- 185 тис. км
- Біла Церква
- Бензин, 1.36 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто Опель астра H рік випуску 2007 деталі за телефоном
Продам авто Опель астра H рік випуску 2007 деталі за телефоном
Продам авто у відмінному стані з маленьким пробігом. Машина економічна, маневрена. + Комплект зимової резини Michelin.
Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини, вже повністю розмитнений, без пробігу нашими дорогами!!! Модельний рік авто - 2010!!! Стан автомобіля ідеальний, як новий, оскільки авто придбано в Німеччині від першого власника!Робити по автомобілю нічого не потрібно, обслужене повністю, в тому числі замінено ремені!!! Авто в дуже гарному стані, салон як новий, їде гарно і дуже економно! Дуже гарна комплектація з клімат-контролем, переднім та заднім парктроніками, навігацією, датчиком світла, сенсором дощу, підігрівом сидінь, круїз-контролем, управлінням магнітолою на кермі, електросклопідіймачами, електрорегулюванням та підігрівом дзеркал, бортовим комп?ютером, регулятором висоти фар, підігрівом лобового скла, салоном трансформером, подушками безпеки водія і всіх пасажирів!!! Виглядає авто, реально, як нове!!! Наявний техогляд у Німеччині, що документально підтверджує пробіг!!! Авто реально як нове!!! Впевнений Вам сподобається!!! Не порівнюйте з авто, які вже наїздились по Україні - це чистий Німець з оцинкованим кузовом!!!
Авто в доброму технічному стані. Один власник з салона. Є питання по лакофарбовому покриттю, в деяких місцях трохи вигорів лак. Мотор і ходова в відмінному стані. Хто шукає безвідмовного робочого коника і не лякає зовнішній вигляд, звертайтесь будете задоволені. Рідний пробіг 100%
Чудовий автомобіль. Багато було зроблено (в наявності звітні матеріали). З пів оберта заводиться в найлютіші морози. Металевий захист двигуна. Літня гума на красивих дисках. Працюють всі кнопочки. Придбана докатка. Охайний, комфортний салон. В автомобілі не курили. Гаражне зберігання . Підігрів передніх сидінь, підігрів керма. Справний кондиціонер. Продаю у зв'язку з придбанням іншого авто.
Пропоную Вашій увазі дуже гарне авто! Двигун та коробка працюють на відмінно. Трансмісія - звичайний гідротрансформатор на 8 передач, що забезпечує плавну їзду з маленькою витратою палива. По трасі при швидкості 120 витрата становить 5,6 літра. Місто - 7 літрів. Багата комплектація, є майже все. Адаптивний круїз контроль, утримання в смузі, розпізнавання дорожніх знаків, екстрене гальмування при виході пішохода, електрична кришка багажника, проекція на лобове скло. Шкіряний салон з підігрівами усіх сидінь та вентиляцією передніх. Є масаж водійського сидіння. Присутні зимовий пакет. Взимку в салоні швидко прогрівається повітря та електро підігрів лобового скла. Максимальна оптика з автоматичним дальнім світлом, сама вирізає зустрічний потік транспорту. LED приборна панель, 8 дюймовий екран мультимедіа з підтримкою android avto та apple carplay, музика BOSE. Бездротова зарядка, безключовий доступ на усі двері, автозатемнення дзеркал
Продаю власну ластівку OPEL VECTRA C 2.2 direct із прямим вприском палива!!!приганялась в 2019 році із ЄС для сім'ї!!!я другий власник в Україні,купив у того хто приганяв у 2019 році з пробігом 178000 км!!!на 180000 км було відкапіталено двигун!!!коробка в нормальному стані!!!двигун від заміни до заміни мастила не споживає!!!встановлено дороговартісне й альтернативний насос високого тиску палива!!!шкіряний салон з підігрівами передніх сидінь!!повний електропакет!!!великий багажник з електролядою!!!в цьому році поставлений новий АКБ та замінено свічки запалювання!!!просторе сімейне авто!!!авто кожного дня на ходу!!!є нюанси по кузову у зв'язку із віком авто!!!присутній незначний торг реальному покупцю!!!продаю в зв'язку із зміною авто на кросовер!!!
АВТО БЕЗ ДТП ТА ПІДКРАСІВ РІДНИЙ ПРОБІГ ВСІ ДЕТАЛІ ЗА ТЕЛЕФОНОМ
Продам Opel Insignia, автомобіль кожен день використовується та ніколи не підводив. Автомобіль у дуже гарному технічному та візуальному стані. Не битий, не фарбований, кузов без ДТП. Пробіг РІДНИЙ! ПЕРЕВІРЕНИЙ! У комплекті з автомобілем йдуть два комплекти дисків з гумою: літній комплект; зимовий комплект. По автомобілю виконано великий обсяг робіт та вкладено значні кошти: Замінено комплект ГРМ Турбіну відреставровано. Замінено амортизатори (Kayaba) Замінено стійки та втулки стабілізатора Замінено передні та задні опори амортизаторів Замінено всі подушки двигуна Замінено всі технічні рідини Замінено всі сайлентблоки по автомобілю Це лише частина того, що було виконано по авто. Автомобіль доглянутий, технічно справний та не потребує додаткових вкладень найближчим часом. Готовий до будь-яких перевірок на СТО. За додатковою інформацією телефонуйте або пишіть. Торг можливий біля автомобіля. Є всі чеки з СТО по роботах.
Авто на обліку в Україні з липня 2022 року. Перша реєстрація, перший хазяїн. Сервісна книжка. Поміняні розхідники. Ризинові коврики. Вкладань не потребує. Торг при огляді.
Opel Astra H 2012 • 1.6 бензин • робот Продам Opel Astra H 2012 року. Авто офіційне, куплене в автосалоні, весь час один власник. Машина доглянута та регулярно обслуговувалась. 🔹 Двигун 1.6 бензин 🔹 Коробка передач — робот 🔹 Мотор після ремонту 🔹 Коробка також після ремонту 🔹 Авто на ходу, вкладень по основних вузлах не потребує 🔹 Салон охайний 🔹 Документи в порядку Машина підійде як для міста, так і для щоденних поїздок. Економна та комфортна в експлуатації. За детальною інформацією — телефонуйте або пишіть. Торг можливий біля авто.
Віддам ще один ряд сидінь
Ціна без торгу. Авто у доброму стані. Потужний 1.9tdi автомат, економічний, 5.5 по трасі 7.2 по місту. є нюанси по кузову,на фото видно. Салон чистий не прокурений. Я єдиний власник в Україні, приганяли за замовленням. Можливий обмін з моєю доплатою reno zoe. Допомоги в продажі не потребую, автопідборщикам не турбувати.
Автомобіль економний 7 місць, комплект зимової гуми, повністю обслужений. Перевірений рідний пробіг
Продам Opel Omega B 2000 2.0 газ/ бензин. По кузову є вікові питання, дно в нормальному стані( оброблене). По техніці є невеликі моменти. Продаж з переоформленням
авто в нормальному стані
1.9 TDI дизель з техничних причин все ОК. змінені ГРМ, ролики, помпа.6 ст кпп. Кліма працює. Турбіна суппер.Їде як бритва. Масло не їсть, є невеликі косяки по кузову. Не фарбована, дуже економна 5.000 торг на місці. Детальна інфо тел
