- 335 тис. км
- Львів
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2.2 л.
- Ручна / Механіка
Автомобіль в гарному стані,нова зимова гума,збережений стан,все працює Продаж без саба Деталі за телефоном Можливий обмін на бус
Автомобіль в гарному стані,нова зимова гума,збережений стан,все працює Продаж без саба Деталі за телефоном Можливий обмін на бус
авто на повному ходу. є страховка.документи порядок. деталі по телефону
Авто 2003 року в дуже доброму стані. Вкладень не потребує., сів та поїхав. За більш детальною інформацією відповім по телефону **********.
Продам машину в не поганому стані мотор працює їде,але коробка автомат став в аварійний режим коли вдарили морози і їде 1 передачею і задня є фаркоп,люк,кожа,клімат контроль,електрорегулювання сідушок дзеркал,клімат контроль,за більш дета
Двигун після повного кап ремонту,гбо 4 працює відмінно деталі за телефоном
Машина в дуже збереженому стані. Придбаний новим в Україні,в офіційному автосалоні Опель. У 2017р. встановили якісне ГБО,відповідно оформили його в техпаспорт. На газу експлуатувати автомобіль такого класу вигідно. Це автомобіль для душі, для комфорту, для тих людей, які розуміють цінність люксового німецького автомобіля епохи Надійності. Omega в ходу,як справжній статусний Преміум-люкс. Він комфортніший,тихіший за Camry 40-ки, 50-тки, Пассати,Мазди 6 та інших однокласників. Зберігається у своєму гаражі. Двигун 2.2 надійний і технічно адекватний. Машина їздила щороку, але небагато. Сидіння як нові, із салону одягнені в чохли. Запасне колесо не ставилося. Ці машини,ще робили з запасом міцності на десятиліття. Багато приємних функцій в комплектації: круїз-контроль,клімат-контроль, вставки під дерево, якісна музика, сенсор дощу, мультируль та інше. У наявності всі книги з автосалону та навіть є Car pass! Кузов без іржі (спеціально пофоткали скрізь). Омеги цього року вже оцинковані, це зазначено у документах. Цей автомобіль не про "порівняння цін" з різним хламом, це про повагу до ексклюзивного стану! Маєте інші бачення-будь ласка дивіться щось інше, заїждженого секонд-хенду багато навезли (є і за 5 тис.дол., і за 10 тис., і за 15 тис.дол). Торг тільки з приємним і адекватним покупцем.
Авто в нормальному стані ,зимня резина 4шт.
Авто кожного дня на ходу, за більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном
Продам Опель в хорошому стані Стоїть нова гума зима Машина бадьора не вимагає вкладень щодня на ходу
Автомобіль у хорошому стані. За кузовом є сліди експлуатації автомобіля.
Продам Opel Omega b 2.5 TDI M57(150 л.с) 2003 год.По технической части Двигатель работает плавно,тихо(хоть и дизель),не дымит,масло меняется каждые 4-5 тыс км.(масло Coma Eurolite 10w40) Турбина в норме не сопливет,дует нормально(в моих руках не реставрировалась не перебиралась) коробка работает без нареканий и пинков,все плавно переключается.Круиз контроль. По ходовой части замена передних пружин передние стойки,тяги и по мелочи задние амортизаторы в 2021 году были поменяны шаровые стояли заводские почти 20 лет Салон Ухоженый не затертый,новые чехлы,в машине не курили(только электронную сигарету)Есть мелкие потертости но блин 20 лет все таки Магнитола 2 din без экрана Kenwood,камера заднего вида По свету претензий нет,в ближнем,дальнем,туманки везде стоят хорошие леды,задние стопы задний ход поворотники так же ледовские Кондиционер,2х зонный климат контроль все работает в лучшем виде. В 2023 была куплена новая летняя резина. диски титаны opel R17 225 50 Так же в комплекте с машиной отдам и зимнюю резинц в очень хорошем состоянии на железках 195 65 r15(Колпаки в подарок)) Есть фаркоп Машинка семейная,не убивалас По кузову есть моменты рыжиков,лако красочному покрытию(по фото сильно видно не будет) Есть какие либо вопросы звоните задавайте,постараюсь ответить.Кого заинтерисовал авто могу доп фото прислать на вайбер..Ну и момент за 3 тысячи заберу,проходим мимо!!!ПРОДАЖА НЕ СРОЧНАЯ ОТ СЛОВА СОВСЕМ!!!
Пропоную Опель Омега С універсал 2003 рік 2.2 тді Простий економний дизель Авто в гарному стані На титанах Потрібно замінити радіатор бо тиче і подивитись до диска щеплення А так авто на повному ходу Гарний кожан й салон Розсхід соляркі 8 літрів
Всі деталі по номеру телефону)))
Продам Opel Omega B 2003 р., потребує ремонту помпи, заклинила, детальніше по телефону. Торг. З документами все добре, авто знаходиться на фірмі.
Двигун BMW M57, спорт режим, зимовий режим,ЕГР працює,масла не бере,ходова зроблена,розхід траса 6,1л/100км місто до 10л/100км .Пригнана в лютому 2019р.Стоїть автономка ебершпехер .Фото до ремонту,були проведені зварювальні роботи і повна покраска і обробка автомобіля .Нова турбіна
продам своє авто. Машина економна та комфортна. працює все, кожна кнопочка. 4склопідйомники, клімат контроль , мультируль, вебасто. тонована кругом , стоїть додаткові колонки (окрім штатних) савбуфер, підсилювач. машина рестайлінг мотор стоїть від BMW (57) , масла не бере. восени була повна заміна ходової частини та поміняні всі замінники(масла ,фільтра і т.д.) по кузову ціла а навесні було освіжено та наполіроване лакове покриття . вкладень не потребує. з доками порядок , обов'язково переоформлення
Авто повністю на ходу вкладень не потребує Детальніше за телефоном
