- 347 тис. км
- Луцьк
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Авто в хорошому стані. Потужний двигун 2,5 турбований дизель. Більше фото/відео та деталей по телефону/вайбер.
Авто в хорошому стані. Потужний двигун 2,5 турбований дизель. Більше фото/відео та деталей по телефону/вайбер.
Сів і поїхав
Продам авто можливо торг деталі за телефоном
продам опель омега б автомобіль в гарному стані все працю мотор масла не бере коробка не вибиває міст не виє нова зимня резина всі питаня по телефону або по вайберу
Авто кожного дня на ходу не гниле нюанси видно на фото ходова все добре заводиться все з пів тику нова зимова гума 2.5tds більш детальніше по телефону
Продається авто Opel omega b 1994р. 2.5 тд. По технічній части робилося багато чого. Повністю зроблена ходова, стоять нові амортизатори та пружини, замінені рульові наконечники, шарові, пильники. Замінена турбіна на відреставровану, так як кидала масло. Замінено ТНВД на відреставрований — так як машина заводилася через раз і дуже важко. По мотору замінено ланцюг грм. Масло не жре, не димить. Пічка дує гарячим (замінено салонний радіатор). Компресор кондиціонера робочий. Система герметична. Так і не дійшли руки до заправки та встановлення ременя. По проводці возив до електрика, так як центральний замок працював через раз. Автомат не пінається. Перемикання плавні та чіткі. Стоїть прошивка з e34 tds. Машина їде гідно. Салон з повним ел пакетом. 4 склопідйомники, електронний люк, електронне регулювання сидінь, електронні дзеркала. Стоять лінзи та діодні лампи. Салон перетягнутий у чорний. Пропонуйте ціну. Страховка є. Оформлюється. У комплекті два комплекти коліс на дисках (зима/літо) і запаска. Торг!
Продається авто в хорошу стані
Авто в хорошому стані салон задовільний, нещодавно замінений двигун М51 від бмв, всі питання по телефону чи вайбер
Продам авто на запчастини звертайтесь авто на на ходу відсутній мотор
Продам автомобіль омега б двигун м51 автомобіль на ходу переписується торгу немає замінено мастила фільтра автомобіль не новий але на ходу знаходиться в Смт вишково Закарпаття
Авто 2003 року в дуже доброму стані. Вкладень не потребує., сів та поїхав. За більш детальною інформацією відповім по телефону **********.
Продається Опель Омега 1991 на ходу торг присутній,за детальнішою інформацією звертайтеся за номером телефону
Автомобіль в хорошому стані.Для реального покупця торг. Всі питання за телефоном.
Свіжий мотор .Багато запчастин.Тітани на літній резині . Поваренний підкрашенний . Без страховки по техпаспорту . Остальное по телефону.
Продам омегу А на ходу в нормальному стані
