- 235 тис. км
- Київ
- Дизель, 1.91 л.
- Автомат
Продам власний автомобіль, в гарному візуальному і технічному стані, авто обслуговувалось вчасно, коробка автомат 6-ти ступенева, один із надійних двигунів Z1.9DTH (150 к.с ), в комплекті зимова резина
Продам власний автомобіль, в гарному візуальному і технічному стані, авто обслуговувалось вчасно, коробка автомат 6-ти ступенева, один із надійних двигунів Z1.9DTH (150 к.с ), в комплекті зимова резина
Машина на ходу, потрібно перешити сидіння, пошкодження лакового покриття на капоті і на даху, маленькі сколи.
Продам своє авто яке було пригнане з Германії в 2022р.і один власник в Україні. Машина зроблена багато чого було замінено. Кого інтересу дзвоніть за номиром. ********** Олександир.
Авто в гарному стані, торг присутній можливий перегін автомобіля в Ізмаїл !
Пропоную до вашої уваги Opel Signum, на автоматі в максимальній комплектації. Автомобіль повністю технічно справний. В комплекті віддам ще 1 комплект легкосплавних дисків на зимовій гумі. Торг на каву
Авто в гарному стані на свої роки, салон охайний дуже гарний і крутий, по мотору: зроблений мотор повністю , цепки замінені, клапана також і поршнева, на всі гроші паливна система також зроблена їде і працює добре, по ходовій зауважень немає. Машина дуже класна .
Двигун дизель 3.0 V6 в гарному стані, обслужений, грм+помпа мінялись, паливна система робилась, коробка автомат 6ти ступінчастий, сів та поїхав. Гарна комплектація, шкіряний салон, двухзонний клімат, підігрів сидінь, електо регулювання сидінь, складання дзеркал, круїз, авто світло, підсвітка сліпих зон, поворотні лінзи, салон трансформер і тд. Стоять проставки +30мм в круг для кліренсу. Та проставки + 30мм в круг для вильоту коліс. Гума нова літня, розділений заводський вихлоп. Їде добре, без чіпів, навіть каталізатор на місці.
Авто у відмінному стані, гума нова, акумулятор новий, ходова ричаги нові, фари білет лінзи, авто господарське, якщо є питання відповім на всі. Турбіну і форсунки міняв 3 місяці тому, ролики і муфта приводу обвідного ременя нова.
машина купувалася для себе але не підійшла. повністю замінена підвіска від А до Я. Замінено масло в коробці в три підходи. повністю обслужена і готова до експлуатації працює практично все крім омивачів фар пробіг рідний 294 тисячі мотор працює ідеально масло не жере перекупам не турбувати, ціна без торгу
Продам автомобіль Opel Signum 2.2 direct. Коробка автомат, пригнано з Європи, розмитнена у 2021 р.. Торг звісно присутній біля авто. Є питання пишіть
Продам Опель сигма на ходу мотор коробка працуй добре коропа автомат ходова супер кузов теж не гнела машин переписуйса дета по телефону
Автомобіль (вже) в гарному технічному стані. Маю СТО, купив під ремонт через погану роботу двигуна, підкидались б/у форсунки (інфа від попередніх власників) Після адекватної діагностики було реставровано всі 4 форсунки, замінено датчики АБС переді, амортизатори передні, масло і всі фільтра. Двигун і коробка працює без нарікань, резина в гарному стані, але зимня. Сів-поїхав !!!
Продам власне авто, є нюанси по ЛКП видно на фото. По авто було багато чого зроблено, зауважень по мотору та АКПП немає. Дзвоніть на Viber, WhatsApp відповім на всі питання.
Деталі по телефоні дуже багато зроблено і потрачено коштів. Можливий обмін
продажа не срочно пригнана з Литви ціна 4600 дзвонити на viber і на телефон вся інформація по телефону
Продам авто в гарному стані в авто на свій вік їде бордо було багато чого замінено після купівлі а саме. 1,Сестема охолодження 2,проточені голови та підкинуті клапана та шайби 3,Всі сальники 4,Заміна двух сторін ступеці та шрузи загалом ремонт обійшовся 2500$ МЕТА ПРОДАЖУ ПОПОВНЕННЯ СІМЇ ПОТРЕБУ В БІЛЬШОМУ АВТО Владислаайбер вацап телеграм
Авто в дуже гарному стані все працює максимальна комплектація.
