- 227 тис. км
- Полонне
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль пригнаний в 2025 році ,один власник з того часу .Авто ніяких вкладень не потребує.Всі розхідники поміняні.Два комплекти резини.Дуже хороший торг
Автомобіль пригнаний в 2025 році ,один власник з того часу .Авто ніяких вкладень не потребує.Всі розхідники поміняні.Два комплекти резини.Дуже хороший торг
Продам власну Vectra A з реальним і рідним пробігом. Автомобіль обслужений, та повністю готовий до щоденної експлуатації. Двигун працює рівно, масло не бере, не димить, їде добре. Встановлені лінзовані фари На автомобілі стоїть 4 скати зимньої резини в задовільному стані. Люк не тече, салон в хорошому стані Є незначні нюанси по кузову, в основному з порогами. В подарунок віддаю нові пороги, два штампованих диска з літньою гумою, проставки під пружини(3см). Документи в порядку. За додатковою інформацією пишіть у вайбер( через рід діяльності не завжди можу говорити по телефону).
після капіталки мотора та ходової . обмін на позашляховик
Авто доглянуте, тех обслуговування проводилось вчасно. Двигун - 1,6 бензин. Авто офіційне(не пригнане). Коробка передач робот.
Opel Astra H 1.6 бензин/газ, 2009 рік Продам власне авто. Машина на повному ходу, використовується кожного дня. Надійний, економний і простий в обслуговуванні автомобіль. Двигун 1.6 працює добре як на бензині, так і на газу. Не димить, заводиться без проблем. Встановлене газове обладнання, працює нормально, газ вписаний. Коробка передач без зауважень, всі передачі включаються чітко. Ходова частина в нормальному стані, їде приємно. Пробіг 241 тис. км. Салон доглянутий, чистий, в хорошому стані. Вся основна електрика працює. Комплектація: • кондиціонер • електросклопідйомники • електродзеркала • магнітола Sony • центральний замок По кузову є нюанси, детально видно на фото. Авто технічно справне, сів і поїхав. Торг біля авто.
Перший власник. Офіційно з салону. Обслуговування виключно на офіційному СТО. Авто в нормальному стані і повністю обслужене. Автомобіль не потребує вкладень. За детальною інформацію звертайтеся за номером **********
Автомобіль знаходиться в справному стані (гаражне зберігання). Найвища комплектація для даної моделі автомобіля. Більш детально за номером телефона.
всі деталі по телефону присутній торг
Авто в хорошому стані
Авто в гарному стані. З документами порядок. Деталі за телефоном
Машина на ходу сів і поїхав в ремонті не була
Продам Opel Vectra C на гарній комплектації,надійний та дуже місткий автомобіль, по автомобілю було зроблено багато нюансів, видалені вихрьові заслонки, заглушений егр але програмно не відшитий, заміна сальник-підшипника дросельної заслонки, заміна ГРМ, новий акумулятор, робилась передня підвіска, андроїд магнітола і тд. Обслуговування було на пробігу 360тис входило в обслуговування: заміна масел, фільтр салону, повітряний фільтр, масляний фільтр. Нижні важелі, стійки стабілізатора, кермові наконечники, кермові тяги, нові стійки амортизатора. Штатна магнітола також є З інших питань телефонуйте за номером в оголошенні!
Автомобіль в гарному, для свого віку, стані. 6 років сімейного використання. Дбайливе ставлення, вчасне обслуговування. За час використання було проведено капітальне обслуговування форсунок (200 дол.), заміна компресора кондиціонера, заміна датчика ТНВД. На 200 тис. заміна масла в коробці. Обслуговування ходової. Двигун працює рівно, без нарікань.
Продам авто в ідеальному стані в максимальній комплектації , повністю обслужене,авто повнопривідний 4X4, електро стойки три режимах керування(sport , туристичний і звичайний) музика infinity сабуфер штатний,комплект зимніх нових шин на дисках,ризетка заводська 230v 150 ват скритий фаркоп,винтиляція сидінь, нова літня гума , та багато чого іншого,авто приганяв самостійно в в 2018 році , з моменту пригону в одних руках , ( реальний пробіг авто 122 тис км) при при розмитненні докрутили 100 тим км , для дешевшого розмитнення) продаю авто у зв'язку з купівлею дорожчого авто, люба перевірка, деталі по телефону
Продаю OPEL Omega A 1989 рік, стан нормальний, сів поїхав, мотор зробили, масло не бере, автомобіль економний та дуже вмісткий, газ вписаний, любе переоформлення
двигун супер масла не бере,заводиться в любий мороз.зимова гума новий АКБ,новий антифриз.документи в порядку.страховка є. клімат контроль,круїз контроль.леталі по телефоні
