувати і в чат не писати!!!! УСІМ МИРНОГО НЕБА!!!! ///////
Продам, або обміняю власне авто.Мінівен 7 місць, панорамний дах, коробка автомат на 6 передач (айсін), камера заднього огляду є все,крім підігріву руля і сидінь. Без АДБЛЮ Додаткові питання по телефону.У 25 році замінено мастило в Акпп. У 26 році поміняно передні амортизатори,рульові тяги та стійки стабілізатора. Цікавить обмін на Зафіра Б, Меріва, Астра газ-бензин,бензин коробка -механіка. Розгляну всі пропозиції. **********.
Автомобіль свіжо пригнаний з Німеччини. Сертифікований, обслужений. Готовий до нових подорожей. Дуже комфортний автомобіль. Більш детально по телефону. Вразі відсутності зв?язку телефонуйте на VIBER/WHAT’S APP
Авто в доброму технічному візуальному стані. кузову без ДТП і корозії. в рідній фарбі. підвіска не гримить. двигун не димить масло не бере. по електриці все працює. салон в нормі 7 місць.з документами порядок. більше інформації за телефоном
Я перший і єдиний власник в Україні Автомобіль на хорошій комплектації , Замінено ГРМ + помпу + ремінь генератора ролики + ківачку + масла фільтри + гальмівні колодки + супорт + свічі накала всі +шайби під форсунками + термостат печка + теплообміник + новий антифриз + Комплект зчеплення повний + в коробці замінено почіпники та масло+ очищений впускний колектор + Зроблена ходова ,салінблоки , пружини , стабілізатори, рульові тяги.... Встановлені поставки на пред 2см під пружину. Автомобіль зроблений ... Всі питання по телефону Запрошую на огляд. Можлива перевірка на СТО! На обмін дорожче! Реальному покупцю торг біля машини!
Машина з 2019 року у власності в одного власника,перереєстрація була в 2023 році на дружину.Пригнана з Литви ,але постійно їздила по Європі.Замінено комплект оригінального щеплення та двомаса ,стоїть новий акумулятор,генератор ,радіатор кондиціонера ,тому дорогі вузли ще довго служитимуть,замінений трос на ручник,замінені передні важелі підвіски,поставлені нові колодки і тормозні диски по кругу.Всі ремонтні роботи проводилися в Польщі,маю повністю всі документи із сервісного обслуговування. Прошу звертатися по вайбері за цим номером
Продам повністю обслужену Астру (на 40 тис грн Т/О) в супер стані , економний дизель 1,7 на механіці 6 кпп , масла , фільтра та ГРМ замінені , їде просто суперово , без корозііі , документи в порядку є страховка …
