- 195 тис. км
- Коломия
- Дизель, 1.6 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто, повністю обслужене. Гарна комплектація, підігрів передніх сидінь та керма, круїз контроль, штатний блютуз. Поміняно щеплення в зборі. Сів і поїхав Питання по телефону
Продам власне авто, повністю обслужене. Гарна комплектація, підігрів передніх сидінь та керма, круїз контроль, штатний блютуз. Поміняно щеплення в зборі. Сів і поїхав Питання по телефону
Сімейний автомобіль.Пригнане з Чехії 27.08.2021 через місяць перереєстрував на себе 24.09.2021перший власник. Справжній пробіг На 304 тис був замінений ланцюг ГРМ та зчеплення. Ходова в доброму стані. Салон чистенький.
Машина у задовільному стані, сервісна книжка присутня, грм міняний 40 тисяч назад форсунки реставровані, часткова заміна масла в коробці була зроблена,по косметиці присутні сліди використання авто... детальніше по телефону...
Свіжопригнане сучасне авто в хорошому як візуальному так і технічному стані. В авто хороша комплектація: Led оптика Авто дальнє Датчики світла Датчики дощу Датчики сліпих зон Система екстреного гальмування Тримання і полосі Читання знаків Камера заднього виду Парктроніки Сенсорна мультимедіа CarPlay і Android авто Швидка зарядка CCS combo2 Новий зарядний пристрій для дому Два ключі Авто розмитнення і поставлене на облік.
Продам Opel Combo 1.3 cdti З документами порядок Не димить, масло небере, в морози заводився без проблем. Є передні склопідйомники, кондиціонер, парктронік. Інша інформація по тел.
Продам Opel Insignia 2012 року в кузові універсал, двигун 2.0 BiTurbo (дві турбіни, 195 к.с.) 4×4. Механічна 6-ступка. Солідна комплектація. Пригнана з Італії, є сервісні книжки. Машина повністю обслужена, технічно без зауважень, масло та фільтра мінялися вчасно, вкладень не потребує. Авто купували для себе, продаємо через життєві обставини. Фактично я третій власник. Кому цікаво - подробиці по телефону.
Продам власне авто в гарному стані, легка в маневруванні, компактна, економна. Авто вкладень не потребує, сів і поїхав. Пригнане з Німеччини в 2021 році, на Україні їздила мало і в основному по місту. В комплекті зимова резина.
Свіжо пригнана з німеччини. Розмитнена та з сертифікатом. Авто обслужене. На 270т. Поміняний повний комплект ГРМ. По машині все працює включно з кондиціонером. Можлива доставка авто. Більше інформації по телефону.
СВІЖОПРИГНАНИЙ РОЗМИТНЕНИЙ І СЕРТИФІКОВАНИЙ АВТОМОБІЛЬ АВТО ПО ДОКУМЕНТАХ ЛЕГКОВИЙ ПАСАЖИРСЬКИЙ 6 МІСЦЬ ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРОБІГ ПРИСУТНЯ ВСЯ СЕРВІСНА ІСТОРІЯ АВТО НА ХОРОШІЙ КОМПЛЕКТАЦІЇ Двигун і КП ПРАЦЮЮТЬ СУПЕР По ходовій без нарікань АВТО НА ХОРОШІЙ РЕЗИНІ ТА ОРИГІНАЛЬНИХ ТИТАНОВИХ ДИСКАХ САЛОН В ЗБЕРЕЖЕНОМУ СТАНІ ВСІ АСИСТЕНТИ ПРАЦЮЮТЬ ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАВЖДИ РАДИЙ ВІДПОВІСТИ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ ДЛЯ ВСІХ ДІЙСНО ЗАЦІКАВЛЕНИХ СКИНУ ВІДЕО А ТАКОЖ Є МОЖЛИВІСТЬ ОГЛЯНУТИ АВТО В РЕЖИМІ ОНЛАЙН
Терміново. Зв’язку з виїздом за кордон,продаю власне авто. Деталі за телефоном .Можливий торг біля капота телефонуйте на вайбер
Продається Opel Omega 1995 року 2.0 бензин, авто і доброму та доглянутому стані ,без ДТП всі вікна рідні, всі мастила та фільтра комплектуючі 500 км назад, новий радіатор та нові ричага з салінблоками, новий термостат всі датчики замінені (без помилок на приборці) центральний замок також замінений та встановленні лед лампи, без корозії все робилося вчасно, ходова в порядку, зроблена капіталка головки
Свіжо пригнаний в хорошому стані
Продам автомобіль в хорошому стані з хорошою комплектацією всі деталі за номером телефону
Продам. Opel Astra G 1.6 бензин. в дуже гарному стані, за свої роки, дуже гарно виглядає,з документами порядок перефомляєтся, всі деталі за телефон, всім гарного дня!!!
Кузов 25 м3,( 5м*2м*2.5м)алюмінієві борти + штора. Один власник в Україні, - приганялось виключно для власник потреб. Готовий до перевірки на будь- якому СТО , по авто не потрібно нічого робити ! Проведено заміну всіх рідин та повне ТО ходової !
Продам надійне авто Зимова нова резина Масло фільтра поміняні Авто в хорошому стані Можливий обмін на мінівен 8 місць з моєю доплатою Продаж срочний Любий вид переоформлення
продам авто в доброму стані все працює не потрібно жодних вкладень деталі за телефоном вайбер **********
