- 350 тис. км
- Мена
- Бензин, 1.8 л.
- Ручна / Механіка
Продам власне авто. Опель Астра j 2010 рік ціна 7000$ Пробіг 244 тис Двигун 1,7 л,(125 к.с.) Дизель. Коробка передач: механіка 6-ти ступенева. Автомобіль в гарному стані. Працює повністю все. Є датчик дощу, та світла, підігрів дзеркал, мультифункціональне кермо, круїз контроль. Заправлений кондиціонер. Авто повністю обслуговане. Масла і фільтра мінялись кожні 8 тис. Торг умісний.
Продам своє авто
Авто у гарному стані, підкрасів немає,вікна усі рідні,працює справно,не димить, масло не бере. Другий власник,пригнане з Німеччини,пробіг не кручений,у дтп,таксі,розшуку не було ,усе підтверджено по карвертикал. Звіт з карвертикал ,чеки по техобслуговуванню мотору і додаткові фото надішлю справжньому покупцю. Повністю техобслугований на тех станції: - по ходовій (задні амортизатори,пружини,стойки стабілізаторів,упорні підшипники,щеплення,рульова рейка); - по мотору (було замінено кільця компресійні та масло знімні,сальники клапанів,корінні та шатунні вкладиші,блок не шліфувався він в нормі по хону і замірах,поршні оригінал,шатуни та розпредвали в нормі,фрезернули головку і притерли клапана,замінені усі прокладки, нові грм та помпа); Ремонтували бо трохи брала масло і струхла прокладка від давнини і змішалося масло з антифризом. Мотор обкатку пройшов,показав себе добре,без нарікань. Продаю у стані який він є,не полірований,не підфарбований,з недоліками які вже є. Дзвоніть у будь який час.
Продам власне авто, в гарному стані, сів і поїхав, нова зимова гума.
Продам Opel Omega B, 1995 р.в., 2-літровий бензиновий двигун, 136 к.с., 16 кл. Підвіска дуже м'яка, салон великий і комфортний. Хід нещодавно перебрано, зроблено розвал-сходження. Мотор у дуже хорошому стані. Не димить. Масла не бере. Працює добре. По кузову є маленькі моменти. Салон у дуже хорошому стані. Не курили! Є подушки безпеки, є гідропідсилювач, є склопідйомники на всі двері, є бортовий комп'ютер, є парктронік, є підігрів передніх сидінь, є камера заднього виду, є АБС, є регулювання водійського сидіння. Є двозонний клімат-контроль, є кондиціонер (не заправлений). На литих дисках, є ГБО 4-го покоління, повнорозмірна запаска, аптечка, домкрат, канат для буксирування. Пічка гріє дуже добре, в салоні взимку буде спека. Фари ксенон, є денні ходові вогні. Продаж лише повна перереєстрація на нового власника. Приїжджайте, дивіться – не пошкодуєте!
Продам машину в хорошому стані. Торг є. Усі питання по телефону.
Продам доглянутий та надійний авто дизель 1,9 Опель Вектра С 2007р. Всі подробиці за телефоном. Перекупам прохання не турбувати . Слава Україні!
Автомобіль в гарному стані. Деталі за телефоном
Продам Опель Астра G. Замінено ремень ГРМ, ролики натяжителі, помпа на 217 тис км Підшипник блок ступиці правий Стійки стабілізатора Колодки передні. Масло GM 10w40 на 220 тис км Фільтр салону, бензиновий, та газовий теж. Працює хорошо що на газу що на бензині. Їздить кожен день. Дно ціле, пороги арки теж. Антикор дно, пороги, арки. Фаркоп. По витраті пального авто економне що на газу що на бензині Тільки переоформлення на нового власника.
Потребу ремонту задній,лівий ланжерон.
Opel Vivaro пасс., 2007 года, г. Городня, Авто в хорошем состоянии, все работает как часы, масло не берет, Возможен обмен на длинную базу (моя доплата) . Авто старше 2007 г. не предлагать. Возможен обмен на Kia Optima.
Авто в моєму користуванні з 2013 року. ТО робилося регулярно згідно техвимог. В даний час проведено заміну порогів та повністю зроблено антикорозійну обробку днища машини і всіх критичних вузлів (арки, підрамник, лонжерони). Також проведено повне ТО ходової після зимового періоду експлуатації. Нічого не стукає і не репить. В наявності для наступного ТО є стойки стабілізаторів, наконечники. На машині литі диски R15, є 2 запаски на стальних r14 та ще 2 шини такого ж радіусу додатково.
Власник. Всі питання за телефоном. Лише переоформлення. Вантажний фургон.
Авто в чудовому стані,без вкладень. Все мінялось на офіційних сто,двигун робився 5 тисяч назад,всі масла,фільтра,все міняється по регламенту.можливий обмін,розгляну всі варіанти(тільки бензин) всі миру
У гарному стані, для своїх років. Має скло підйомники, кондиціонер, нова резина зимова, новий акумулятор. Газ/бензин. Газ зареєстрований
