- 260 тис. км
- Надвірна
- Дизель
- Ручна / Механіка
Авто в ідеальному стані нічого робити не треба все працює нові зимові шини є комплект літніх шин
Авто в ідеальному стані нічого робити не треба все працює нові зимові шини є комплект літніх шин
Авто на ходу,все на фото.Телефонуйте,розкажу і надам необхідну інформацію.Приємних покупок.Дякую
Оригінальном пасажир, довга база, місць 8+1. Двигун 1,6 з однією турбіною. Екологія відшита. Розміщення на платних платформах і тому подібне НЕ ЦІКАВИТЬ.
Авто на впевненому ходу. Продам в хороші руки. Нюанси по телефону або на місці огляду. Всім хорошого дня і мирного неба над головою.
Автомобіль в хорошому стані.всі деталі по номеру телефона: ********** Василь
Автомобіль на ходу. Вся інформація по телефону.
Продам своє авто у зв'язку з купівлею автомобіля з великою кількістю кіловат. Пригнаний з Germany у 2024 році. Багата комплектація. Навіть зараз проїжджаю 320 км. Заряджаємо авто 99% у домашніх умовах. Стан машини на фото. Більше по телефону. Можлива доставка в іншу область.
Автомобіль знаходиться на площадці LuxCars м. Івано-Франківськ с. Черніїв вул.Князя Святослава 63 АДРЕСНА ДОСТАВКА АВТОМОБІЛЯ ДО ВАШОГО ДОМУ !!! Більш детальніше по телефону або ж на площадці !!!
ID 56418 Opel Insignia 2012 — це середньорозмірний автомобіль бізнес-класу, який поєднує стильний дизайн і комфорт. Модель випускалась у кількох кузовах, зокрема седан, ліфтбек і універсал, що робить її універсальною для різних потреб. Автомобіль оснащувався бензиновими та дизельними двигунами різної потужності, серед яких були як економні, так і досить динамічні варіанти. Доступні механічна та автоматична коробки передач, а також передній або повний привід у деяких версіях. Салон просторий і зручний, з хорошими передніми сидіннями та достатнім рівнем комфорту для далеких поїздок. Автомобіль добре тримається дороги та має збалансовану підвіску, хоча інколи кермо може здаватися занадто легким. Серед оснащення є мультимедійна система, клімат-контроль та різні системи безпеки. Загалом Opel Insignia 2012 — це комфортний і практичний автомобіль для щоденного використання та подорожей.
Автомобіль в хорошому стані. Авто комфортне та економне.Обсговування завжди проходило вчасно та на вищому рівні Детальніше дзвоніть за вайбером або вацаб або набирати **********
Продам Опель Астра ф ремені масло і фільтра замінені 50 км назад. Торг біля капота
Автомобіль в чудовому технічному стані. Максимально економний, комфортний, зручний та якісний. Поміняні масла, фільтра, ГРМ. Німецька комплектація. Пробіг 156 тис. км. ГБО 4 покоління (вписаний). Кузов, мотор, коробка - ідеал. Гаражне зберігання. Зимова резина. Авто придбане було для власного користування. Хорошому покупцю - можливий торг. Більш детальна інформація за номером телефону +**********
інформація по телефону ********** цікавить обмін на т4 або ниву
Авто пригнане з Німечини,перша реестрація 03.06.2016 .Колір срібно-блакитний металік. Замінено ланц ГРМ двигуна,фільтр топливний і масляний ,повітряний фільтр салона.Авто повністю обслужене ,капітало вкладень не потребує. Датчики тиску в шинах Датчики дощу і світло Омивачі фар Парктронік перед і зад Датчики мертвих зон в дзеркалах LED габарити,туманки Електрична кришка багажника За деталями дзвоніть по номеру.
opel vektra-B 1989р 1.8газ,бензин газова вписана потребує незначного ремонту ходової а так то сів і поїхав продаю тому що немаю часу донеї
Автомобіль в доброму стані
Продам Зефірку у відмінному стані, як на її роки. Пробіг 300-тис. оригінал, пробивається по базах... Деталі по телефону... ходова частина замінена по кругу, турбіна нова...
Автомобіль в хорошому стані, 8+1 пасажир. Обладнаний кондиціонером, аудіо системою, електросклопідіймачі.
Продам власне авто в звязку з виїздом закордон. Авто в оригінальній фарбі( провірялась прибором) в звязку з цим є деякі сколи, чи невеликі подряпини які не виправляв. Також замовляв перевірку на карвертікал щоб дізнатись що пробіг не крутився. Присутні два комплекти резини, замінено Грм, фільтра, масла, вижимний підшибник, толол , новий акб, по ходовій все добре, машина, є чехли на сидіння, відсутні на зимових колесах датчики тиску шин, ціна питання не велика їх встановити, все мигає і світиться, музика хороша. запрошую на огляд, торг біля капоту на солярку
Авто в хорошому стані продаєть бо тепер потрібно авто на автоматі.
