- 385 тис. км
- Харків
- Дизель, 1.9 л.
- Ручна / Механіка
Машина в хорошому стані , детальна інформація за телефоном! Переоформлення обовьязкове
Куплена в 2009 году! Свіжопригнаний автомобіль з Німеччини у дуже багатій комплектації з мотором 1.8л Бензин 140л.с. та Автоматом (не робот) з навігацією, камерою заднього виду, датчиком дощу/світла, круїз/контролем тощо.Сервисная книга, два ключа.
Продам Opel zafira 2003г машина огонь все работает нормально есть торг....
Авто потребує ремонту їх два автомобіля телефонуйте розповім
Повна сервісна історія, 2 ключі, 2 комплекти коліс, рейлінги на дах. Встановлено додатково захист днища та фаркоп, розпірки для збільшення кліренсу. Нові: акумулятор, помпа, роликовий модуль натягувача ременя ГРМ, радіатор кондиціонера, блок управління вентилятором, радіатор охолодження двигуна, повний ремонт підвіски. Недоліки стосовно кузова можна побачити на фото. Також треба замінити лінзи, погане світло фар. Можливий обмін на авто дешевше, або дорожче.
технічно-справна - протитуманні фари,фаркоп, легкосплавні диски
Машина в ходу щодня, комплектація багата, по телефону все конкретно розповім.
сел поїхав
НОМЕРА ХМЕЛЬНИЦЬКІ, НЕ ЦІ. ВХ1089ЕТ. продається надійний помічник, купував за кордоном з пробігом в 130 тис, зараз 200. Планував їздити за кордон,але з війною не вийшло, тому продаю, купую будинок, авто своє,сімейне. Є звичайно косячки, не скриваю. Двигун міліонник. Звертайтеся. Зроблена повна шумо,віброізоляція, "зіркове небо", сидіння задніх рядів швидкозємні , перетягнуто в алькантару, хороша музика, ламінація на полу. Не пожалкуєте
Свіжопригнаний автомобіль, сертефікований та готовий до постановки на облік! Автомобіль на гарній літній гумі, коробка, мотор працюють без нарікань, ходова як м?ячик! В гарній комплектації з панорамним дахом та парктроніками! Було замінено фазорегулятори, мастило в двигуні та ремінь грм. Кондиціонер заправлений та працює. Зимова гума на дисках в подарунок!!! За всіма іншими питаннями телефонуйте, реальному покупцю торг!!!
Вашій увазі сімейне авто в одній сімʼї з 21 року! Не фарбований, Z16XEP двигун без теплообмінника та фазорегуляторів не плутати з XER!Не гнилий,скло рідне, ( лобове без тріщини)газ/ бензин,фаркоп, шторка в багажнику,2 ключа. Авто не нове, є сліди використання на свій вік виглядає достойно!Продаж неспішний у звʼязку з покупкою авто на автоматі.Можливий торг реальному покупцю.
Продам любимый автомобиль. Газ/бензин. Газ 4 поколения, недавно поменяли редуктор, печка родная и работает отменно, 5 минут и жара)), кондиционер рабочий, обогрев зеркал, заднего стекла, все рабочее. Есть недочеты по кузову, по низу полезли рыжики(((
Авто в нормальному стані ,деталі за телефоном
Для свого віку авто в гарному стані, в рідній фарбі ,не варився ,ходова ,двигун,коробка без нарікань , більш інформації за телефоном.
Сімейний автомобіль на кожен день, працює все, як годинник, витрата 8 бензин 10 газ по місту, є невеликі сколи по кузову, підфарбовані. Не гнила, їде бадьоро. Нова гума зима, не перекуп.
Авто для коханої дружини чи коханки, як перше авто! В гарному стані, на ходу. Встановлене ГБО 4 покоління (STAG), вписане та обслужене. Панорамний люк працює, не тече. Коробка передач працює ідеально, по ходовій робити нічого не треба. Замінена рульова рейка. Кузов має мінімальні нюанси. Незважаючи на солідний пробіг, двигун працює добре. Дуже економна та надійна машина, ідеальна для міста та щоденних поїздок. Витрати палива 4-4,5 л/100 км. Високий кліренс сприяє чудово справлятися на поганих дорогах, а взимку по заметах. Місткий багажник. Машина зареєстрована на дружину. Причина продажі – дружина навчилася їздити і купив їй більшу машину. Вартість 105 тис. грн. Торг біля авто. Всі питання по тел. **********.
авто повністю на ходу з мінусів задня арка та лобове, треба варить пороги, по документах переоформлення або ТП, деталі за телефоном.
Свій автомобіль на добрій комплектації,днище без єдиної латки, гарна музика робив все для себе для щоденного користування,мотор 2.0 дизель економічний,масла не їсть,замінений сальник коленвалу,передній трохи піднімалося мастило,замінені задні стойки monroe,та пружини lesfors,комплект зими,(,є вмятини невеликі та коцки,але машині 26 років, а так все працює помилок немає,і чека також,всі інші питання по телефону,торг біля капоту)
