- 372 тис. км
- Нова Ушиця
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продаю OPEL Omega A 1989 рік, стан нормальний, сів поїхав, мотор зробили, масло не бере, автомобіль економний та дуже вмісткий, газ вписаний, любе переоформлення
Продаю OPEL Omega A 1989 рік, стан нормальний, сів поїхав, мотор зробили, масло не бере, автомобіль економний та дуже вмісткий, газ вписаний, любе переоформлення
двигун супер масла не бере,заводиться в любий мороз.зимова гума новий АКБ,новий антифриз.документи в порядку.страховка є. клімат контроль,круїз контроль.леталі по телефоні
Домашній автомобіль в гарному стані. Вкладень не потребує. АКБ новий, 2 комплекти резини на окремих дисках (зимова на титанових дисках, літня - на стандартних). Двигун турбірований. Зимова гума в чудовому стані, літня на один-два сезони. Комплект щеплення замінено. Охайний, чистий салон. В машині не курять. Машина затонована, кондиціонер, передні склопідйомники. На сидіннях чехли. Гаражне зберігання. Більше інформації про автомобіль можна дізнатися у батька за телефоном.
щодня на ходу, легка в розгоні та керуванні, ідеальна для тих, хто вчиться їздити, є парктронік і камера заднього ходу, стоїть магнітола з lcd (YouTube, Spotify, навігатор і т д). торг біля капоту.
Продається авто у стані сів і поїхав. Двигун сухий, масло не бере.коробка перемикає не вибиває,ходова в повному порядку. По кузову є нюанси . Зварювальних робіт НЕ ПОТРЕБУЄ.Салон в дуже достойному стані.Торг на каву .На свої роки авто в гарному стані. Возможно обмін на бляху офіційну,для військового. Дзвоніть розкажу, домовимось .
Офіційна машина! Хороша комплектація! Не потребує жодних вкладень!
Пригнаний в Україну 2021 р. Перший власник в Україні
Новий акамулятор, нові шині на титанах,при 183 тис замінений ремінь ГРМ бензин газ установка польська. Машина пригнана рік тому з Польщі + зимова резина на штамповках
Авто на своі роки в чудовому стані. Лакофарбне покриття як нове , мінімум подряпин і сколів . Двигун сухий, масла не бере працює добре. Салон чистий та охайний не прокурений. По електриці все працює , помилок не викидає . Було замінено масло і фільтр 2000 назад. Ходова в нормальному стані. Не цікавлять обміни з моєю доплатою.
Хороший технічний стан Простий та надійний двигун 1.4 бензин + в наш час доволі економний 8 л по місту та до 6 по трасі по кузову є не суттєві недоліки Є 2 ключі зимова гума та діюча страховка перегляд можливий місті Хмельницький
Автомобіль повністю в робочому стані, капіталовкладень не потребує. Можливий торг!
Свіжопригнана! I Розмитнена! 2012 р.в.! Модель 2013 р.! 1.7 дизель! 7-місць! Механічна КПП! Дуже гарний стан! Технічно все працює! Збережений салон! 2 ключа! Без ДТП !!!
Продам Опель Астра К 2017 року випуску в гарному стані. Повністю обслуговувана, гарна комплектація. Сервісна книжка, два ключі. 1.6 дизель передній привід центральний замок шкіряне мультикермо з підігрівом мультимедіа з Led-екраном AUX/Bluetooth/USB GPS навігація з картами України, клімат контроль, передні та задні електросклопідіймачі, круїз контроль, електро регулювання дзеркал з підігрівом, задні парктроніки, датчик від зіткнення, фіксація полоси, розпізнання дорожніх знаків, датчик світла, сенсор дощу, без ключовий доступ на всіх дверях, AirBag Isofix ABS/ESP/TCS/BUS
Власне авто. По обслуговуванню все робилось вчасно. Рідний пробіг. Два комплекти резини. Авто світло. Авто дощ. Електро складання дзеркал. Підігрів передніх сидінь. Електро регулювання дзеркал. Круїз контроль. Авто тормоз на схилі. Адекватний торг біля капоту. ПЕРЕКУПИ прохання не турбувати. Телефонуйте
Автрмобіль на ходу, в гарному стані, бензин/газ.На газ є документи.
Автомобіль після тест-драйву, пробіг 1300 км, в подарунок даємо комплект зимової гуми. Без пошкоджень, ідеальний стан. Офіційна гарантія ще 2 роки. Знижка порівняно із новим авто - 42 000 грн. Ми є офіційний дилер OPEL у Хмельницькому, Автоцентр ЛІГА.
Автомобіль у відмінному стані, повністю обслужений замінено масло та усі фільтри , комплект ГРМ. Вся ходова в чудовому стані нічого не гримить та не стукає. Авто пригнане з Німеччини в 2023-му році , тоді ж встановлено ГБО. Перша власниця в Україні. Хороша резина . НЕ ПОТРЕБУЄ ВКЛАДЕНЬ ВЗАГАЛІ!!!!!! АВТОМОБІЛЕМ БУДЕТЕ ЗАДОВОЛЕНІ!!!!!!
