- 303 тис. км
- Жмеринка
- Газ пропан-бутан / Бензин, 2 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто на впевненому ходу. Газ/бензин. Два комплекти коліс зима/літо.
Продам авто на впевненому ходу. Газ/бензин. Два комплекти коліс зима/літо.
Продам авто, за не дорого..... З документами порядок переоформлюється на ходу телефонуйте! Продаж не спішний за даром не продається. Потрібні сварочні роботи не критично! До авто віддам майже всю ходову нову лежить в багажнику. По мотору не димить, масло свіже GM, грм,помпа, термостат, дмрв, свічки, провода, лямбди, теплообмінник з нержавійки вічний опелісти мене зрозуміють))) все замінено на нове, і ще стоять алюміневі кришки клапанів! На відміну вони від пластикових на багато краще, і стоять дурних грошей, торг мінімальний біля капота.
Авто в хорошому стані не находу на запчазини
Продам OPEL Omega 2.0 газ/бензин, 1998 року випуску. Авто термінових вкладень не потребує. Стан: сів-поїхав. Двигун без нарікань, зварювальних робіт не потребує Авто знаходиться в районі «Паруса»
Продається Опель Омега и нюанси по кузову стоїть газ 4 покоління
Продам Омегу, газ вписаний, мотор працює рівно, не димить. Ходова збита, салон охайний, з електрикою проблем немає. Задні арки та низ дверей потребує косметичного ремонту.
Авто кожен день на ходу. Opel Omega A, 1990 Двигун: 2.0 газ/бензин Технічно все працює, є дрібні сліди експлуатації, як для свого віку — стан гідний. по машині зроблено дуже багато, зашумлена, дно поварене, стоїть гарна музика, дуже добре світло. Причина продажу: Продаю не з власної волі — потрібні кошти на лікування. Надійний 2.0 газ/бензин і простий в обслуговуванні Задній привід — класика у водінні Живий кузов. Сів і поїхав
Авто в нормальному стані ,зимня резина 4шт.
Продам авто,всі питання по телефону
Авто після ДТП! Мотор заводиться,радіатор цілий,автомат працює норм. 2,0 бензин/газ! Деталі по тел.
Авто в справному технічному стані, обладнане газобалонним устаткуванням пропан-бутан 4 покоління, клімат контроль, фаркоп, легко сплавні диски.
Авто ноходу резина добра газ вписан працює потребує замини порогив двігун працює добре.
Не гнила.масла,антифриз замінені.Зимова гума.Добра комплектація кондиціонер,ABS,AIR BAC,підігрів дзеркал,ел.рег.дзеркал,люк,4 скло підйомника,ел.рег.сидінь.ксенон. Пічка працює добре.Повністю підготовлена до зими.
Продам Опель Омега А 1987 рік 1.8 газ/бенз. Кузов цілий не гнилий але є рижики і на лівому задньому крилі лак що поліз але і машина не нова, салон у відмінному стані, стоїть хороша музика і світло. Машина на ходу кожен день їжджу на ній у відрядження по 600-800км в один бік. Кому цікаво пишіть дзвоніть. Ціна 60к машина на документах переоформлюється на мені стоїть
Продам власне авто на повному ходу. Встановлено гбо і вписане в тех паспорт Тільки переоформленя за більшою інформацією звертайтесь за телефоном. Прохання перекупам не турбувати
Плюси: 1м тому заміна масла і фільтра 3р тому капремонт мотору 1р тому заміна ремкомп.газовий Літні шини з дисками Комплекти ковпаків Комплект запчастин Рік тому заміна колодок Салон збережений Масло не бере Газова вписан на 60л Мінуси: сколи і іржа по кузові(в середині залити нігрол з мовілем) Не працює спідометр(проблема в шестерні), на стаканах ржа Термін довіреності зійшов Пробіг 313176
Машина на ходу,пишите отвечу на все вопросы С документами все в порядке Продажа только с снятием с учета
