- 198 тис. км
- Лубни
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Вітаю. Авто на фото. Встановлено ГБО, балон на 90 л, фаркоп, люк. Є питання, подзвоніть. Територіально Лубенський район
Вітаю. Авто на фото. Встановлено ГБО, балон на 90 л, фаркоп, люк. Є питання, подзвоніть. Територіально Лубенський район
Авто в нормально стані, не гнила кузов цілий, двигун 2.0І працює нормально масла не бере, стоїть ГБО 2покоління, коробка 5ступка, міст не виє, по ходовій зауважень не має, салон гарний, резина літня в гарному стані, можливий торг обмін, кому цікаво звертайтесь за номером телефону.
Продам авто - заводится,едет! Газ вписан,гидроусилитель,опрятный салон,в системе тосол(не течёт,не сычит). Двигатель после кап.ремонта 8 т. На бензине не работает(нужна замена бензонасоса),нужно приложить руки к ходовке,вопросы по ЛКП(не критически) Продажа с полным переоформлением
Продам Опель Омегу в отличном состоянии газ евро 4 оформлен, все вопросы по телефону
продам авто в гарному стані варить не потрібно. все зроблено вся ціла рівна .дірок взагалі нема пороги усилені салон доглянутий стекла цілі резина 50 проц зносу мотор робить справно як на газу так и на бензині розхід палива сер 7л ходова зроблена електро багажн.заводиться на газу так и на бензині .одним словом сів і поїхав .торг.
Продам Опель на повному бойовому ходу, все працює, є косметичні нюанси які на їзду не впливають, телефонуйте домовимось
Нові: • акумулятор (на гарантії), стартер, зчеплення (комплект) • титанові диски, колеса на 17 • дно ціле. Потрібно переглянути праву сторону ходової • Тріщини на лобовому склі. Переоформлення через Дію • Обмін не цікавить
немає лівого крила фари бампер обмін може бути з моєю доплатою гарний торт кого зацікавить
На ходу.Інде поліз лкп.Газ-бензин.1500 торг.
с.Красносілка Бершадський р-н. Терміново продам свій сімейний автомобіль! Продаж у зв'язку з придбанням нового автомобіля! Автомобіль в доброму стані, гаражне зберігання, є незначні недоліки (ризину замінити) але для таких років це нормально! Можливий обмін ( на Volkswagen Passat B3 ) з моєю доплатою аба два ключа на один! На ваші питання відповім по телефону! Торг присутній біля автомобіля! Сотками не торгую!
Машина в нормальному стані, щодня в ходу.
авто на ходу потрібно поміняти салінблоки задні
Авто в доброму стані
Продам опель омега газ бензин. Авто в доброму стані . Все працює Мотор 2.0 Працює добре без зайвих зауважень .Ходова частина без зауважень . Кузов не гнилий і без рижиків . Резина в хорошому стані. Всі інші питання по телефону !
Авто заводиться і їде. У 2015 році був капремонт кузова. З документами порядок. Продає ВЛАСНИК. Критичних вкладень не потребує. Повний інжектор. Гідропідсилювач керма. Люк.
