- 420 тис. км
- Рівне
- Газ пропан-бутан / Бензин
- Ручна / Механіка
всі питаня по телефону
всі питаня по телефону
Продам рестову омегу Б 2000 р.в. Двигун: 2.0 16 клапанний, обслужений масло не бере, заміна комплекту ГРМ. КПП, міст без зауважень. В 2022 році проведено капітальний ремонт кузова (заміна порогів, задніх арок та повним перефарбуванням). Салон: в доглянутому стані, стеля перетягнута чорною тканиною. Тонована в коло плівкою Люмар включаючи лобове скло. Оптика: Хелла Блек в гарному стані. Ходова частина: в 2025 році повністю перебрана передня частина включаючи : стійки, опорні підшипники, трапеція, пружини, саленьлоки рульові наконечники та шарові опори. На легко сплавних 16-х дисках. Я ВЛАСНИК авто! Можливий обмін на авто: універсал, мінівен.
Продам машину в не поганому стані мотор працює їде,але коробка автомат став в аварійний режим коли вдарили морози і їде 1 передачею і задня є фаркоп,люк,кожа,клімат контроль,електрорегулювання сідушок дзеркал,клімат контроль,за більш дета
Продам Opel, тонування, комфортна, мотор працює добре, кожен день на ходу, з нюансів подряпаний задній бампер на фото видно, АКПП, якщо рушати з першої передачі улітає, в аварійному стані, потрібно замінити соленоїд 2-3 передач, так машина їде бадьоро, є друга АКПП але немає часу зайнятися новому власникові віддам АКПП, стоїть ГБО в техпаспорт вписано 4 покоління, зроблена передня ходова, замінені передні гальмівні диски, колодки, так само задні колодки нові, замінені саленблоки, ходова не стукає, мультируль, 4 склопідйомники, електрорегулювання дзеркал, підігрів передніх сидінь, кондиціонер, двозонний клімат контроль, люк не протікає, стоїть let оптика, новий акумулятор, місцями є дрібні іржі не критичні, машина хороша на свої роки, торг на бензин, площадки не турбувати, якщо є питання пишіть на Viber.
Двигун після повного кап ремонту,гбо 4 працює відмінно деталі за телефоном
Авто не гниле,двигун після капіталки, потребує невеликих вкладень,загалом авто сів поїхав,їздить кожного дня,торг біля капота реальному покупцю значний.за інформацією ватсап **********,телеграм ********** Авто знаходиться в Краматорському районі
Авто в доброму стані Любий вид переоформлення Єсть незначні нюанси по л.к.п
Я власник. Газ 4 покоління, вписаний. Є нюанси по кузову. Головка робилася в минулому році, були замінені клапана, направляючі та сальники, але длвигун підтраює - треба торцювати клапани. Газовий редуктор новий. Стеклопідіймачі всі працюють, з доводчиками.
Авто на бойовому ходу,завів та поїхав. Мотор добрий,заводиться та працює добре. Кузов варити не потрібно. Задня частина підсилена та піднята для перевезення вантажів. Хороша гума по кругу на гарних легкосплавних дисках. Гідропідсилювач керма,працюючий люк. Акумулятор хороший. Салон великий, зі складеними задніми сідушками отримуєте майже мінівен,є також фаркоп. Авто підійде для роботи та перевезень вантажів. Газ вписаний в техпаспорт. Діючий страховий поліс до кінця літа. Є зв'язок з власником при потребі переоформлення. Телефонуйте на мобільний. Торг мінімальний на повний балон газу.
На ходу.Інде поліз лкп.Газ-бензин.1500 торг.
Продається Opel Omega B 2000 року. Автомобіль на ходу, технічно справний, все працює. 5 тис. км тому замінено ГРМ, помпу та ролики, по передній ходовій замінені всі сайлентблоки, шарові опори та гальмівні колодки, ззаду встановлені нові амортизатори. Підходить масло до заміни. По кузову є незначні нюанси, по салону — сліди експлуатації, все видно на фото. Працює клімат-контроль, встановлена андроїд-магнітола, є підігрів передніх сидінь. У комплекті зимова гума. Авто без критичних зауважень.
встановлено газову установку 4 покоління, нова оптика, ангельські глазки, титани. по електронікі все ок, перевірка на будь якій СТО, по механікі також все в часно робилось мінялось. торг біля капота, один нюанс по кузову на фото все є пишіть звоніть
Авто в гарному стані, не потребує вкладень. Всі питання по телефону.
Добрий день, телефонуйте,пишіть в вотцап,на всі питання відповім)
Opel omega 1988р., газ бензин газова установка 2 покоління, на ходу.
Продам надійний німецький автомобіль 1995 р. на ходу 2.0 16 v. Склопідйомники перед, зад, люк, кондиціонер. Газ бензин газ у техпаспорті нове лобове, новий акб. Хороший автомобіль берег як міг але роки беруть своє. Авто потребуе ремонту. Запитання по 06******10 господар.
Продам власний автомобіль, другий власник в Україні. Комфортний бізнес клас, непогана комплектація. Два комплекти дисків/резини Телефонуйте, відповім на всі питання. Тільки переформлення
Автомобіль в хорошому стані на свої роки, деталі по телефону
Вітаю, продаю свій авто, на ходу, машина потребує уваги, двигун, коробка, та ходова в порядку, з питаннями прошу телефонувати!
