- 435 тис. км
- Бурштин
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
Машина на ходу ...Всі питання по телефону все розкажу
Автомобіль пригнаний з Франції
Авто в гарному, справному технічному стані. Пригнана з Бельгії в 2013 році. Єдиний власник в Україні з 2013 року. Оригінальний пробіг, без скручувань. Автомобіль в рідній фарбі, вартий уваги. В ДТП в Україні не був. ********** **********. Можливий торг для реального покупця.
звоніт на вайбер
Продам Opel Astra 2015 10000 доларів США
всі деталі по телефону
По двигуну було реставровано дві головки блока ,замінено нові клапані кришки ,катушка вв провода і свічки .грм і помпа усі сальники ,кондиціонер працює но через фільтр осушник за 5 місяців виходить фреон пускає по вальцовці,потрібно варити пороги дно ціле,аупп поміняне масло повністю проливом через радіатор,гідроблок знімася мився і мінялися прокладки і резинки,газ 4 покоління ,круїз працює,непогана музика,машина вся обешумлина ,гарний вихлоп. обмін з доплатою до 4500 сюда)
Автомобіль в чудовому збереженому стані ! Хороша комплектація, деталі по телефону
Авто на ходу, свіжа страховка, хороша резина, перебраний газ, але є до чого приложити руки.
Продам власне авто . Машина в хорошому технічному стані , повністю обслужена , вчасна заміна грм , масел та фільтрів . Є деталі по лакофарбовому покриттю . Торг реальному покупцю
Авто пригнане з німеччени своїм ходом Авто в хорошому стані Є клімат контроль 7 місьць вкладень не потребує сів поїхав безпробігу по Україні любий тип перевірки
Авто на свої роки в дуже доброму стані.Мотор працює добре.коробка не гудить,переключає добре.Кузов не не гнилий,дно ціле. Звоніть кину відео!! Можу відзняти відео по елементах при потребі.
Автомобіль в ідеальному стані.
Продам власне авто, у використанні 2 роки, вкладень не потребує (якщо не брати до уваги кузовщину), автомобіль технічно справний та обслужений, було відкапіталено мотор, турбіну, відреставровано ТНВД, паливну систему, новий акумулятор, комплект резини Continental, та багато інший моментів, авто робилось для себе, вкладено більше 4000$ Більше інформації по телефону, або пишіть на Viber Торг на каву присутній)
Їде дуже бадьоро, перший власник в Україні, всі вузли працюють на відмінно. за останній рік замінено комплект щеплення, двомасовий маховик, коробка 6ст замінена з гарного донора(перевірена, олива сальники замінені) стару можу докинути бонусом. Радіатор та вентилятор, капремонт ГБЦ з гільзовкою сідел форсунок. Форсунки та насос високого тиску перевірені в гарному стані. блок без зауважень оливи не бере, не димить, не парить, не троїть. турбіна дує як треба, була реставрована ще раніше Свіжий акумулятор та генератор. Свічки накалювання. Вихлопна замінена, хомути, та добре проварено. Кондиціонер/пічка працює гарно, лінзовані фари, підігрів дзеркал. Ходовка робилася вчасно - стійки, пружини, передні гальмівні диски, сайлентблоки і т.д. До кузова руки не дійшли, тож косметичні підкраси, незначна корозія на арках та порогах. До цього треба прикласти руку і автівка прослужить вірою та правдою не один рік. Маю чеки та накладні на заміну та ремонт найдорожчих вузлів. Продаю у зв'язку з переходом на електромобіль, реальному покупцеві адеватний торг
