- 285 тис. км
- Бориспіль
- Бензин, 1.8 л.
- Автомат
Продаю Опель вектра А 1,8 автомат 1995 ціна 1750 $ торг всі питання за телефоном **********
Продаю Опель вектра А 1,8 автомат 1995 ціна 1750 $ торг всі питання за телефоном **********
Авто в гарному стані, не потребує вкладень. Всі питання по телефону.
За всіма питаннями телефонуйте за номером телефону
Продається надійний, стабільний і просто гарний автомобіль. Без ДТП. Після ТО. Гаражне зберігання. Салон повністю чистий, в авто не курили. Все працює. Має нові датчики тиску в колесах; +Літній і зимній комплекти резини; +Оригінальні ковпаки на колеса. Топова рідна акустика (CD70 NAVI) + Bluetooth. Набір для кодування (куплявся для перепрошивки магнітоли). Відеореєстратор. Окрім згаданого, є ще додаткові бонуси: зарядка в прикурувач з вольтметром (показує напругу акумулятора), OBD2-Bluetooth сканер для перевірки помилок. Також: всі інструменти, що є в багажнику, компресор, клєми тощо - йдуть в комплекті з авто. Вдягнена у зимній комплект. Авто повністю готове до експлуатації — сів і поїхав. Продаж у зв'язку з купівлею нового авто. Перекупи і площадки, прохання не турбувати.
Продам надійний, економний, не дорогий в обслуговуванні автомобіль. Авто в гарному стані. По технічній частині питань немає, обслуговувався регулярно, запчастини і розхідники топової якості, масло MOTUL 5W40, ГБО після ТО. Кузов має сліди експлуатації так як автомобіль не новий, є сколи і рижики. Затонована. Салон чистий і охайний. Кондиціонер працює. Чудовий автомобіль на кожен день, в обслуговуванні не дорогий, мінімальний розхід палива.
Добрий день, телефонуйте,пишіть в вотцап,на всі питання відповім)
Продам авто в гарному стані сів поїхав, всі питання по телефону)
Продам авто в хорошем состоянии, пригнано с Германии
Екологічний стандарт Євро 5
Авто в нормальному стані, обслуговувалась своєчасно. Їздила жінка. Авто економне, в обслуговуванні також. Ходова частина без нарікань. Стан - сів поїхав. Новий комплект грм, повністю нові задні гальма і всі троси та шланги. Лобове є нове, може ще встигну поміняти. Всі кнопки та важелі працюють. Треба поварити пороги та задню праву арку. Заводится з пів оберту в будь яку погоду.
Авто ухоженое. Не гнилая. Фары линзы, биксенон. Эл.стеклоподъемники. эл.Люк. Газ вписан , резина зима фактически новая. С документами порядок.
Є деякі питання по кузову (арки, пороги, лакове покриття). По ходовій треба дивитись. Двигун їсть масло. Лобове скло тріснуте. Але електрика та всі датчики працюють добре. Їжджу ним кожен день.
Продаю власний автомобіль, технічний стан 4.5 із 5 кузов мають подряпини сколи, рижик на правому крилі, сажовик не врізався. прохання перекурів та площадки не турбувати , з реальним покупцем домовимся.
Авто в хорошому стані,двигун не димить коробка в хорошому стані, на 280 тисяч поміняно щеплення по кузову є сколи щарапини біль детально по телефону
В продажі гарний опельок на ходу справний Кожного дня на ходу, нова зимня гума Причина продажу пересісти на автоматичну коробку передач, можна оглянути в Переяславі або Борисполі Що цікавить звертайтеся по номеру телефону
Сів і поїхав, дуже хороше авто!!!
Продаю своє авто, у володінні більше 3 років. За цей час автомобіль завжди обслуговувався “для себе”, грошей і часу не шкодував. У машину вкладено дійсно багато, всі роботи виконувались вчасно, з використанням якісних запчастин та розхідників. Масло в двигуні мінялося кожні 5–6 тис. км виключно MOTUL. Встановлені свічки NGK та котушки BOSCH, замінені верхні та нижні прокладки колектора, промиті форсунки та замінені всі ущільнювальні гумки. Також встановлений новий оригінальний бензонасос AEM 340. По ходовій частині повністю зроблено авто — як спереду, так і ззаду, включаючи амортизатори (Sachs оригінал) та всі основні елементи підвіски. Також повністю відреставрована рульова рейка із заміною рідини ГУР. Замінена гальмівна рідина, обслужені задні супорти, встановлені нові передні гальмівні диски + американські керамічні колодки Power Stop, а ззаду колодки Zimmerman. Замінено основний радіатор, виконано промивання системи охолодження та залито новий антифриз. Замінені сальники півосей в АКПП. Додатково встановлено радіатор охолодження АКПП. Ланцюг мінявся 35 тис. км тому. По газовому обладнанню автомобіль також повністю обслужений, старий редуктор замінено на новий якісний. Щодо зовнішнього вигляду та доопрацювань: встановлено передній бампер OPC, кермо OPC, стоять 18-ті диски Speedline з резиною, які обійшлися в 800$. Також автомобіль проходив триетапну поліровку з нанесенням воскового покриття. Комплектація: • CID монітор • магнітола CD 70 Navi • підігрів сидінь спереду та ззаду • клімат-контроль • круїз-контроль • мультируль • автосвітло • датчик дощу • електросклопідіймачі • електрорегулювання дзеркал Автомобіль повністю стоковий (255 к.с.), без чіп-тюнінгу. За авто доглядали та обслуговували вчасно.
Продам власний автомобіль! Опель Астра h 2009 року,універсал,1.6 бензин. Автомобіль в гарному стані,доглянутий,чистенький за автомобілем дивився одним словом.Все працює кожна кнопочка,нічого не стукає не гримить по кузову є незначні сліди експлуатації нічого серйозного,крашано 20% переднього бампера і ліве крило. Нова резина,нове щеплення,коробка працює чітко,по ходовій питань немає,нова жидкость в гідропідсилювачі також замінив антифриз 400 на км назад замінено масло в двигуну і також всі фільтра,новий радіатор кондиціонера все заправлено все працює,також була промивка радіатора пічки,гріє добре,стоять хороші лед лампи. Кому буде цікаве авто дзвоніть відповім на всі питання!Згоден до перевірок на станції
Двигун, ходова частина все після кап ремонту.Кузов не гнилий .Перевірка на будь якому СТО за вашим бажанням.
