- 255 тис. км
- Нова Ушиця
- Бензин, 1.8 л.
- Не вказано
Продам власне авто.перший власник на укр.авто обслужено.зімня резіна.треба замінити задні саєнблоки.продажа з зв'язку покупкою більшого авто....обмін інтересний тільки на буса!
Продам власне авто.перший власник на укр.авто обслужено.зімня резіна.треба замінити задні саєнблоки.продажа з зв'язку покупкою більшого авто....обмін інтересний тільки на буса!
Продам власний надійний економний автомобіль в хорошому стані автомобіль вкладень не потребує замінені помпа ролик ремінь Грм колечко в подоні
Перший і єдиний власник в Україні.Все авто в рідній фарбі без жодного підкрасу бампера також. Нова гума. Авто у відмінному стані.ГРМ/масло двигун+кпп/комплект щепленя/антифриз замінено 1500км тому. Авто перереєстровували в колі сім'ї. Можливий обмін на нерухомість доплатами.
Шукаєш надійне та комфортне авто, а головне економне ? так ось до продажу пропоную гарне авто. за 3 роки експлуатації, авто жодного раху не підвело тільки масимальний догляд, якщо заміна то на нове, новий генератор, новий стартер, новий акум. продаю через покупку нового авто
Продається власний, сімейний та надійний автомобіль, пригнаний для нас у 2022 році, з тих пір в одних руках. Сервісна книжка наявна, все працює відмінно. Торг можливий реальному покупцю. Більше інформації за телефоном
Продам Opel Omega B, 1995 рік, на ходу, термінових вкладень не потребує. Двигун 2.0 газ/бензин 8-клапанний. Двохзонний клімат, кондиціонер працює. Салон 4/5, для своїх років непоганий. По ходовій проблем немає. Днище не гниле, пороги цілі, стакани також, не критична іржа на арках, незначні пошкодження(сколи і подряпини) бамперів.Два комплекти резини. Торг присутній
2004 р. 1.8 бензин АКПП Айсін, пробіг 167.000, датчик дожде , датчик світла , клімат контроль, підігрів передніх сидушок Масла фільтра роліки помпа заправка кондиціонера на 165.000 тисячах замінено
2.0 115К.С 6СТ!!! САМИЙ ВДАЛИЙ ТА ПОТУЖНИЙ ДВИГУН ЦЕПНИЙ ПРИВІД ПРОСТЕ ЗЩЕПЛЕНЯ ДВИГУН ЄВРО 5 ПРОСТІ ФОРСУНКИ BOSH ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!! ОРИГІНАЛЬНИЙ ПАСАЖИР!!! СИДІННЯ ТРАНСФОРМЕР РЕГУЛЮЮТЬСЯ ТА ЗНІМАЮТЬСЯ ЯК ВСІ РАЗОМ ТАК І ОКРЕМО КОЖНЕ ПАСКИ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ПАСАЖИРІВ!!!АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ЕЛЕКТРИКА АБS ТВ ДВД НАВІГАЦІЯ ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!! РІДНА ФАРБА!!! СПРАВЖНЯ НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!!!
Авто в ідеальному стані, скарг немає, все на ходу. Об'єм двигуна 2.0. Пасажир, довга база. Резіна зимова. Магнітола нова, встроєний телевізор, кондиціонер. Була заміна мотора. Пробіг мотора 207 тис км. Все робилось як для себе. Нові форсунки. Вчора замінили масло, повністю пройдено ТО, розходніки поміняні. Сів і поїхав! Ходова Валіо. Амортизатори Валіо, нове все. Щеплення нове, вижимний новий. В коробці теж заміна масла.
Авто в чудовому обслуженому стані. Не потребує додаткових вкладень. Пробіг рідний, обслуговування лише на дилері. В ДТП не було. Є звіт від карвертікал. Не телефонувати раніше 12 дня.
Вітаю шановні! Автівка в гарному стані на свої роки. На новій зимній літній гумі та 17 дисках від Astra OPC. Є комплект нової зимньої гуми Kapsen. Хороший та надійний 1.9 дизель, заводиться гарно в любу пору. По двигуну було замінено: турбіна(реставрація 7000км/назад), генератор замінено, форсунки(після ремонту), заміна кілець, вкладишів та кілець. Встановлено: новий АКБ Exide, нові посилені пружини та пневмобалони на зад(возили часто багато всього), компресор кондиціонера, нові троси гальм та гальмівні колодки, диски та нові ступиці(бо були проблеми з ABS(а датчики у ступицях і тепер все працює) Відремонтовано: омивач фар, встановлено магнітолу Канвуд(оригінал), фронтальні динаміки Блаупункт та задні динаміки від Астра OPC. Необхідно замінити: Масла(у двигун та КПП, вони у нас є), фільтра та ролики з ременем ГРМ(необхідно буде придбати. Не купували бо автівка давно стоїть, ніхто на ній не їздить. Тай таке як ремінь, ролики грм та фільтра кожен купує на свій смак) Необхідно також замінити: деталі по ходовій(вони також є у нас), подушку двигуна котрій давно вже погано(але у нас є всі три штуки, тому краще замінити одразу всі!) Необхідна заміна шлангу від кондиціонера до радіатора, він перетерся і стався виток фреону(тому замінити, заправити і кондиціонер буде працювати) компресор був замінений, стружки у системі немає! На машині ще є присутня ЄГР(котра напевно вже забита і через це на холодну скачуть оберти)бажано демонтувати та встановити заглушку(вона у нас також є нова!) Необхідна поліровка фар. Ми планували ще їздити і придбали до неї те що встигли придбати. Але на жаль плани різко змінились, тому автівку продаємо. Салон в хорошому стані, стеля також(є момент тільки на водійському сидінні) Автівка оформлена на мене, я є власниця. Колись підфарбовувалась 2006 рік все ж таки. Є лиш нюанс на крилі та ляді, їх можна виправити. Кузов не варений, експертизу проходить. Без дтп! Автівка комфортна та економна. Не дорога в обслуговуванні. Розумний торг присутній.
Продам власний автомобіль Пригон з Німеччини 1 Власник в Україні Авто в гарному стані, синього кольору, кузов універсал Двигун працює добре, нещодавно зроблена капіталка, тому по мотору вкладень не потребує Ходова в нормі, машина їде впевнено та комфортно Салон доглянутий, кузов виглядає гарно на свій вік Містке, економне та практичне авто для великої сім'ї Додатково віддам комлпект зимової резини разом з дисками Розхід палива траса - 4.5, Місто 5.0
Opel Zafira Tourer 2011 | 1.4 Turbo | Автомат | 7 місць Надійний та практичний сімейний автомобіль у хорошому технічному стані. Ідеально підійде як для повсякденної їзди, так і для подорожей. Автомобіль повністю обслужений та не потребує вкладень. Заміна ланцюга ГРМ на 200 тис. км. Повне ТО (масло + всі фільтра) також проведено на 200 тис. км. Двигун працює рівно, коробка переключає плавно, ходова без критичних зауважень. Готовий до перевірки на будь-якому СТО. Просторий, зручний салон, 7 місць, трансформація сидінь. Великий багажник — ідеально для сім’ї або роботи. Автомобіль не готувався спеціально до продажу — без поліровок і підфарбувань. Все як є, що дозволяє реально оцінити стан авто без прихованих нюансів. Є звичайні сліди експлуатації, відповідно до віку авто. Технічно доглянутий автомобіль, в який вже вкладено кошти. Хороший варіант за свою ціну. Дзвоніть — відповім на всі питання.
Авто від другого власника в Україні, в охайному, гарному стані. Потрібно замінити лобове при бажанні на що і роблю скидку. Власник авто дружина. Торг присутній.
тільки пригнана з Німеччини вже поставлена на облік перший власник по машині все відмінно вже стоїть зимова гумма масла фільтра мінялися зразу як приїхала технічно у відмінному стані
В продажі опель, гарне та обслужене авто, без іржі та грилі, 17 колеса з новою гумою, встановлена андроід магнітола, кондиціонер працю, криша затягнута в чорну плівку, по мотору коробці та ходовій зауважень взагалі немає, звийчайний 1.6 без газу. Авто вартує уваги.
