- 389 тис. км
- Чернігів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
продам опель вектра с 2.2 газ/бензин все зроблено сів полетів питання за телефоном
продам опель вектра с 2.2 газ/бензин все зроблено сів полетів питання за телефоном
Продаж або Обмін Автомобіль в гарному стані повністю обслужений Мотор працює відмінно сажевий фільтр після чистки Поміняно щеплення, повний комплект Зроблена ходова Нові фільтра і масло Хороша комплектація: Сторт-стоп Адаптивний круїз Екстрене гальмування Утримування в полосі Датчик дощу і світла Андроїд авто і кар плей Двухзонний клімате
Продається свіжопригнаний Опель Астра Н 2010 року ( 11 календарний )в ідеальному стані,цілий по кузову. Не Фарбована!! Гарний Колір!!Суперкомплектація( Шкіряний салон),з гарантовано малим пробігом162 тис . Салон в ідеально збереженому стані.В автомобілі працює кожна опція. Двигун,коробка та всі вузли працюють відмінно.Екологія на місці. За додатковою інформацією звертайтесь по телефону
Opel Astra H COSMO 2009 1.8 бензин 103kw 140 сил - щойно з Німеччини особисто - без ДТП ( одна деталь під лаком ) - клімат контроль - круїз контроль - ксенон - датчик дощю + світла - мульти мермо - парктроник - цвітний екран - датчики тиску шин - підігрів сидінь - запасне колесо - проти туманки - екологія на місці - сертифікат -МОЖЛИВА ДОСТАВКА В ВАШЕ МІСТО
Продаю власну Opel Omega B. Автомобіль дуже комфортний та місткий. Двигун 2.2 литра газ/бензин (газ вписаний) Встановлено ГБО [4-го покоління], вписане в техпаспорт. Дуже економно для такої великої машини. Коробка передач механічна , перемикає добре Нещодавно було замінено паливний насос , замок запалення та контактну групу, свічки запалювання , термостат , газові фільтри, новий стартер. В автомобілі є все для комфорту: електрорегулювання сидінь, підігрів сидінь, двозонний клімат-контроль, лед лампи на лінзі. Автомобіль в оригінальній фарбі Стан кузова видно на фото: є вікові нюанси, сліди корозії на арках та дверях , та пошкодження на бамперах. Машина не нова, тому вимагає уваги по кузову. Відповідно, ціна адекватна. торг біля капота. Переоформлення без проблем. Дзвоніть, відповім на всі питання.
Продається сімейний автомобіль , ЯК Є . Пробув не довго бо підзбирали і вирішили придбати новіший . Авто для своїх років ще досить жваве . Зараз встановлена зимова гума (дві з них нові), у запасі ще 4 (підношені) на дисках, запаска. ГБО. аптечка. домкрат. знак аварійної зупинки. Люк із механічним керуванням. Тонування. Пічка працює. Фаркоп. По електриці питань немає. Обігрів заднього скла працює. Омивання стекол. Ручне гальмо працює. Салон не прокурений, передні сидіння не протерті і не продавлені. Одягнені чохли . Електросклопідйомники передніх дверей. Центральний замок. Протитуманні фари. Встановлено додатковий ліхтар заднього ходу. Так як автомобіль у роках - проведено повне Т.О.: поварений, замінені пороги , передні арки , частина днища, проведена ревізія ущільнень, ляда замінена на цілу без корозії , посилені задні лонжерони, в пружини встановлені надувні балони, вся машина оброблена засобами від іржі . Встановлена нова сигналізація із двостороннім зв'язком , новий паливний бак , новий радіатор. Замінені задні гальмівні колодки, циліндри та трубки на нові. Задні сидіння складаються і перетворюються на просторий та зручний багажник. Встановлена нова блютуз автомагнітола. Страховка до 15/09/2026 року .
Машина в гідному стані з робочим кондиціонером з новим газом свіжою страховкою арки пороги низу дверей без гнилі каталізатор на місці
Зовнішній стан на фото. Косяки мої - перша авто. Серйозних якихось ударів за час її експлуатації мною не було. В Україні перший власник. Пофоткав все що знаю. Проведений повний ремонт двигуна (можу скинути фото робіт що проводились з акту). Нове щеплення. Нарікань немає. Ходова зроблена, гальма замінені. Необхідно заправити кондиціонер. А так - все ок. Зимова гума в комплекті (пів року їй). Тільки бензин. По розходу все ок, в залежності від умов експлуатації - по місту до 6-8л. Взимку може 9. За місто майже не їздили. Акб 1,5 роки. За додатковою інформацією дзвоніть.
Opel Astra J 2011 • 1.7 CDTI • Механіка Продам надійний та економний автомобіль Opel Astra J 2011 року випуску. ? Двигун: 1.7 дизель (економний, бодьорий та витривалий) ? Коробка передач: механічна ? Привід: передній ? Розхід пального: ~5.5–6.5 л/100 км ? Пробіг: 299тис Авто в хорошому технічному стані, регулярно обслуговувалось. Двигун працює рівно, коробка без зауважень. Ходова частина без сторонніх звуків. ?? По кузову — без серйозних ДТП ?? Салон доглянутий, не прокурений ?? Все працює: клімат/круїз, електрика без проблем Додатково: (зимова/літня резина, мультимедіа) Ідеальний варіант як для міста, так і для траси — комфортний, економний та недорогий в обслуговуванні. ? Торг біля авто ? Дзвоніть/пишіть — огляд по буднім з 17-21 Перекупів прохання не турбувати. Продаж одразу для власника з повним переоформленням
Двигун працює рівно, без зауважень • Коробка передач без проблем • Підвіска в нормальному робочому стані • Акумулятор у хорошому стані • Автомобіль доглянутий та обслуженийПродам Opel Zafira II в гарному стані,2006 рік,двигун 1.8з пробігом 260тис, 7-мі місна, гарний стан по кузову, гарний стан по техніці,два комплекти ключів,R16 резина 2 комлекта на дисках, ева килимки,по комплектації:кондиціонер,підсилювач руля,скло підіймачі,центральний замок,круїз контроль,світло,мульти руль,страховка,з документами повний порядок,переоформлення
Продам власне авто в гарному стані,сам пригоняв з Литви.Обслуговоне.Усі нюанси по телефону.
Авто із заводскою газовою установкою метан ( 1.6 CNG ) Двигун олію не бере. Стан задовільний. Є недоліки по кузову. Авто кінець 2006 року випуску, по тех паспорту 2007 рік Продаю через фізичні вади.
Гарний автомобіль на свої роки за майже рік користування не підводив жодного разу. Купували авто відвозила нас без нарікань зараз стоїть без діла може комусь з військових стане у пригоді або по хазяйству. По авто раніше стояв моно інжектор переобладнали під карбюратор, карбюратор ми ремонтували, електро бензонасос встановили новий так як старий при нагріванні дуже слабо качав. Резина стоїть зимова з шипами гребе як по грязі так і по снігу і льоду. Щодо переглядів краше пишіть в вайбер або вацап не завжди є можливість відповісти на мобільний дзвінок
Авто Opel Astra h, 2008 рік, в 2024 році була пригнана з Польщі, користувалась дівчина, вкладень не потребує.
Продам власне авто. Пригнане з Нідерландів. Другий власник. Гаражне зберігання. Стан нового авто. 8+1 місць. Два ключі. Кондиціонер. Шторки на вікнах. 5 дверей. Підніжки у пасажирів. Жодна деталь не фарбована. Повністю обслужене. Тонування якісною плівкою. Торг біля капоту.
Авто повністю на ходу.Сліди експлуатації по кузову присутні.Ржавого трухлого нема. Двигун надійний економний,масла не бере.Шестиступенева коробка передач.З документами все добре.
Продам Opel Vectra 2.2 бензин, універсал. Машина на ходу, їздить кожен день. Мотор працює добре, не димить. По ходовій все добре. Салон нормальний, не затяганий. Універсал — дуже зручний, великий багажник. Можливий торг біля машини. Бажано дзвонити, на смс можу не відповісти.
