- без пробігу
- Івано-Франківськ
- Бензин, 1.6 л.
- Автомат
Opel Mokka Ego 1.7CDTI 130к.с Свіжопригнане та без пробігу по Україні Вже на Українській реєстрації Без ДТП все в рідній фарбі,болти не кручені (дивитись відео) Пробіг рідний вся історія присутня,любі перевірки Чистий 2015р АКПП 6ст. перемикає без зауважень Торг
Продам Опель Астра Н 1.7 CDTI 2010p Пишіть або дзвоніть за детальною інформацією
Авто без пробігу по Україні.Повністю обслужено замінено ланцюг ГРМ, замінено олива в двигуні та замінено олива в автоматичній коробці передач.Ходова частина без посторонніх звуків технічно без зауважень.Весь кузов в рідному окрасі.Повністю розмитнене та сертифіковане реєстрація відразу на покупця.Сервісна книга.Торг
БЕЗ ДТП....Максі база....Довжина бутки 3.80.....На гарній комплектації.....Вся машина обслужена.....По машині сів і поїхав....В ціну входить переоформлення на Вас.....Гарна машина....Всім Добра.....
Opel Zafira комплектація Edition 111 Jahre 2010 р.в 1.7 дизель 7 місць. Коробка передач: механіка 6-ступка. Автомобіль свіжопригнаний з Німеччини та розмитнений, без пробігу по Україні. Оригінальний пробіг! В хорошому технічному та візуальному стані. Хороша комплектація: 7 місць, датчик світла та дощу, круїз контроль, клімат контроль, мультикермо, передні та задні парктроніки, хороша зимова резина та багато іншого. Запрошуємо на огляд та тест - драйв.
Можливий обмін на дизельне авто на механіці в хорошому стані Автомобіль пригнаний з Німеччини, повністю обслужений, на данний момент стан автомобіля близький до ідеального, деталі за телефоном
Продам власний автомобіль Opel Astra GTC Стильний і економний 3 дверний хечбек Пробіг 300000 тисяч на даний момент по одометру чи крутили його раніше нажаль мені не відомо -Двигун дизельний 1,3 Z13DTH Дуже економний по розходу палива і дуже непогано їде обслуговувався вчасно, замінював масло раз в 5000-7000 тисяч км, замінив ланцюжок ГРМ та видалив екологію -Коробка 6 ступенева механіка переключає чітко замінив комплект щеплення -Ходова в порядку робилась повністю рік назад сама підвіска добре показує себе на трасі, дуже чітке управління -Кузов корозії немає дно оброблене, є косметичні моменти, коцнутий передній бампер зимою на крижаній дорозі знесло з дороги, і пару незначних подряпин, « притерли трішки на парковці» силова частина в повному порядку. -Салон в порядку є віковий знос, по комплектації є екран мультимедії і борт комп?ютера CID рідкісна річ основному стоять монохромні екранчики, стоїть хороший блютуз модулятор від Baseus і акустична система працює добре електрорегулювання дзеркал, електросклопідйомники, мультикермо кондиціонер « потрібно замінити радіатор кондиціонера, соти протерлись кожухом вентилятора це їхня болячка » -Документи в повному порядку, я власник Кому цікаво пишіть,дзвоніть, невеликий торг біля капоту присутній.
Я другий власник (переоформлення було всередині сім'ї). Обслуговування проводилося виключно на офіційному сервісі, є вся історія. Автомобіль у рідній фарбі, без жодного підкрасу, салон в ідеальному стані. Уся передня частина (бампер, капот, крила, фари), а також дзеркала, задній бампер та зони під ручками оклеєні в бронеплівку. На ній: -2 ключі -Топові матричні фари з функцією вирізання зустрічного потоку -Контроль сліпих зон -Підігрів сидінь і керма -Асистент паркування -Адаптивний круїз контроль -Асистент контролю дистанції -Асистент руху по смузі -Розпізнавання дорожніх знаків -Запобігання зіткненню Машина повністю обслужена. Замінено комплект ГРМ (повний), гальмівні диски та колодки по колу, датчики NOX тощо. 10 тис. км тому проведено велике ТО із заміною мастила в АКПП. У комплекті віддаю два набори оригінальних дисків: літо R18 та зима R17, а також два комплекти килимків (оригінальні ворсові та гумові). Можливий продаж за USDT. Зв'язок за телефоном або в Telegram.
Opel Vivaro 1.9 2003 рік на 130 к.с. Пасажир 8+1 Автомобіль вартий уваги! Обслужений до дрібниць. Усі регламентні заміни запчастин і рідин робились вчасно, є сервісна книга з підтвердженнями! Мотор бодрий, не тече, не кричить, не сопить, працює відповідно. Оливу від заміни до заміни не доливаю. Паливна апаратура обслужена та працює якісно. Регламентні роботи по форсунках виконував вчасно, є підтвердження з СТО. Заправляю виключно хорошим паливом (не бадягую з найдешевших заправок). Щодо пробігу, то він скоріш за все рідний, перевіряв. Авто досить економне: ~6,5л по місту та до 5л по трасі (без перебільшення)! Динамікою авто будете приємно вражені, це Vivaro не залишить вас без гарних емоцій! По кузову провелись косметично-відновлювані роботи. Авто не бите, днище не гниле! Деталі розкажу при зустрічі або по телефону. Словом краще раз побачити та відчути чим багато писати та розказувати)) Ціна відповідає якості авто! Це не труп, в який треба вложувати купу коштів, а машинка яка обслуговувалась і є обслужена та готова надалі приносити користь та задоволення! Адекватний та аргументований торг - присутній! Прохання перекупів та любителів збити ціну - не турбувати! Продаж не спішний, а машинка варта уваги! Вдалих всім торгів 👋🏻
Авто пригнане з Німеччини в 2021р. До квітня 2022р. їздив і обслуговував в Україні(замінені фільтри(паливний, повітряний, масла, салону), масло, помпа масла, ремінь ГРМ, помпа охолодження. Зроблена ходова, а також замінені амортизатори та пружини передніх коліс, замінений трос ручного гальмування...В квітні 2022р. виїхав до Польщі, де їздив і обслуговував (замінив АКБ, перебраний і відремонтований стартер, замінений термостат охолоджувальної системи, замінена прокладка головки циліндрів, планована й очищена головка, замінені всі випускні клапани(за рекомендацією механіка, по факту один на четвертому циліндрі був пошкоджений), ремінь ГРМ, заміна мастила та фільтру двигуна, замінений глушак перший після двигуна гофрований та останній задній, замінений супорт правий та гальмівні колодки на обох задніх колесах) до 07.11.2025р. Всі підтверджуючі документи(рахунки, фактури) про роботи з обслуговування чи ремонту, а також підтвердження перебування авто в Польщі є в наявності. В зв'язку з зміною мого статусу в Польщі, не маю можливості керувати автом на українських номерах. Авто в хорошому технічному стані, є нюанс - лакофарбове покриття задніх дверей та заднього крила з боку водія мають трішки матовіший відтінок - робився підкрас. Авто знаходиться в Надвірній, з переоформленням жодних проблем. Є можливість огляду авто на ямі в місці дислокації. Всі деталі за номером телефону, вайбер, ватсап. Запрошую оглядайте, купуйте.
Авто пригнане з Німеччини. Було тільки в одних руках, обслуговувалось виключно на дилерському сервісі, є підтверджуючі документи! Чиста історія, реальний пробіг (перевірявся по CarVertical), повна комплектність, два ключі! Авто щойно заїхало в Україну та розмитнилось, вже на укр. реєстрації! Стан максимально збережений, без жодного підфарбування та пошкодження. Є всі необхідні докази! Преміальна комплектація ULTIMATE: - двозонний клімат-контроль - панорама - перфоровані шкіряні сидіння - максимально можливі асистенти безпеки руху - проекція швидкості на лобове скло - мультикермо з підігрівом - парктронік 360 + камера заднього вигляду - підігрів лобового скла - підігрів сидінь - старт/стоп - легкосплавні диски 17" - Carplay з українською мовою - адаптивна передня LED-оптика та LED-ліхтарі - безключовий доступ Авто реально варто уваги, хто придбає - точно не пожаліє, так як воно максимально збережене. В салоні ще запах нового авто (без перебільшення). Адекватний та аргументований торг - присутній! Прохання перекупів та любителів збити ціну на половинуе - НЕ ТУРБУВАТИ ! Продаж неспішний, машинка - цукерочка! Всім вдалих торгів та покупок!
Продам Opel Antara 2012 року випуску.Автомобіль повністю в рідний фарбі!!! Потужний та надійний дизельний двигун. Автоматична коробка передач! На повному приводі 4х4! Салон в збереженому та доглянутому стані. Автомобіль не потребує жодних капіталовкладень сів і поїхав! Комплектація: - Кондиціонер - Датчики парковки (передні та задні) - Круїз контроль - Бортовий комп'ютер - Центральний замок - Електро привіддзеркал - Підігрів сидінь - Мультимедіа з навігацією Можливий торг або обмін !!!
Низ ринку!!!Терміново!!! Без торгу! Авто в гарному стані, пробіг перевірений Карвектікал, все що потрібно зроблено, не мальована, все рідне. Мотор єкономний 7л/місто і модернізований в рейсталінгових моделях проблеми з масляним кільцем немає. На повідомлення 5, 6, 7 не реагую! Авто дійсно вартує уваги.
Продається Opel Astra в адекватному як на її роки стані. Машина на хорошій комплектації,працює все. Мотор,коробка без зауважень. Їде дуже бодро(2.0CDTI на 165 коней) і водночас економно(6-ти ступеневий автомат). Ходова збита,тримається купи,без стуків і рипів. Стоїть нова літня ризина. Салон охайний,в збереженому стані. Кузов як на фото,без гнилі і жучків,але сліди використання присутні. На даний момент - сідати і їхати,вкладу не потребує! Доступна опція пригону авто до Вас за попередрьою домовленістю. Торг присутній,на обмін - 8000. Дзвоніть,пишіть!Авто вартує уваги...
Продам власне авто . Володію автомобілем півтори роки, було замінено стойки, пружини, ручне гальмо, всі саленблоки , гальмівні колодки, сальник масляного насоса , ремні , роліки , помпа. Замінив всі розхідники на 278000 тис. Хороша оптика ( затягнута в бронеплівку ) Резина 2025 рік ( другий сезон ) Ева килимки TarMax_kovrik Реальному покупцю торг біля авто та зимова резина в подарунок . Авто знаходиться у місті Коломия
подається Опель зефіра семи місна 1,9дизель шести Ступка механіка машина повністю обслужена замінено ГРМ, масла, фільтри, тормозні диски перед зад нові колодки теж троси ручніка , шарові кородше машина повністю обслужена їде дуже болро і досить економний двигун 6 літрів на 100км хороша комплектація підігрівши сідушок і кондиціонер працюють немає жодної помилки по авто по документах все ок
