- 300 тис. км
- Шпола
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Двигун не працює Коробка не вибиває Ходова не стукає Дно ціле
Двигун не працює Коробка не вибиває Ходова не стукає Дно ціле
Авто на ходу Двигун в порядку 3.0 x30xe По кузову ціла документи в порядку страховка присутня Питання по електриці Коробка не перемикає але робоча(є стара знята ) Щось з електронікою Не буксує не падає в аварії немає часу займатись Обмін або продаж
продам опель 2.4 газ- бензин деталі за телефоном ********** Василь
Продам свій авто. Повністю обслугована. Кузов цілий. Двигун відмінний. Працює все. Максимальна комплектація. З документами порядок. Продаю, бо купив нове авто. Новий власник буде задоволений. Питання по телефону. Телефонуйте.
На ходу,4 нових колеса зима,все масла і в коробке новие і фільтра.3 нових радіатора + заміна парубків.+ отдам пневмо балони,новий комплект зажиганія.Із мінусів,покраска,не весь молдінг,нет бордочка,треба замінити прокладку вихлопної на виході .Спорт режим на коробці працює,без пенков.Обмін на бус(дукато,мастер , боксер ,транзіт)Довгий,середній, високий.
Авто на повному бойовому ходу.Серед особливостей нові гідро підсилювач руля,стартер та помпа ,була заміна росподільника та гідро компенсаторів.Авто як добре лоша! Тільки з переоформленням!Всі додаткові питання по телефону ********** Сергій.При покупці добрий торг!
Авто в гарному стані тел
Продам власний автомобіль за готівку, обмін не цікавить. З повним переоформленням. Встановлено ГБО 4 покоління, споживання газу по місту 13,5 л., траса 10 л. Перед зимою було проведено Т/О (заміна мастила та фільтрів), та по ходовій (заміна передніх дисків, гальмівних колодок, рульових тяг та наконечників. Зроблено розвал-сходження коліс. Новий акумулятор, генератор, та всі силові дроти. Також повністю поварено днище, арки коліс, встановлено задні підкрилки. З наявних проблем відмічу корозію ззовні по кузову (видно на фото), зламана внутрішня ручка закриття пасажирської двері, треба зробити ревізію задньої ходової частини. По всіх питаннях писати у Вайбер (більшість часу не в мережі). Субота та неділя відповім на телефонні дзвінки з 9:00 до 20:00
Все вопросы по телефону: **********
Терміново. Opel A Caravan на ТП. Новий радіатор, расходомір, гофра + антихлопок, замінені всі рідини, ремені, свічки запалювання. ГБО. Працююча машина, в русі кожен день. Трохи уваги, і це точно буде катати ще років 5-8). Косметика вимагає уваги. Саме так.. Було проведено заміну на нові запчастини по всій ходовій. Дорогі диски + нові шини. Війна внесла свої корективи (..Тому до ремонту по дрібницях, так і не дійшли руки Продаю, бо займае місце у гаражі, е инше авто.
Машина на ходу, стан на фото, приїжджайте дивитися. За проханням зніму відео.
Продаю власне авто Опель Омега В 1999р.в 2.0 газ бензин.Салон Recaro. Авто на ходу .АКПП в аварії не включається 4передача. До авто також є літня гума та передні стійки які потрібно замінити. Продаж із переоформленням. Страховка закінчилася у лютому цього року.
автомобіль без мотора переформляеться газ вписаний в тех паспорт
З усіх питань телефонуйте за номером
Авто для тих хто розуміється в Опелях. В одних руках більш як 10 років. На авто регулярно виїзджали за кордон Польща. Голландія. Фінляндія. Всі питання телефоном.Продає хозяин С Т О. Купив электоавтомобіль.
авто на ходу ходова нова
Автомобіль у гарному стані, сів і поїхав, деталі за телефоном
ПРОДАЖ-ОБМІН!! Опельок в гарному стані! Днище ідеал,находу кожного дня двигун сухенький нічо ніде не тече! 2.0 газ-бензин (газ вписано) Замінено Масло,ремінь ГРМ,роліки,помпа,антифриз Одним словом машина обслужена! За готівку буде гарний торг! Обмін як у всіх ДОРОЖЧЕ!
Робоча машина. Телефонуйте . Салтiвка. Торг
всі питаня по телефону
