- 300 тис. км
- Луцьк
- Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Газ/бензин , газ 4 покоління. Вкладень не потребує, авто на ходу сів і поїхав. Авто кожного дня на ходу і їздить, робоча конячка. Великий місткий багажник.
деталі за номером телефону:айбер , телеграм, вотсап)
детальніше за телефоном
машина після капремонту майже не їздила деталі за тел
комплект зимових коліс коробка автомат гбо 2 покоління
Авто повністю на ходу.Реальному покупцеві хороший торг.Буває що я не на зв'язку,пишіть на вайбер,одразу відзвонюсь.
Автомобіль в хорошому стані Готовий до будь-яких перевірок Також добавлено лед підсвітка поміняні динамікі спереду і ззаду передні Kiks динаміки задні Kiks Нове переднє лобове скло Зроблений кастомний вихлоп (не прямоток) Салон в не поганому стані потрібно зробити потолок І є нюанс по помилці лямбда зонд Є нюанси по кузову задній бампер поцарапений Стоїть нова зимова резина Авто кожен день на ходу Для більш детальніших питань Пишіть або звоніть Торг пристуній Вайбер,телеграм по номеру іншому:
Питання по телефону
Продам Opel Omega 1988 року випуску. Об'єм двигуна 2,0л . Газ/бензин. Деталі за телефоном.
Нормальний робочий автомобіль. Сів - і поїхав. Ремонтувались задні арки, передня підвіска - перебрана (пружини, амортизатори, опорні підшипники та подушки). По капоту - "коцки" від гравію.
Доброго дня продам Опель омега за детальною інформацією за номером телефону.
Власний автомобіль. .ДВИГУН,КОРОБКА,ХОДОВА,КУЗОВ в хорошому стані.Економічний та динамічний двигун 2.2 турбодизель,було замінено масло,та всі фільтри.По ходовій замінено передні та задні тормозні колодки,передні та задні сайленблоки,шарові опори та наконечник.Зроблено розвал-сходження.Стоїть хороша всесезонна резина.Кузов та днище без корозії та рижиків. Цікавить обмін на автомобіль,бажано на автоматі.На обмін 4000 тис.
Продам авто , машина в хорошому стані ,багато чого було зроблено Днище не гниле. пороги теж По кузову є рижики Детальніше по телефону
