- 300 тис. км
- Краматорськ
- Дизель, 2.5 л.
- Ручна / Механіка
Продам авто Опель Омега В дизель потребує ремонту двигуна всі питання по телефону Константин.
Продам авто Опель Омега В дизель потребує ремонту двигуна всі питання по телефону Константин.
Продається в звязку з купівлею іншого авто. Машина в хорошому стані, все робоче, опис актуальний, двигун BMW M51 V6, коробка автомат. На ходу та готова до сезону - зимова резина 16" на оригінальних литих дисках та повнорозмірна запаска. Лише переоформлення, можливий торг, писати в вайбер або телефонувати до 20 год.
Продам своє авто Opel Omega B Caravan в кузові універсал на самому найкращому моторі 2.5 дизель від BMW (m57d25, y25dt). На свої роки стан у авто чудовий: двигун, паливна, ходова та кузов без питань! Сама повна комплектація( за відсутності підігріву заднього ряду): -клімат-контроль -підігрів передніх сидінь -шкіряний салон з електрорегулюванням -памʼять сидінь та дзеркал -Led світло -омивачі фар -задні ліхтарі Hella Black -салонне дзеркало заднього огляду з автозатемненням -мультикермо з регулюванням -мультимедія BOSE та кольоровий CID монітор -обігрів заднього скла та бокових дзеркал -електросклопідйомники з дотяжками вікон -заводський люк -заводський обігрівач WEBASTO -заводський знімний фаркоп -глушник Steinmetz -рідна фарба та вікна -кузов оброблений керамікою -оригінальне атермальне лобове скло -датчик дощу -парктроніки -новий АКБ -st1 200к.с. Мотор працює відмінно, заливаю 5w40, від заміни до заміни масло не бере! Чудовий росхід палива, на її не маленьку вагу: при спокійному водінню по місту бере 7-8л, траса 5-6. Заправляю авто Shell V-Power Diesel та заливаю пресадку для паливної системи. Форсунки після ремонту, новий цеп, натяжителі, ролики, помпа, термостати, 2 радіатори. На 15 дисках ціна дешевше. Все інше за телефоном, перекупів не турбувати!
Opel Omega B рестайлінг, 2002 рік. Автомобіль у хорошій комплектації: шкіряний салон, підігрів передніх сидінь, двозонний клімат-контроль, електропакет. Машина комфортна та приємна в їзді. По кузову є нюанси, тому ціна відповідна. Біля авто буде хороший торг для реального покупця. Детальніше розповім по телефону або в повідомленнях.
автомобіль використовується щоденно, служить надійно і без поломок. Є іржа в різних місцях кузова але на міцність не впливає. Двигун працює стабільно, зроблено велике ТО з заміною ремнів, турбіни і підшипників. Буде ще довго і надійно служити новому власнику. Обслужено також підвіску, люфти, звуки чи інші поломки відсутні.
Продам авто в хорошому стані, машина на ходу, кожного дня їздить без проблем • По машині було багато чого зроблено: • нові передні гальмівні колодки • справний лелектро люк• Авто доглянуте, вкладень по основних вузлах не потребує. Хороший варіант як для щоденної їзди, так і для першої машини. Деталі по телефону
Продам власний автомобіль, по машині:ходова в відмінному стані ,був проведений капітальний ремонт двигуна , зроблена палевна система , всі масла та фільтри змінювались своєчасно !В наявності є, електро регулювання сидіння,шкіряний салон, кондиціонер робе відмінно як на холод так і на тепло ,клімат контроль, встановлений парктронік , бортовий компьютер ,гарний розхід пального та інше . Авто має незначті дефекти по кузову . В коплекті нова зимова гума на дисках ,та є комплект літньої. Всі деталі за телефоном! Торг можливий . Звертатися за номером
Продам живий автомобіль в хорошому доглянутому стані ! Мотор 2.5 дизель Коробка механіка Ходова не стукає Всі питання по телефону
Нова зимова резина є нюанси по кузову заводиться тільки з толкача салон чистий був замінений тнвд після чого вона перестала заводитись з ключа двох зонний клімат а додатковою інформацією дзвоніть
Потребує покраски та заміни мохавіка. Страховка нова, масла не бере. Ходова нова, на повному ходу. Торг при огляді.
**********
Продам opel omega B caravan,2.5 дизель з m51 двигуном.Авто в робочому,але не ідеальному стані
авто в гарному стані продаж лиш переоформлення
Opel Omega 2,5 TD Дизель 2000р.хто зацікавлений всі деталі по телефону.Ще йде комплект коліс на титанах літній
Опель Омега а 1993, 2.3 тді, можна прикласти руки, а можна просто їздити як є. Днище не гнилий. Стан на фото. АКБ нове. Передні електросклопідйомники, електро люк, центральный замок, печка не работает, запаски нема, домкрата немає. Їздив на ній на війні, списався, тому продаю.
Продам опель омега б рестайлінг, 2003 рік. Машина на повному ходу. Комплектація м57+акпп!
Автомобіль в доброму стані, має незначні дефекти по кузову, а саме, невеликі вм'ятини та "жучки". Двигун масла не бере, не димить. Заводиться добре. Турбіна дує. Всі передачі вмикаються, нічого не вибиває. Продаж лише з повним переоформленням. Невеликий торг у капоту.
