- 340 тис. км
- Саврань
- Дизель, 1.91 л.
- Ручна / Механіка
Продам Опель,сігнум 1.9 дизель механіка 6 ступка,авто на повному ходу
Продам Опель,сігнум 1.9 дизель механіка 6 ступка,авто на повному ходу
Авто у відмінному стані, гума нова, акумулятор новий, ходова ричаги нові, фари білет лінзи, авто господарське, якщо є питання відповім на всі. Турбіну і форсунки міняв 3 місяці тому, ролики і муфта приводу обвідного ременя нова.
машина купувалася для себе але не підійшла. повністю замінена підвіска від А до Я. Замінено масло в коробці в три підходи. повністю обслужена і готова до експлуатації працює практично все крім омивачів фар пробіг рідний 294 тисячі мотор працює ідеально масло не жере перекупам не турбувати, ціна без торгу
Дзвонити та писати у вайбер або телеграми. Автомобіль пригнаний Німеччини і полністю легально розмитнена. В хорошому технічному стані. Доглянутий автомобіль. Щодня їздить. В Україні з вересня 2020 року. Я один власник в Україні. Усі розхідники замінюються у строк та якісні. Є дефекти лакофарбового покриття. Двигун потужний та надійний, економний та без нарікань! Клімат працює.
Продам опель сігнум авто в робочому стані заводиться з півоберта помилок немає замінено щеплення,топлевна,підрамник. По кузову жива але поліз лак і де не де рижики в цілому хороша робоча конячка.пишіть в месенджер і домовимся
Продам Opel Signum 2.0 дизель. Двигун заводиться з пів оберту, працює рівно, не димить, не стукає, не цокотить, був замінений в Польщі на інший з значно меншим пробігом, коробка в гарному стані, два місяці тому сзаду було замінено 10 сайлентбоків + два ричага, спереду замінено амортизатори, відбійники, опорні підшипники, рульовий накінечник (ходова повністю зроблена). Перший власник в Україні. Із мінусів: на криші обліз лак, треба підварити ліву арку, потребує уваги передній бампер, тріщина на лобовому склі. Можливий обмін з моєю доплатою до 2000$. Для тих хто не знає Opel Signum це та сама Vectra C тільки хетчбек.
В продажі надійне та економне авто, на моторі 1.9 на 150 сил, яке дуже бодро їде і в місті і по трассі, в хорошому стані. Поміняна дросельна заслонка, ремінь, помпа ролики, ступиці, поміняний радіатор + заправлений. Зроблена камера плюс парктроніки. По машині немає помилок + закодовано декілька корисних функцій. Машина на кожен день іздить без проблем.
замінені розхідники. сів поїхав. ходова в нормі. Можливий обмін на повнопривідний авто
машина в хорошому стані 800км назад поміняв масло в моторі масло кпп всі фільтра щеплення + корзіна + вижимной денфір тормозную житкость главний циліндр щеплення манжет щеплення
Авто після пожежі, до пожежі авто працювало дуже добре. Можливий торг, телефонуйте.
Автомобіль (вже) в гарному технічному стані. Маю СТО, купив під ремонт через погану роботу двигуна, підкидались б/у форсунки (інфа від попередніх власників) Після адекватної діагностики було реставровано всі 4 форсунки, замінено датчики АБС переді, амортизатори передні, масло і всі фільтра. Двигун і коробка працює без нарікань, резина в гарному стані, але зимня. Сів-поїхав !!!
Автомобіль в хорошому стані. Я власник (в користуванні авто більше 5 років). ДВИГУН: Z19DTH (150 к.с. / 110 кВт), самий надійний з великим ресурсом. Екологія на місці (нічого не вирізалося). Росхідники замінювалися вчасно, рівень мастила від заміни до заміни однаковий. ХОДОВА ЧАСТИНА: в справному стані. КУЗОВ: без ДТП. Автомобіль повністю оцинкований, присутня незначна косметика, майже ввесь автомобіль в рідній фарбі, тому наявність товщиноміра при огляді вітається. КОМПЛЕКТАЦІЯ: авто має багату комплектацію в яку входять навіть адаптивні фари з підсвічуванням обочини при повороті, двохзоний клімат-контроль, електро сидіння з підігрівом переднього і заднього ряду, доводички всіх 4 вікон, датчики світла, дощу, складні дзеркала з підігрівом і ще багато корисних опцій. ОСТАННІ РОБОТИ: при останньому ТО (6 тис км тому) замінено: ремінь ГРМ з роликами та помпою, допоміжний ремінь з натяжним роликом, антифриз, центральний тормозний циліндр, гальмівну рідину. По передній підвісці: пружини, 2 важеля, тяги стабілізатора, втулки стабілізатора, колодки, праву гранату. По задній підвісці: пружини, амортизатори, тяги та втулки стабілізатора, правий супорт обслужений, лівий замінений, колодки. ТОРГ присутній.
Продам власне авто, є нюанси по ЛКП видно на фото. По авто було багато чого зроблено, зауважень по мотору та АКПП немає. Дзвоніть на Viber, WhatsApp відповім на всі питання.
Технічно справна, розхідники замінено + зчеплення та ходова з гальмівними дисками та колодками. Потребує кузовних робіт. Можливий торг.
Авто повністю обслужене, в хорошому технічному стані, деталі за телефоном
Продаю Opel Signum 2008 року в хорошому технічному стані, доглянутий, не битий, не фарбований. Автомобіль комфортний, просторий, економний і надійний. Всі агрегати працюють чітко, мотор масла не бере, коробка перемикає м’яко. Ходова повністю обслужена. Салон чистий. Кондиціонер працює, клімат-контроль, круїз, парктроніки, електропакет, підігрів сидінь — все справне. Авто не потребує жодних вкладень — сів і поїхав. Авто сімейне,дуже комфортне для малої дитини. Авто кожен день на ходу. Перший власник в Україні, приганяли з Німеччини компанією Intertrade 2 роки тому. Ціль продажу, хочу пересісти на електромобіль. Продаж тільки по реєстрації,або знятті з обліку. Без торгу.
Продам власне авто Opel Signum 2003 року, 2.2 tdi. Комфортний та простий автомобіль з хорошою динамікою. Комплектація: •двухзонний клімат контроль •гідро підсилювач керма •чотири стіклопідйомники •електрорегулювання дзеркал •гарна музика з заводським підсилювачем •просторий салон та великий багажник •гума (всесезонка) По кузову має сліди експлуатації відповідно до віку. Салон доглянутий, охайний. Надійний та комфортний автомобіль для міста і траси. Можливий торг. Деталі по телефону. Якщо не в мережі, пишіть у Viber, WhatsApp.
Недавно була заміна масла і всіх фільтрів,заміна масла АКПП,заміна роликів та ГРМ ременя. Була зроблена підвіска в яку було вкладено 1000 доларів. Поставлено новий двигун,зроблена турбіна. За машиною завжди доглядали і любили
