- 215 тис. км
- Львів
- 2 л.
- Ручна / Механіка
авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
авто в гарному стані . мотор працює добре. авто кожен день їздить. по техніці питань нема. нюанси по кузову видно на фото.два комплекти коліс літо 17 а зима 15 радіус. в гарному стані. тільки переоформлення.
Продам опель омега, в доброму робочому стані, двигун працює чітко масла не бере ні каплі, потолок не провисший як новий, місяць тому замінено повний комплект грм з роликами новий термостат свічки та провода, замінений антифриз та масло, має встановлене робоче vebasto, кузов в доброму стані є пару рижиків на арках, днище ланжерони стакани в ідеальному стані без жодних сварочних робіт все по заводу, багажник та місце для запаски взагалі як нове, атомобіль мав тіки підкраси , працює кожна кнопка, новий акумулятор нова гума, без жодних капітало вкладень документи в повному порядку.
Продаю в неробочому стані. Двигун розібраний. Немає часу займатися ним. Причина поломки погнуло клапана.
Машину технічно справному стані зроблена ходова замінено ГРМ помпа масло та тосол.
Продам Омегу б в хорошому стані, все працює,газ бензин,об'єм 2.0.
Продам своє авто. Автомобіль реально був в одних руках 17 років у мого дядька. Останні 2.5 роки володію я. Всі роки авто паркувалось в сухому гаражі. Як тільки вона потрапила до мене, я одразу замінив ГРМ помпу і ролики. Перетянув стелю. Змінив основний радіатор і радіатор пічки, також поміняв тосол. Поставив нову систему вихлопу. Якщо у покупця буде бажання можу поставить прошивку Stage 2. Авто дуже хороше в ходу, тримає трасу на любій швидкості, дуже якісна обезшумка. На цьому авто нема бажання зупинятись, настільки приємно їм керувати, навіть після далекої подорожі не відчуваєш. втоми. Звісно по лкп є питання роки беруть своє, але основні деталі кузову у задовільному стані, ланжерон та днище без іржи. Мотор та коробка працюють без запитань, мост не виє. Акумулятор живий. Автомобілем користуюсь кожен день, не підвів ні разу.
Омега в робочому стані, 2.0 мотор працює добре, Газ робочий, по кишені не б'є, Електрика, Кондиціонер, Фаркоп, Люк, більше інформації по телефону .
Продам власний автомобiль в гарному станi. Авто обслуговувалось своечасно, не потребует вкладень. Детально по телефону. Торг вмiсний.
Машина в гарному стані їздить кожний день.... деталі за номером.....машина знаходиться в смт Меденичі
Зимова гума, турбіна зроблена, радіатор новий, машина на повному ходу)., мотор м57., гальма брембо.( ватсапп)
Машина 1996 року, сів і поїхав. Двигун 2,6 від донора, у навантаження даю двигун 2,5 рідний у зборі цілком. Газ 4 покоління. Масло не бере. Все працює, кондиціонер тільки заправити, гума 1 рік. Гнилі та іржі немає. Присутні дрібні рудики. 10 000 км тому замінив: ГРМ, всі ролики, помпу, насос ГУР, котушку запалювання, проводи, свічки, два лямбда-зонди, одна вихлопна нова. Є трекшн контроль.
Авто в хорошому стані. Торг.
Opel Omega B — комфортний та просторий седан на автоматі. Авто в хорошому технічному стані, мотор та коробка працюють добре. Дуже комфортна машина для щоденної їзди та дальніх поїздок. ?? Автоматична коробка передач ?? Клімат-контроль ?? Електросклопідйомники ?? Протитуманні фари ?? Великий та зручний салон ?? Дерев’яні вставки в салоні По кузову є нюанси — присутні сліди корозії та рижики в деяких місцях, що видно на фото. Авто має хороший вигляд, м’яко їде та дарує комфорт за свої гроші. Підійде як перше авто або для тих, хто шукає просторий німецький седан.
Купувалась як перша машина, доглянута та люблена, вчасно міняне масло та акуратна їзда, салон чистенький, не прокурений. Живий мотор який досі заводиться без проблем навіть після довгого простою. Коробка та інша технічна частина - без нарікань, машина в русі майже кожен день. Була замінена ходова, гальмівні колодки, стоїть новий хороший акумулятор, замінена система запуску авто. Дно, пороги, арки - не гнилі, є лише маленький рижик на дверях. В цілому машина в досить гарному стані, зроблена та добре їде, не загубивши відчуття та комфорт від водіння нею. При потребі скину більше фото/відео
продам опель омега б автомобіль в гарному стані все працю мотор масла не бере коробка не вибиває міст не виє нова зимня резина всі питаня по телефону або по вайберу
Авто на повному ходу. За підвіскою не стукає, не гримить, замінені стійки амортизаторів. Заводиться в будь-яку погоду. Кузов не гнилий, переварений та оброблений.
Щоденно в експлуатації. Ходова і двигун в робочому стані. Один недолік- потребує косметики.
