- 374 тис. км
- Підволочиськ
- Дизель, 1.91 л.
- Автомат
Машина на ходу, потрібно перешити сидіння, пошкодження лакового покриття на капоті і на даху, маленькі сколи.
Машина на ходу, потрібно перешити сидіння, пошкодження лакового покриття на капоті і на даху, маленькі сколи.
Авто на ходу, двигун коробка працює нормально, але є нюанси Не працює ГУР, центральний замок, задні склопідйомники
Продам своє авто, перший власник в Україні Технічний стан хороший Є сліди експлуатації Торг присутній біля капота, більш детально по телефону Повне переоформлення
Продам авто на кожен день Надійне та економне Двигун і коробка працює без нарікань Сів і поїхав!!! Деталі за телефоном
Двигун дизель 3.0 V6 в гарному стані, обслужений, грм+помпа мінялись, паливна система робилась, коробка автомат 6ти ступінчастий, сів та поїхав. Гарна комплектація, шкіряний салон, двухзонний клімат, підігрів сидінь, електо регулювання сидінь, складання дзеркал, круїз, авто світло, підсвітка сліпих зон, поворотні лінзи, салон трансформер і тд. Стоять проставки +30мм в круг для кліренсу. Та проставки + 30мм в круг для вильоту коліс. Гума нова літня, розділений заводський вихлоп. Їде добре, без чіпів, навіть каталізатор на місці.
Авто сімейне було розмитнене . По авто питань немає сів и поїхав . Тіки Переоформлення
Продам Опель,сігнум 1.9 дизель механіка 6 ступка,авто на повному ходу
Авто у відмінному стані, гума нова, акумулятор новий, ходова ричаги нові, фари білет лінзи, авто господарське, якщо є питання відповім на всі. Турбіну і форсунки міняв 3 місяці тому, ролики і муфта приводу обвідного ременя нова.
Продам автомобіль Opel Signum 2.2 direct. Коробка автомат, пригнано з Європи, розмитнена у 2021 р.. Торг звісно присутній біля авто. Є питання пишіть
Ходова зроблена,замінено масло та фільтра, нава цеп ГРМ,помпа, новий АКБ • Мульті руль, двухзонний клімат,підігрів седіннь, датчік світла, датчик дощу,парктроннік. Два комплекта резини.Більш детально за номером!
Деталі за телефоном
Автомобіль в хорошому стані. Я власник (в користуванні авто більше 5 років). ДВИГУН: Z19DTH (150 к.с. / 110 кВт), самий надійний з великим ресурсом. Екологія на місці (нічого не вирізалося). Росхідники замінювалися вчасно, рівень мастила від заміни до заміни однаковий. ХОДОВА ЧАСТИНА: в справному стані. КУЗОВ: без ДТП. Автомобіль повністю оцинкований, присутня незначна косметика, майже ввесь автомобіль в рідній фарбі, тому наявність товщиноміра при огляді вітається. КОМПЛЕКТАЦІЯ: авто має багату комплектацію в яку входять навіть адаптивні фари з підсвічуванням обочини при повороті, двохзоний клімат-контроль, електро сидіння з підігрівом переднього і заднього ряду, доводички всіх 4 вікон, датчики світла, дощу, складні дзеркала з підігрівом і ще багато корисних опцій. ОСТАННІ РОБОТИ: при останньому ТО (6 тис км тому) замінено: ремінь ГРМ з роликами та помпою, допоміжний ремінь з натяжним роликом, антифриз, центральний тормозний циліндр, гальмівну рідину. По передній підвісці: пружини, 2 важеля, тяги стабілізатора, втулки стабілізатора, колодки, праву гранату. По задній підвісці: пружини, амортизатори, тяги та втулки стабілізатора, правий супорт обслужений, лівий замінений, колодки. ТОРГ присутній.
продажа не срочно пригнана з Литви ціна 4600 дзвонити на viber і на телефон вся інформація по телефону
Продам авто Opel Signum кінець 2005 року, рестайлінг, 2.2 бензин, великий хетчбек, але по факту як універсал. Сидіння заднього ряду повністю складні, причому кожне окремо, коробка автомат, найнадійніший гідротрансформатор, стан хороший на свої роки, лінзована оптика, біксенон, автокоректор, адаптивні лінзи (при поворотах), вся електроніка робоча, підігрів дзеркал і заднього та лобового скла, двозонний клімат контроль, круїз контроль, мультируль, омивач фар, парктроніки в коло, стоїть хороша музика (підсилювач 4 канальний 500вт, сабвуфер 500вт, магнітола андроїд з камерою заднього виду, gprs, навігація, електросклопідйомники, два ключі, датчик дощу, хороша сигналізація з двостороннім зв'язком, ходовка повністю у відмінному стані, технічно справна, дуже надійне авто, є невеликі моменти по лкп. Великий багажник. зимова гума нокіан. Ева коврики весь салон і багажник. Хороше тонування. Ціна 5500$. Всі інші питання по телефону. Торг реальному покупцеві. Площадкам не турбувати.
