- 240 тис. км
- Сторожинець
- Бензин, 1.4 л.
- Ручна / Механіка
В ріднои краски.Не значні следі єксплуатаціи.рідній пробіг.торг у капота.Зімня резина.комплект летней на легкосплавніх дісках.
В ріднои краски.Не значні следі єксплуатаціи.рідній пробіг.торг у капота.Зімня резина.комплект летней на легкосплавніх дісках.
ID 55920 Автомобіль пригнаний з Німеччини, ДТП не було, є сервісна книжка, в комплекті 2 ключі. Встановлена літня гума. Технічно авто у хорошому стані — ходова частина в ідеалі, двигун та коробка працюють без зауважень. Салон чистий та доглянутий, автомобіль повністю готовий до експлуатації. Комплектація: кондиціонер, передні електросклопідйомники, датчики світла та дощу, круїз-контроль, центральний замок, підігрів дзеркал, штатна мультимедійна система.
Автомобіль в гарному стані,акумулятор новий,в грудні був повний ремонт мотора,вихлопної,генератора. Але є моменти , тріщина лобового і декілька плям ржавщини.
Віддам в найдійні та турботливі руку, за гроші своє власне авто яскавого кольору. Маневрене, зручне в паркуванні в місті, та економне по витраті палива. Авто повністью на ходу, постійне якісне обслуговування на пеміум-авто сервісі "Магнат Авто". Оснащена 5ти ступеневою механічною коробкою передач, для новачків є класна опція коли потрібно переключатися на іншу передачу, на табло засвічується лампочка. Авто в відмінному технічному стані, двигун, зцеплення, ходова працюють чудово. Комфортне авто з круїз-контролем, мульти-рулем, кондиціонером. 170тис км проїхала по дорогам Німеччини, та 50-55тис по дорогам України. Гаражне зберігання. ПЕРЕКУПІВ ВЕЛИКЕ ПРОХАННЯ НЕ ТУРБУВАТИ
Авто в чудовому стані, пробіг оригінальний, деталі за телефоном. В разі відсутності зв'язку телефонуйте на Viber.
Мотор капіталив 6тис тому. Замінив ланцюги, водяний насос, вихреві заслонки. Зробив генератор та стартер. Поміняні ремні. По ходові замінені амартизатори,передні пружини та салінблоки. Є питання по кузову, їздила дочка. Робив все для себе. Грошей не жалів. є зимня резіна на дисках та два ключа.Купив інше авто ,тому і продаю!
2011 рік модельний 2012 нормальний робочий стан, нові лампи головного світла, привів в порядок ходовку, колодки, шарові, стойки стаба кожен день на ходу літрів 5.5-6 їсть дизеля, без екології, прошита. Олива з всіма фільтрами замінена нещодавно. Хороша літня резина.
Всі деталі по телефону Дякую
Машина в Ідиалі все Як пише книжка бильше фото пишить по вайберу **********
Продам автомобіль в хорошому стані. Двигун масла не споживає, ходова частина без стуків. Авто без ДТП Має сліди використання Детально розповім по телефону **********
АТО пригнане пів року тому Нічого не потрібно робити Усе зроблено усе замінено Варте уваги У рідній фарбі Не гниле без шпаклівки Усі кнопки працюють Кондюх заправлений Грм заміниний колодки замінені Супотра від реставровані Масла фільтра також замінені Машина була пригнана для сімʼї Але зрозуміли що трошки мала
ID 54678 Автомобіль пригнаний з Бельгії, ДТП не було, є сервісна книжка, один ключ, зимова шипована гума. Потрібна заміна стійок стабілізатора (зетки). Комплектація: чотири електросклопідйомники, мультифункціональне кермо, круїз-контроль, мультимедійна система, парктроніки передні та задні. Автомобіль у хорошому технічному стані, за винятком необхідної заміни зеток, готовий до експлуатації.
Авто в гарному стані по машині нарікань немає Можливий обмін звертайтесь вайбер вацап
ID 56190 Оpel Insignia 2012 року Комфортний та стильний автомобіль, пригнаний з Європи у 2017 році. Машина в хорошому технічному стані, повністю справна та готова до експлуатації. 1 ключ, Літня гума.Обслуговування: Масло замінене вчасно Двигун працює рівно, без зауважень Ходова частина в нормі Авто добре підходить як для міста, так і для далеких поїздок — економне, просторе та комфортне. Гарний варіант за свої кошти без необхідності додаткових вкладень.
Продам Хороше авто не дорого Opel Astra H. Двигун 1.7 (Надійний та економічний). Авто не потребує вкладень Технічний стан гарний. На авто встановлено хороші зимові шини.також є літня гума на диска 16 Авто має два оригінальні ключі . . Більш детальніше за телефоном.
Пропоную Опель Омега С універсал 2003 рік 2.2 тді Простий економний дизель Авто в гарному стані На титанах Потрібно замінити радіатор бо тиче і подивитись до диска щеплення А так авто на повному ходу Гарний кожан й салон Розсхід соляркі 8 літрів
ГАРАЖНЕ ЗБЕРІГАННЯ!!! ЛУЖЕНИЙ КУЗОВ! ДРУГИЙ ВЛАСНИК!! РІДНИЙ ПРОБІГ 306 тис!!! ПІСЛЯ КАП РЕМОНТУ: ЯКІСНО ВІДРЕМОНТОВАНА ХОДОВА!!! Замінені сайлентблоки, підшипники, ступіци задні, нові колодки, задні амортизатори. НОВИЙ ГІДРОПІДСИЛЮВАЧ КЕРМА! НОВІ: МАСЛА, ФІЛЬТРА, РІДИНИ! ДВИГУН РІДНИЙ З ПРОБІГОМ 306 тис - ДВИГУН СУХИЙ! ДРУГИЙ ВЛАСНИК! ОСТАННІ 5 років ПРОСТОЯЛА В ГАРАЖІ! ЗАВОДИТЬСЯ З ПІВОБЕРТА!
