- 290 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.96 л.
- Автомат
Авто на гарній комплектації . все працює , страховка до кінця року . за деталями телефонуйте. Реальному покупцю торг
Авто на гарній комплектації . все працює , страховка до кінця року . за деталями телефонуйте. Реальному покупцю торг
Зимова резина на дисках а подарунок
Продам Opel Omega B (рестайлінг), 2000 рік, двигун 2.2. Двозонний клімат-контроль (працює), круїз-контроль (працює), є люк. Двигун працює рівно, не димить. За свої гроші хороша машина, заправляй і катайся
Opel Antara 2011 року, від першого власника в Україні, не битий та не фарбований, в гарному стані. В максимальній комплектації: - Лінзована оптика - Протитуманні фари - Клімат-контроль - Круїз-контроль - Підігрів сидінь - Шкіряний салон - Датчик світла та дощу - Повний ел. пакет - Допомога при спуску - Парктроніки передні та задні - Диски R19 Можливий обмін на Ваш авто, оплата криптовалютою та доставка авто в інше місто.
Гарне авто, вчасно обслуговувалось , нема рижиків, кліма Сідай та їдь. За свої гроші хороший автомобіль
Продаю Опель вектра А 1,8 автомат 1995 ціна 1750 $ торг всі питання за телефоном **********
Авто в гарному стані, не потребує вкладень. Всі питання по телефону.
За всіма питаннями телефонуйте за номером телефону
Продається надійний, стабільний і просто гарний автомобіль. Без ДТП. Після ТО. Гаражне зберігання. Салон повністю чистий, в авто не курили. Все працює. Має нові датчики тиску в колесах; +Літній і зимній комплекти резини; +Оригінальні ковпаки на колеса. Топова рідна акустика (CD70 NAVI) + Bluetooth. Набір для кодування (куплявся для перепрошивки магнітоли). Відеореєстратор. Окрім згаданого, є ще додаткові бонуси: зарядка в прикурувач з вольтметром (показує напругу акумулятора), OBD2-Bluetooth сканер для перевірки помилок. Також: всі інструменти, що є в багажнику, компресор, клєми тощо - йдуть в комплекті з авто. Вдягнена у зимній комплект. Авто повністю готове до експлуатації — сів і поїхав. Продаж у зв'язку з купівлею нового авто. Перекупи і площадки, прохання не турбувати.
Продам надійний, економний, не дорогий в обслуговуванні автомобіль. Авто в гарному стані. По технічній частині питань немає, обслуговувався регулярно, запчастини і розхідники топової якості, масло MOTUL 5W40, ГБО після ТО. Кузов має сліди експлуатації так як автомобіль не новий, є сколи і рижики. Затонована. Салон чистий і охайний. Кондиціонер працює. Чудовий автомобіль на кожен день, в обслуговуванні не дорогий, мінімальний розхід палива.
Добрий день, телефонуйте,пишіть в вотцап,на всі питання відповім)
Продам авто в гарному стані сів поїхав, всі питання по телефону)
Продам авто в хорошем состоянии, пригнано с Германии
Екологічний стандарт Євро 5
Авто в нормальному стані, обслуговувалась своєчасно. Їздила жінка. Авто економне, в обслуговуванні також. Ходова частина без нарікань. Стан - сів поїхав. Новий комплект грм, повністю нові задні гальма і всі троси та шланги. Лобове є нове, може ще встигну поміняти. Всі кнопки та важелі працюють. Треба поварити пороги та задню праву арку. Заводится з пів оберту в будь яку погоду.
Авто ухоженое. Не гнилая. Фары линзы, биксенон. Эл.стеклоподъемники. эл.Люк. Газ вписан , резина зима фактически новая. С документами порядок.
Є деякі питання по кузову (арки, пороги, лакове покриття). По ходовій треба дивитись. Двигун їсть масло. Лобове скло тріснуте. Але електрика та всі датчики працюють добре. Їжджу ним кожен день.
