- 370 тис. км
- Луцьк
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Автомат
комплект зимових коліс коробка автомат гбо 2 покоління
комплект зимових коліс коробка автомат гбо 2 покоління
До уваги всіх поціновувачів старого німецького преміуму і великих диванів на колесах пропоную «унікальний» в якомусь сенсі екземпляр - Opel Omega B design edition 2002 року на двигуні M57D30 (3.0 турбо дизель, до того ж офіційно вписаний у техпаспорт) За декілька років володіння ця Омега подарувала величезну кількість емоцій, і я впевнений, продовжить дарувати і наступному власнику, адже це той момент, коли «зовнішність оманлива» Технічний стан: 4.5/5 — авто на ходу кожен день, вкладень «на зараз» не потребує. Обслуговування таке ж, як і у 2.5D на двигуні Y25DT, всі агрегати заводські. По двигуну багато доопрацювань підняття подужності без зменшення ресурсу Двигун: BMW M57D30 1. встановлений впускний/випускний колектори від BMW E39 2. турбіна Garrett GT2556V (нова), вакуумний актуатор 3. форсунки від BMW X5 E53 3.0 4. прошивка під 3.0 дизель, наддув ~1.2 бар Працює рівно, тягне добре з низів, запускається без проблем. АКПП: GM 5L40E. Працює добре, помилок чи нарікань на роботу немає Кузов: Є пошкодження лаку на даху (заводське фарбування), трошки сколів по кузову. Силові частини кузову в хорошому стані, болячки цього кузову (задні підкрилки) вже оброблені. Пороги на місці Салон: Хороший стан, шкіряний салон Recaro з електро регулюванням по висоті, без памʼяті Електрика: 1. Всі елементи працюють (підсвітки, бортовий компʼютер, кнопки, перемикачі) 2. встановлений догрівач Eberspacher D3WZ (після капремонту) 3. задній парктронік 4. електросклопідйомники (закриття з ключа) 5. електролюк (закриття з ключа) 6. штатний ксенон Hella 7. мультимедіа Siemens NCDC 2015 + Bluetooth Разом з авто віддам: - 2 комплекти гуми (зима/літо) - повнорозмірна запаска - домкрат, ключ - фаркоп - Багажник на дах Thule
Продається легендарний представницький седан Opel Omega B у максимальній комплектації з потужним двигуном 3.0 V6. Це комфортний, надійний і просторий автомобіль для поціновувачів справжньої класики. ?Автомобіль брався для дружини – максимально доглянутий у технічному плані та повністю готовий до щоденної експлуатації.?Двигун: 3.0i V6 (Бензин/газ) – потужний, надійний, працює бездоганно.Встановлено якісне ГБО (вписано в ТП), що дозволяє суттєво заощаджувати на щоденних поїздках.Автоматична (АКПП) – перемикає плавно, без поштовхів.?АКПП обслужена: На початку жовтня було замінено масло в коробці передач, що гарантує її коректну та тривалу роботу. ?Двигун і ходова частина регулярно обслуговувалися.Машина їде гарно, повністю на ходу і справно виконує свої функції.Кузов: З огляду на вік автомобіля (2000 рік), видно сліди експлуатації (невеликі подряпини, можливі некритичні сліди по кузову). Автомобіль не новий, але він чесний.
Продам або ціляком або по запчастинах . Заклинив двигун , голови цілі в хорошому стані Всі питання за телефоном телефона або вайбер .
По двигуну було реставровано дві головки блока ,замінено нові клапані кришки ,катушка вв провода і свічки .грм і помпа усі сальники ,кондиціонер працює но через фільтр осушник за 5 місяців виходить фреон пускає по вальцовці,потрібно варити пороги дно ціле,аупп поміняне масло повністю проливом через радіатор,гідроблок знімася мився і мінялися прокладки і резинки,газ 4 покоління ,круїз працює,непогана музика,машина вся обешумлина ,гарний вихлоп. обмін з доплатою до 4500 сюда)
Нормальний робочий автомобіль. Сів - і поїхав. Ремонтувались задні арки, передня підвіска - перебрана (пружини, амортизатори, опорні підшипники та подушки). По капоту - "коцки" від гравію.
Авто повністю на ходу вкладень не потребує Детальніше за телефоном
Доброго дня продам Опель омега за детальною інформацією за номером телефону.
