- 250 тис. км
- Хмельницький
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продається Опель 2012 р. По технічній частині авто обслужене. Коробка не пинається. Всі деталі за телефоном
в Україні з 22 року в одній родині. 2.0 дизель , крепкий автомобіль . їде добре ,двигун ,КПП в нормі . кондеціонер працює ,нова гума ,новий АКБ , сидіння не порвані . ,електродзеркала ,круїз , абс та інш . має косметичні недоліки. обміни не цікавлять , переоформлення обов'язкове, в місті є сервісний центр. Усім рівних доріг та мирного життя
Для своіх років непогана
Пригнаний з Німечини автомобіль в ідеальному стані не битий не фарбований всі вікна рідні пробіг рідний обслужена вся ГРМ і маслонасоса кільце помпа антифриз масло в АКПП працює ідеально диски тормозні колодки перед зад амортизатори вкруг новий акамулятор на все є чеки квитанціїі масла фільтра тільки всі замінено кондиціонер працює холодить дет по тел
Чудовий, компактний автомобіль з хорошою комплектацією. Недорогий в експлуатації зручний як для міста так і для далеких поїздок. Дзвоніть деталі по телефону.
Продам авто в ідеальному технічному стані. Реальний пробіг авто 228 тис. км. На 224 тис. був зроблений повний кап. ремонт двигуна і коробки, а також замінені радіатори охолодження і кондиціонеру. Встановлено новий акумулятор. Фари в бронеплівці та встановлені лед лінзи (вкладено понад 500$). Встановлено також металевий захист двигуна і кпп. По кузову є незначні підкраси, без серйозних дтп. По двигуну зроблено абсолютно все, форсунки, паливна вся, генератор, стартер, нові поршні з кільцями, зроблена турбіна, замінено розпредвал, замінені усі рідини, замінено грм, та ремінь генератора і тд. Також видалена екологія З авто віддаю також 2 комплекта хорошої практично нової резини. Обмін не цікавить, продаж у зв’язку з потребою авто більшого розміру. Авто майданчики прохання не турбувати. Продаж не терміновий!
Машина на ходу Є нюанси по по порогам і по заднім арках реальному покупцю віддам за 1500 не менше
Опель Вектра А, 1.6 бензин/газ, моноінжектор, газ вписаний. писати, дзвонити, у Viber.на номер
Продам власне авто, капіталовкладень не потребує. У комплекті — додаткові диски з шинами. Усі деталі за телефоном.
Продам Опель Інсігнію 1.8 б/г. Авто в доброму стані. Пригнане зі Словенії 2 роки тому. Має підкрас на задньому лівому крилі, все інше в оригіналі. Пробіг 240т.км. 20т. по Україні. Встановлено гбо stag gofast 200. Розхід 9-10 л. газу. Колеса Bridgestone. Технічно все в порядку. Електрика вся працює. Кого зацікавить звоніть по телефону, розповім докладніше.
Продам OPEL KADETT 90 року,не на ходу.
2.0 115К.С 6СТ!!! САМИЙ ВДАЛИЙ ТА ПОТУЖНИЙ ДВИГУН ЦЕПНИЙ ПРИВІД ПРОСТЕ ЗЩЕПЛЕНЯ ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!! ДОВГА БАЗА!!! АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ЕЛЕКТРИКА АБС МУЗИКА ТВ ДВД НАВІГАЦІЯ КАМЕРА ЗАДНЬОГО ВИДУ АКУСТИКА ПІДСИЛЮВАЧ РЕЙЛІНГИ ТИТАНОВІ ДИСКИ!!! ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!! СПРАВЖНЯ НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!!!
Продам Opel Vectra C на надійному двигуні 2.2 турбодизель та автоматичною коробкою передач Двигун їде дуже бадьоро, не димить, не сапунить, турбіна масла не кидає Коробка, не пинається, перемикає без тичків Ходова вся в чудовому стані, не гримить, не стукає, можлива будь яка перевірка на СТО Салон в дуже збереженому стані Повний електросклопакет Клімат контроль Електрорегулювання дзеркал Встановлено андроїд магнітолу Авто має не значні нюанси по кузову Деталі уточнюйте за телефоном Допомоги в продажі не потребую За 2500 не буде
Продам хороше та надійне авто, перша реєстрація, мотор 1.8 бензин на 140 к/с коробка 5 ступка механіка, технічно по авто нічого робити не потрібно. Мотор не димить, не сапунить, кузов без зауважень, рижиків та іншої корозії немає, зимова гума на титанах. Сидіння ковші дуже зручні, салон не затертий, по авто все працює
Продам буса в гарному стані довга база весь обслужений двигун з кап ремонту все нове стоїть коробка зроблена щеплення замінено турбіна зроблена форсунки з реставрації ходова вся обслужена ручнік працює супорта реставровані в авто вложено не мало горошей салон в гарному стані з документами повний порядок резина майже нова хто купить не пожалкує лобове скло ціле по кузові питань немає знаходиться в м.Хмельницький
Авто у власності з 2013 року. Мінялися всі розхідники згідно регламенту. Останнє ТО - заміна пружин, елементи підвіски, заміна помпи і ГРМ на 181000 км, підвіска зроблена, не гримить. Масло і фільтра замінив. 2 комплекти гуми 24 року, зимові Шаповалі на легкосплавних дисках
