- 370 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Продам свій автомобіль Звертайтесь. Їздить щоденно
Продам свій автомобіль Звертайтесь. Їздить щоденно
Продам Опель Астра. Дуже хороша машинка. Всі деталі за тел:
Гарна сімейна машина і не тільки! багажник і релінги входять в вартість. Є не великі подряпини , спеціально нічого не доводив до базарного варіанту.
Авто на ходу Замінено датчик масла стойки підшипники опорні відбійники тягі рулеві наконечник поперечна рулева тяга повздовжня рулева тяга маятник шарові опори стойки стабілізатора
Машина в дуже хорошому стані, доглядав за нею як за новою і зробив її майже новою) нова резина, по технічному стані замінювалися масла фільтра, стойки стабілізатора, ремінь грм, бачок на тосол, затонована, по технічному стані все супер як і по комфорту)
продаю власне авто , стоїть без діла бо маю 2 авто. замінено ГРМ , ремінь та ролик ременя генератора , фільтра та мастило, мастило в КПП теж замінено, замінено свічки накалу, заміна було десь 2к кілометрів тому , є комплект резини на штампах свіжовідфарбованих ціна окремо, тел Андрій
Продам Опель віваро В гарному стані, є невеликі нюанси по кузові деталі за номером
Продам свою ластівку. Технічно справна. В нормальному стані. До поправок ЛФП. Деталі О9бОб42І23
Продам хороший автомобіль в дуже хорошому стані, в рідній фарбі, я перший власник в Україні, хороша комплектація, кондиціонер, круїз контроль, 4 електро склопідйомника, 8 подушок безпеки і т.д. В авто все працює робити нічого не потрібно.
продам Astra H GTC, 1.6 газ/бензин
Вашій увазі не поганий опельок, головне не гнилий, пороги було замінено та оброблено днище, жодної корозії! Добре доглядаю за автомобілем і наразі жодних вкладень не потрібно взагалі. Є два комплекти колес з резиною (літні титани R16 із практично новою гумою, та зимові штампи R15 з гарними ковпаками). Двигун масла взагалі не бере, нічого ніде не підтікає, мастило заливаю мотуль і воно, хоч це і дизель, навіть не чорне. Близько 20тис. тому робив капітальний ремонт форсунок по оригінальних деталях, жодного диму немає і заводиться з пів оберту в любу погоду, в любий час. Кожна кнопочка працює, кондиціонер працює! Ходова вся в ідеалі, є сервісна книжка обслуговування автомобіля, візуально є нюанси і їх видно на фото. Розхід реально 5,5 - 6л. Я власник, жодних проблем з переоформленням. Продаю бо хочу щось новіше, все таки 2005 рік. Хто купить, не пошкодує. Хороша, надійна, робоча машинка. Дзвоніть усе розкажу і покажу.
авто свіжо пригнане, в ідеальному стані оригінальний пробіг, пасажир 8+1 вкладень не потребує
Продам хороший сімейний автомобіль у гарному стані, пригнаний з Німеччини, перший власник, новий акумулятор, всі деталі по телефону.
Авто дуже хороше… всі деталі по номеру телефона *
Продам автомобіль Opel zefira 1.6 бензин 2006 року в нормальному стані за деталями звертайтесь за номером
Надійне і економне авто. По роботі немає питання, по кузову і салона є сліди експлуатації
Авто на бойовому ходу,завів та поїхав. Мотор добрий,заводиться та працює добре. Кузов варити не потрібно. Задня частина підсилена та піднята для перевезення вантажів. Хороша гума по кругу на гарних легкосплавних дисках. Гідропідсилювач керма,працюючий люк. Акумулятор хороший. Салон великий, зі складеними задніми сідушками отримуєте майже мінівен,є також фаркоп. Авто підійде для роботи та перевезень вантажів. Газ вписаний в техпаспорт. Діючий страховий поліс до кінця літа. Є зв'язок з власником при потребі переоформлення. Телефонуйте на мобільний. Торг мінімальний на повний балон газу.
1.6 ГАЗ БЕНЗИН Свіже авто з Німеччини Пробіг оригінал - підтверджений Кузов в рідній фарбі Клімат контроль працює Два ключа Газ буде вписаний в укр техпаспорт при реєстрації Приїхала своїм ходом Авто в Луцьк. Деталі по телефону
