- 190 тис. км
- Харків
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
авто в гідному стані для своїх років потрібно прикласти руки але все працює газ 2 покоління працює телефонуйте домовимось про зустріч
авто в гідному стані для своїх років потрібно прикласти руки але все працює газ 2 покоління працює телефонуйте домовимось про зустріч
авто в робочому стани вси питання по телефону
Продам Опель Омега а в хорошем состоянии ,газ 4 поколения,по ходовой делать не чего не нужно ,мотор не дымить едет норм ,салон целый 4 стеклоподъёмника, сигнализация
Продам авто на повному ходу. Всі питання по телефону.
Продам автомобіль в доброму стані. Мотор (2 літри бензин) працює рівно, коробка без нарікань, передачі не вибиває, масло не їсть, стан кузова видно на фото. Машина на повному ходу. Пробіг рідний. Один власник та утримання в гаражі з 1996 року. На свої роки в доброму стані. Торг мінімальний біля капота. Зняття з обліку. Всі питання по тел. Також до машини є причеп за додатковою ціною.
Opel Omega B 2.5 дизель (M51) 1995 року. Мотор працює рівно, коробка без проблем. Задній привід. Ходова — дуже м’яка, це головний плюс цієї машини: по ямах їде приємно. Стоїть Bluetooth-магнітола, ксенон, протитуманні фари, всі склопідйомники працюють. Є фаркоп. Великий багажник. Зручні та дуже м’які сидіння. По кузову є вікові моменти — машина не нова, думаю це зрозуміло. Без критичних зауважень. В цілому — нормальна робоча машина за свої гроші: сів і поїхав, без критичних проблем. Продаж тільки з переоформленням, по документах порядок.
