- 435 тис. км
- Волочиськ
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Авто в досить в гарному стані. по кузову на 5 з мінусом. Дуже рідка максимальна комплектація, шкіра, АКПП, підігрів сидінь та зеркал заднього виду, зеркало з авто затемненням, парктроніки перед і зад + камера заднього виду. АКПП без проблеми. Салон шкіряний з підігрівом в досить збереженому стані, на передньому пасажирському сидінні є дефек і все, решта ідеал. В минулому році 12тис назад було велике Т.О. Заміна основного радіатора, масло в АКПП, речень ГРМ, помпа, ролик, ремень генератора з натяжним, масло в ГУР. По ходовій передні та задні гальмівні колодки, саленблоки задньої балки + задні пружини, передні саленблоки та шарові. Встановлений магнітофон з підтримкою карплей, ютюб та інше. Авто без капіталовкладень.
Продам власне авто, на максимальній комплектації для цієї моделі, по автомобілю нічого робити не потрібно! Автомобіль привезений з Нідерландів, по приїзду поміняні ремні, ролики, масло та всі фільтри, зроблена ходова! Авто 2013 модельного року, рестайлінг! Коробка працює безперечно, сажовий фільтр на місці, пробіг оригінал!
в доброму стані.
Автомобіль в гарному стані, 2 комплекта ризини, гарний стан без педкрасів
Авто в Україні в одних руках, пригнано з Німеччини в 2014році. Масло в двигуні мінялось кодні 7-8 тис.км. Є невиправлені сліди використання, все на фото, багато чтого робилось, деталі по телефону
Продаю власне авто. Володію з червня місяця 2025 року. Продаю тому що хочу інше авто. Автомобіль в доброму технічному та візуальному стані. Вчасно та якісно обслуговувався. Продаж тільки з переоформленням авто. Клімат контроль заправлений та працює,мультируль працює,круїз контроль працює. Замінено комплект ГРМ,масло фільтра,генератор,ролики та ремінь генератора. Замінені задні амортизатори,колодки гальмівні,перебрані супорта і багато іншого. Технічні рідини нові. Потребує мілкої косметики по бажанню. Торг на нюанси присутній,можливий рівноцінний обмін. Якщо не беру трубку пишіть
Продається сімейне авто, в доглянутому стані, зроблені форсунки. Пробіг оригінальний,є невеликі косметичні нюанси, в цілому авто вартий вашої уваги!!! Другий власник в Україні
Замінені комплект ГРМ . Всі роботи проводились у офіційного дилера про що є підтверджуючі акти.
2.0 115К.С 6СТ!!! САМИЙ ВДАЛИЙ ТА ПОТУЖНИЙ ДВИГУН ЦЕПНИЙ ПРИВІД ПРОСТЕ ЗЩЕПЛЕНЯ ПРОСТА ТА НАДІЙНА ПІДВІСКА!!!ДОВГА БАЗА!!! АВТО НА ГАРНІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ КОНДИЦІОНЕР ЕЛЕКТРИКА АБС МУЗИКА ТВ ДВД НАВІГАЦІЯ!!! ВІДМІННИЙ СТАН ВСЕ ОБСЛУЖЕНО!!!СПРАВЖНЯ НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!!!
- мотор, коробка, ходова у відмінному стані - автомат переключає чітко без ривків та пинків - салон в збереженому стані - кузов в гарному стані, без ДТП - всі вікна рідні, лобове включно - кінець 2015 року - авто в гарному стані - вкладень не потребує - невеликий торг біля авто -
авто на свої роки в хорошому стані авто повністю обслужине деталі за телефоном
Автомобіль у сім'ї від 2008 року, другий власник, був куплений з пробігом 88 тис. у першого власника, який купив його у салоні у Львові. Гаражне зберігання. Стан ідеальний як на свої роки, всі ТО завжди виконувались вчасно, ремонт поломок відбувався з оригінальними деталями, або ж з фірмовими і максимально якісними замінниками. Усі агрегати, електроніка працюють справно, салон у хорошому стані, не курили. У ДТП не було, по кузову є фарбовані елементи (кілька разів притерли передній/задній бампер, крила, капот фарбувався тому, що був посічений камінцями, пороги та двері). Робилося для себе, щоб авто мало людський вигляд, якщо хтось із зацікавлених у покупці забажає доказів - є фото пошкоджень до ремонту. Встановлено ГБО, балон на 65 л, вписаний у паспорт, обслужений, працює без проблем. Підводячи підсумки - машина знаходилася в хороших руках, постійно обслужена, не раз їздила на великі відстані в Європу і без проблем поверталася, жодних вкладень не потребує, має свій гарний і не застарілий вигляд, простора та комфортна в дорозі. Надалі знаходиться в експулатації, тому пробіг повільно збільшується. Само собою при бажанні можна знайти недоліки, але варто розуміти, що авто не вчора виїхало з салону. Набір зимової гуми на сталевих дисках. Питання по телефону, торг біля капота.
Машина в гарному стані, кожен день на ходу, масла не бере, обслужена, було замінено передні амортизатори, сайленблоки, колодки.
Авто сімейне,вмістке.З гарним великим салоном і багажником.Економне.Клімат контроль.Газ /бензин заводський.Не потребує капіталовкладень.Не бите ,не крашене,гаражне зберігання.
Машина в хорошу стані обслуговувалась вчасно не димить мотор пряцює добре масла не бере за всіма питаннями звертайтесь за номером телефону
ПРОДАЖ ТЕРМІНОВИЙ Хороший автомобіль в максимальній комплектації,по ходові питань немає.Замінив по кругу всі колодки Всі деталі розповім по телефону або в телеграм.
Продам власне авто. В хорошому стані! Торг присутній!
авто в справному стані,замінено ремінь генератора, акб,радіатор охолодження і інтіфріз,мастило двигуна і всі фільтри,всі іньші питання по телефону.
