- 241 тис. км
- Балаклія
- Дизель, 1.7 л.
- Ручна / Механіка
Гарне сімейне авто, у нас в користуванні з 2019. В доброму стані є незначні сліди експлуатації, без ДТП. Деталі по телефону вацап, вайбер.
Гарне сімейне авто, у нас в користуванні з 2019. В доброму стані є незначні сліди експлуатації, без ДТП. Деталі по телефону вацап, вайбер.
Автомобиль на ходу. Один хозяин в Украине. По косметике есть вопросы. Звоните , всем отвечу.
авто в хорошому стані! дизель 2.2турбо мультикермо 4 склопідйомника кондер але потрібно заправляти все працює
Автівка в гарному стані , усе працює як часи , усе необхідне поміняно , ржавого/ гнілого не має , кузов цілий , покупали для навчання ) Дуже гарна машина, бампер тріснутий як на фото !
Продам Opel Astra G 1.6, 2004 рік газ/бензин вписаний, тільки переоформлення! Надійний та економний автомобіль на кожен день. Машина у хорошому технічному стані, потрібно пофарбувати капот, по машині багато було всього зробленого. Два комплекти резини на дисках 2024 року.Документи в порядку. Авто ідеально підійде як для міста, так і для поїздок на дальні дистанції. Дзвоніть та пишіть на вайбер +**********
Продам Opel в хорошому стані, з містким салоном, і витратою 6-7 л на 100 км. масла фільтра замінені, вкладень не вимагає, все справно. Є знімний фаркоп торг
Авто в ідеальному стані. Автомобіль у відмінному стані. Двигун дуже бадьорий, олії не бере. Салон чистий. Електро дзеркала. 10 динаміків (оригінальні). Кнопки на кермі, керування магнітолою. Дві подушки Air Bag. Переднатягувачі ременів безпеки. Led лампи у фарах (далекий та ближній). Гнили ні. Оброблено. У рідній фарбі (крім коробів поставлені оцинковані).
Продаю власний автомобіль, вкладень не потребує, двигун і коробка передач працюють справно. Мастило, фільтра та газове обладнання – все обслуговувалось по регламенту кожні 8-10 тис. км., по електриці все працює. З нюансів: - по кузову в деяких містах присутні елементи корозії, сколи та царапини; - тріщина на лобовому; - в салоні трохи провис потолок. Документи в порядку, страховка до середини липня, тільки переоформлення. Мінімальний торг біля капоту. Перекупників та автомайданчики прохання не турбувати
Продам свой авто в полностью рабочем состоянии!!В семье с 6 лет первый владелец в Украине
гарний стан, робити робити нічого не потрібно резина зима нова проїхала3000 , дев'ять місць ,я власник , тільки переоформлення
Продам Opel в робочому стані,мінівен,7 місць,гарний сімейний автомобіль
Комплект резини літо в гарному стані. Авто їздить без нарікань. Дзвоніть все розповім
Авто в хорошому стані для своїх років, комфортне, містке газ-бензин, кузов негнилий пороги цілі мотор працює добре, титанові диски r17 хороша гума літня та зимова, продаж терміновий!!! решта по тел:
Продам свій автомобіль у хорошому стані, не пригін, купувався у оф дилера. Комплектація: гідропідсилювач керма, склопідйомники, електрозеркала з підігрівом, сервокермо, мультикермо, абс, клімат. У дтп не брав участі, повністю обслужений, гбо встановлено та вписано. Покупцю можливий торг біля автомобіля, авто оформлено на мене, власник. Переоформлення в МРЕО або Дія обов'язкове! Всі питання по телефону: Дмитро. На роботі погано ловить зв'язок, пишіть, телефонуйте у Viber
Продам опель астра g 1.4 пробег 300тис чисто немецкая сборка кузов оцинкован состояние хорошее Не бит не крашен в родной краске ни одного подкраса все вопросы по тел
