- 270 тис. км
- Южне (Південне)
- Не вказано
- Не вказано
Авто в дуже хорошому станi,все прцюэ ,куплена в Германии я перший власник на украiнi купував та розмитнював для себе,кузов без ржавчин,двигун,коробка,та ходова частина в iдеальному станi
Потребує ремонту,всі деталі за телефоном
Можливий торг. Гарний стан
Авто доволі в хорошому стані, кожного дня на ходу ,в рідному окрасі,з шкіряним салоном ,хорошою музикою і величезним багажником . є нюанси по заднім аркам. ТОРГ ОБМІН
Продам своє авто, в сім'ї сьомий рік, безвідмовний з дуже просторним незатяганим велюровим салоном, та чістим багажником, на ходу кожен день, розхід згідно книжки місто 14-17 траса 10-13, автомат працює добре, компресія 14 атмосфер в усіх циліндрах, великий 90 літровий балон, гбо вписано, машина на мені, переоформляється дією, страховка до травня, дно без жодного рижика як нове, кузов потребує уваги, так як машина не нова, два ключі з імобілайзером, заводська сигналізація працює і НЕ глюче, комплектація CD, встановлені дорогі алюмінієві клапанні кришки, з правильними прокладками. З свіжозаміненого - головні лінзи ближнього світла разом з світлодіодами, пічка, термостат, головний радіатор, антифриз, обводний ремінь, щітки в генераторі, стартері (вже зроблено маніпуляції для удобного зняття), підшипники генератора,масло в двигуні, всі фільтра (три на гбо), всі форсунки "Баракуда", свічки NGK, мапсенсор.
Опель Омега б. 2.0. Газ/бензин (4 покоління газу), 1997 року. Є пошкодження, на фото видно. Шкіряний салон. Мультируль. Магнітола. Ходова зроблена, масло замінене. Можливий торг. По всім питанням телефонуйте.
Продам авто на повному ходу. Всі питання по телефону.
Авто в хорошому стані,новий акумулятор,зроблене ТО,є гбо.
Opel Omega B 2.0 бензин 8 клапанів газ-бензин 1998 року Авто після ДТП • Двигун після капіталки, є гарантія на двигун, ціленький не ударений нічого з документами порядок будь-яке • переоформлення коробка включається все працює міст теж працює проблем немає, хто забере зробимо торг • Можливо може комусь на запчастини телефонуйте домовимось.
Продам Опель Омега Б в хорошем состоянии. Много чего сделано по машине. Новая зимняя резина, полностью сделана ходовая, новые ремни ролики ГРМ, радиатор печки, климат работает идеально, залито новое масло. Остальные вопроси по телефону.
Дзвоніть,на всі питання відповім.Їздить кожень день.Багато чого робилось
