- 300 тис. км
- Суми
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
На ходу, сів поїхав. Тяговита, та як кажуть дурна)
На ходу, сів поїхав. Тяговита, та як кажуть дурна)
Кожного дня тачка у русі. Авто не гниле без рижиків. По технічному стану все добре. З документами все добре.
Продаю авто яке потребує уваги! Ходова в гарному стані робив 3 місяці тому повністю. Кузовні роботи на суму 12500 мені озвучили на СТО, машинка ніколи не підводила пробіг хоч і великий, мінявся мотор два роки тому X20xev. 2 літра газ бензин 4 покоління працює добре, в машині багато примочок круїз і.т.д Всі питання по телефону
Газ/бензин , газ 4 покоління. Вкладень не потребує, авто на ходу сів і поїхав. Авто кожного дня на ходу і їздить, робоча конячка. Великий місткий багажник.
На свої гроші краще машини немає, тільки потрібно вибрати хороший кузов, таких звичайно мало залишилося, але можна знайти, добрі інші такі собі, їде дуже бадьоро, всім раджу цю машину, але якщо купувати доведеться вкластися нормально Мінуса: Кліренс низенький, кузов, витрата, електроніка, начебто все Плюси: Гарний дизайн для 90-х років, навіть зараз виглядає, гарний салон, величезний багажник, ціни на ремонт не дуже дорогі, гарна гарна, одним словом машина бомба.
Авто в хорошому стані.Встановлено ГБО2,розхід місто 12-13 траса 8-9.На бензині розхід місто 8,5-10 залежно від манери водіння траса 7-8.Пригнана в Україну у 2002 році далі експлуатувалась одним господарем,купував у нього у 2018.Масло не бере,залито Кастрол 10w40(мінялося вчасно на 8-9 тисячах пробігу)ГРМ Контітеч.Помпа СІЛ.Антифриз Фебі.Торм рідина Феродо.В коробці Комма 75w80.В редукторі Кастрол 80w90.Передні амортизатори Мейлі задні Магнум.Резина Корморан 195/65/15.Якщо будуть ще питання телефонуйте розповім.
Продам своє авто, в сім'ї сьомий рік, безвідмовний з дуже просторним незатяганим велюровим салоном, та чістим багажником, на ходу кожен день, розхід згідно книжки місто 14-17 траса 10-13, автомат працює добре, компресія 14 атмосфер в усіх циліндрах, великий 90 літровий балон, гбо вписано, машина на мені, переоформляється дією, страховка до травня, дно без жодного рижика як нове, кузов потребує уваги, так як машина не нова, два ключі з імобілайзером, заводська сигналізація працює і НЕ глюче, комплектація CD, встановлені дорогі алюмінієві клапанні кришки, з правильними прокладками. З свіжозаміненого - головні лінзи ближнього світла разом з світлодіодами, пічка, термостат, головний радіатор, антифриз, обводний ремінь, щітки в генераторі, стартері (вже зроблено маніпуляції для удобного зняття), підшипники генератора,масло в двигуні, всі фільтра (три на гбо), всі форсунки "Баракуда", свічки NGK, мапсенсор.
Opel Omega B FL Перший і єдиний власник в Україні. В хорошому технічному стані. Нічого не стукає, не грюкає. Кожна кнопка працює. Клімат контроль, кондиціонер заправлений і працює. Свіже поміняне масло в двигуні. ГРМ та нове щеплення LUK.Хороша зимова резина. Їде як на газу так і на бензині без жодних проблем. Часті поїздки за кордон. Доїде в любу точку. 2 ключа. Стоїть дороге і якісне світло (Bi-Xenon лінзи, на посилених блоках розжигу 55вт). Оригінальний руль і ручка кпп Irmscher. Не зачуханий шкіряний салон з підігрівом сидіть та електрорегулюванням. Стоїть CID кольоровий дисплей (управління кольоровим БК з підрульового ричага, тобто не потрібна штатна магнітола). Хороший якісний магнітофон з блютузом Alpine. Блок кліматконтролю з моделі 2003 року (не затираються кнопки). Присутній омивач фар. Задні стопи оригінал Hella Black. Оригінальний фаркоп із зйомним гаком. Стоїть редуктор LSD (із заводським блокуванням). В панелі приладів встановленні алюмінієві кільця. Кузов має нюанси тому ціна відповідна
Продам Omega B 1994 року. На автоматі, на шкіряному салоні, роздільний клімат, гідропідсилювач керма, кондиціонер. Брала машину жене, але на такому кораблі не змогла, сказала велика. Брав у гнилому стані, переварив пів задніх арок, грубо кажучи, їхні болячки. Що потрібно зробити, заміну масел, фільтрів, поміняти пару датчиків, поміняти передні амортизатори, рульові наконечники на одній стороні, підключити ГБО знімав так як варив, і там мідь втомлена. А так телефонуйте все розповім. Тільки переоформлення в МРЕО або Дія
омега B повністю на ходу, заводиться з пів оберту, їде відмінно. Коробка автомат в ідеалі, не пінається, спорт режим працює. Встановлено газ і вписано в ТП, реальна витрата близько 13-14 літрів газу на сотню. Мотор, автомат, підвіска - нічого робити не потрібно. На вибір комплект нової гуми на оригінальних дисках Opel або нова зима на залізних дисках. або обидва комплекти (+200$). Всі дефекти по кузову на фото. Я власник, тільки переоформлення!
авто в гідному стані для своїх років потрібно прикласти руки але все працює газ 2 покоління працює телефонуйте домовимось про зустріч
Opel Omega B 2002, 2.2 бензин/газ (4 покоління) Продам комфортний і просторий автомобіль. Машина на ходу, двигун 2.2 працює рівно, не димить, їде добре як по місту, так і по трасі. Встановлено ГБО 4 покоління — економна в експлуатації. По техніці: • двигун в гарному стані,не димить працює рівно • коробка працює добре • ходова частина потребує уваги (є стуки) По кузову: • є сліди експлуатації • вдарені двері (потребують ремонту або заміни) Салон: • перешитий, виглядає охайно Машина не нова, є нюанси, але в цілому хороший варіант за свої гроші Ціна відповідна стану. Торг біля авто.
Проблеми з проводкою. Мотор коробка все добре. Кузов теж живий
по авто все добре, треба зайнятись трохи кузовом, двері задні віддам в комплекті,ходова в ідеальному стані, по питанням телефонуйте розповім можливий невеликий торг
