- 228 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам ласточку, в повній бойовій готовності не великим пробігом та малим розходом палива... Додатковим комплектом коліс Шукає нового власника з добрим серцем...
Продам на запчастини автомобіль Опель Кадет після аварії. Є ГБО, не вписаний. Не на ходу, стан задовільний, потребує ремонту. Після аварії. Пробіг 84959 Можливий торг.
прекрасний автомобіль для міста, нова гума та акб. вкладень не потребує
Авто в збереженому стані, кондиціонер працює, обслуговувалось вчасно, приганялося для себе, перший власник в Україні, по кузові вся ціла не гнила, по моторі та КПП жодних зауважень, продається по причині купили нове авто, салон також в гарному стані, під чохлами сидіння не диряві, авто варте уваги, любий вид переоформлення окрім Дії, детальніше розповім по телефону.
Авто в гарному візуальному та технічному стані на свій вік, 2.0 бензиновий мотор працює гарно без нарікань, 5-ти ступенева коробка з новим щепленням з приємного автомобіль оснащений гідро підсилювачом керма, системою АБС, електро регулюваням дзеркал, новим акумулятором та люком! Також нова резина 2026 року, вкладень не потребує. Документи в порядку продаж з переоформленням на нового власника (сервісний центр МВС, Дія). Авто варте уваги реальному покупцю торг біля капота.
Продаю свій власний комфортний сімейний автомобіль Opel Insignia 2013 р.в , в практичному чудовому кузові- ліфтбек. Пригнаний з Європи - Франція . Всі опції працюють на відмінно , місткий багажник, салон в гарному стані , в авто не палили. Завжди вчасно замінені мастила та фільтра. Нещодавно проведено повне ТО : Замінено кільце в масляному насосі піддоні , демпфер , к-т зчеплення , ремінь та ролики ГРМ, фільтра , масла та інші рідини , гальмівні колодки . Авто вже на зимовій резині Michelin 225/55-17 . Автомобіль не фарбований , не битий (перевіряли експерти) . Insignia в гарному стані , можливий обмін на кросовер . Звісно ж буде торг біля авто. Запрошую на огляд :) Автомобілем будете задоволені, телефонуйте!
Автомобіль в доброму технічному стані.
Телефон **********
Продам авто,всі питання по телефону
машина на ходу технічно справна
Продам Opel Signum 2.0 дизель. Двигун заводиться з пів оберту, працює рівно, не димить, не стукає, не цокотить, був замінений в Польщі на інший з значно меншим пробігом, коробка в гарному стані, два місяці тому сзаду було замінено 10 сайлентбоків + два ричага, спереду замінено амортизатори, відбійники, опорні підшипники, рульовий накінечник (ходова повністю зроблена). Перший власник в Україні. Із мінусів: на криші обліз лак, треба підварити ліву арку, потребує уваги передній бампер, тріщина на лобовому склі. Можливий обмін з моєю доплатою до 2000$. Для тих хто не знає Opel Signum це та сама Vectra C тільки хетчбек.
Продам власне авто Автомобіль повністю обслужений Від ходовку до мотора Є два комплекта коліс Є багажник на кришу Та купа іншого додам до авто Авто на свій вік реально в хорошому стані Деталі та торг по телефону
