- 575 тис. км
- Львів
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
На ходу сів поїхав
Авто в хорошому стані. По авто все працює. Мотор працює на газу та бензині. Детальніше за телефоном.Торг
Продам Опель Омега А 1987 рік 1.8 газ/бенз. Кузов цілий не гнилий але є рижики і на лівому задньому крилі лак що поліз але і машина не нова, салон у відмінному стані, стоїть хороша музика і світло. Машина на ходу кожен день їжджу на ній у відрядження по 600-800км в один бік. Кому цікаво пишіть дзвоніть. Ціна 60к машина на документах переоформлюється на мені стоїть
Плюси: 1м тому заміна масла і фільтра 3р тому капремонт мотору 1р тому заміна ремкомп.газовий Літні шини з дисками Комплекти ковпаків Комплект запчастин Рік тому заміна колодок Салон збережений Масло не бере Газова вписан на 60л Мінуси: сколи і іржа по кузові(в середині залити нігрол з мовілем) Не працює спідометр(проблема в шестерні), на стаканах ржа Термін довіреності зійшов Пробіг 313176
Проблема або із пробитою проклаткою головки, або прогоріли кільця, на машині встановлені нові дверні ущільнювачі, нове масло, новий термостат, нові бензо фільтра, нові свічки, газ-бензин, газ працює без проблем, газ вписаний, можливе переоформлення любого виду, машина не на ходу. Можливий торг
Продам Opel Omega A. Стан сів поїхав, всі питання по телефону. Є переоформлення.
Гарно обслугований опельок 87го року, мотор 2.0i перероблений під карбюратор (стоїть новий солекс) + газ новий італіянський, (газ не вписаний) ходова норм, робити нічого не треба сів та поїхав. По кузову є невеличкі нюанси на їзду ніяк не впливає і легко усувається. На шкіряному салончику, повний електро пакет, підігрів передніх сидінь,електро дзеркала, ГУР, МР3, фаркоп. Нова гума зима/літо. Повне переоформлення.
Стан не музей але дуже і дуже не поганий на свої роки дно без іржі не варене все завод Авто в одних руках з 1996 року зберігалась у сухому гаражі їздила не багато авто був вихідного дня в гарному стані на повному ходу сів поїхав всі питання зацікавлених по телефону перереестрація була між сімьєю дякую за перегляд всім мирного неба!
Авто в отличном состоянии,на ходу,есть моменты по кузову,переоформляется,делать ничего не надо.Вопросы по номеру
