- 208 тис. км
- Хмельницький
- Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Комфортний, надійний німецький автомобіль з оцинкованим кузовом,який має хорошу керованість та стабільність.
Комфортний, надійний німецький автомобіль з оцинкованим кузовом,який має хорошу керованість та стабільність.
автомобіль у хорошому стані. Машина повністю обслужена, вкладень не потребує. Двигун працює рівно, коробка перемикається плавно. Ходова без сторонніх звуків. Салон чистий та доглянутий. Усі розхідники змінювалися вчасно. Авто економне та надійне — чудово підійде як для міста, так і для поїздок.
Opel Insignia 2022 Opel Insignia 2022 рік 2.0 cdti 207 тис.км - 1000% рідній пробіг - Вся в рідній фарбі - Full - LED фари з вирізанням дальнього світла - Паркторніки - Датчики мертвих зон - Прив?язка до поліс - Підігрів керма та сидінь - Адаптивний круїз контроль «Дистронік» - Лед панель - Кнопка Start/Stop - Без ключовий доступ на 4 двері - Підігрів лобового скла - Камера заднього вида - Чорний потолок - Салон комбінована кожа - Підсвітка салону - Максимальні електро AGR сидіння з масажем - Електрична Кнопка багажника - 2 - ох зонний клімат контроль - Складання дзеркал - Оригінальні R18 диски, з континенталь резиною Всі інші питання по телефону
Продам opel zafira b в хорошому стані, ніяких вложень не потрібно, є два нюанса по автомобілю які видно на фото царапина на задній правій дверці та на передньому лівому крилі. за детальною інформацією звертатися за номером телефону.
Власник з 2010року Кузов не битий має корозію в некритичних місцях та царапини Двигун не димить компресія 10 замінено комплект грм КПП без проблем Ходова після обслуговування стійки колодки троса ручн. Шарові рульові Вихлопна мінялася . каталізатор на місці не забитий. Салон нормальний Шини літні доїжати.зимова добра.
авто в нормальному стані, сів поїхав. фарбований тільки бампер, все в рідній фарбі. є сліди використання. турбіна нова, акумулятор теж ...
Продаю власний автомобіль, 4 роки як в Україні був пригнаний з Швейцарії, в Україні один власник. Мотор та коробка працюють без нарікань. Ходова не стукає не гримить, грм комплект поміняний, масла та фільтра завжди замінювались завчасно,екологія на місці. Авто в дуже гарному стані не потребує вкладень.
Дизель 1,9. Рік випуску 2005. Можливий торг.
Під капотом все сухе,потоків не має,все сухе,вчасно змінювались всі деталі.В авто встановленого центральний замок,з доводчиком скла,має передні склопідйомники. За детальною інформацією телефонуйте за номером
Продам власний автомобіль, я другий власник, в Україні з 2020 року Більш детальніше по телефону
Пригнана січень 2024 1 власник в Україні Перша реєстрація Безпека на місці Надійне авто Замінено все необхідне для комфортного пересування : Нова зимова резина Відбалансовано та зроблений розвал сходження Фаркоп Круїз контроль Кондиціонер Підігрів передніх сидінь Склопідіймач- передні електро Ручне регулювання сидінь Сидіння водія - налаштування положення посадки Замінено Грм + помпа ( антифриз ) Фільтра ( усі ) Масло Aral 5w-40 Передні та задні амортизатори з опорами та підшипниками Ходова ціла Машина тиха та збита купи Запчастини якісні Машина робилась під себе ( для поіздок з сім’єю) Виписка з запчастин та сто присутня Whatsapp , viber
Продам власне авто, в 21 році було пригнане на Україну. Багато було зроблено по машині заміно щеплення, турбіна головка, недавно замінив паливний насос та відремонтував форсунки авто робилося для себе ТО проводиться кожних 8-9 тис стоїть ще не погана зимова резина на ще 1 зиму вистачить за тонована якісною дорогою плівкою стоять лед лампи як на дальнє так і на ближнє світло авто варте вашої уваги))) За деталями звертайтесь за номером телефона, на повідомлення відповідаю рідко ))
Продам Opel Movano B 2010р 125к.с Заводський автобус(інвалідка) на пневме. Штатний партронік Заводський фаркоп Нове лоб.скло Нове счеплення Новий інтеркулер Нові фари Доп.випаровувач конд.салона(заправлен) Новий свіжий салон Вод.сидіння пілот Бак на 100л Замінені троса ручника Тормозні колодки вкруг нові. 2 нові форсунки,2 реставрація Гена та стартер зроблена ревізія. Частково зашумлений 2ключа. Та багато іншого.рейсовий стан. Всі питання по телефону,коментарії не читаю краще на телеграм. Всім вдалих продаж і покупок.
Авто в бойовому ходу сів та поїхав. Два комплекти коліс (зима під заміну). По автомобілю багато чого зробив. В експлуатації кожного дня. Авто бізнесмени будь ласка не турбуйте , не цікаво.. реклама теж не цікава.
Свій авто, повністю обслужений, привезений із Німеччини, вживався в одних руках, цілий по кузову, пробіг рідний. Є документи по обслуговуванню та із за кордону сервісна книга. Пропозиції в чат. Телефон тимчасово не працює
Авто в хорошому стані. Сів і поїхав. Газова установка 4 покоління. Є зимова та нова літня гума. Масло не їсть і не підтікає. Запаска повноцінне. Кому цікаво пишіть у вайбер
Продам opel omega B caravan,2.5 дизель з m51 двигуном.Авто в робочому,але не ідеальному стані
